reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

candy to super :) najwazniejsze sie ze uklada a innych mniej w d takich pustakow ,co zazdroszcza :)

a moj kubus pierwszy dzien dzisiaj opuscil ma jakas paskudna wysypke i mega goraczka, idziemy do lekarza, bo podobno w przedszkolu panuje szkarlatyna ech , a ja jeszcze dzisiaj mam fajna kasowa fuche i jak na zlosc, ale ide bo zrobic ,kazdy grosz sie przyda


szkoda mi tego kubulka mojego ,nigdy nie wiadomo co , plamy sa nie ciekawe i do tego doszlo ostre zalapenie oskrzeli :angry::angry: takie zycie z alergikiem,wczoraj biegal usmiechniety a dzisiaj ech , gdyby nie to ze nie jedno z nim przeszlam juz bym miala skierownie do szpitala :-(takze do wtorku w domku jak nie dalej, a tak sie cieszyl bo mial miec urodzinki w przedszkolu to bedzie mial podwojnie i pozniej .a lekarstwa 60 zl a niby wszystko na znikze i najtaniej .
 
reklama
Candyc to chore co którąś dziewczynę podglądają, ludzie życia osobistego nie mają?:no: to będę wyglądać na fotki i na dobrą wiadomość o dzidzi :tak: ja wiem grunt żeby zdrowe było itp ale co wolałabyś chłopca czy dziewczynkę teraz?
katerinka oj szkoda tych urodzinek zdrówka
 
urodzinki mu nie przepadna .bylam dzisiaj w przedszkolu maluchy laurki robily itp

raczkowa
jak dla mnie forum bb bezpieczne ,tylko nie wciskaj lubie na fc heh
jak ja kocham takie baby a o sobie nic nie powiedza
 
Witajcie dziewczyny! Mysle,ze malymi krokami zbliza sie moj termin porodu...Zaczynam miec bole i brunatne plamienia. Troche sie niepokoje, bo przy pierwszej ciazy po prostu odeszly mi wody, a tu tak jakby powoli odchodzil czop...:shocked2:Tak mysle, no bo co mialoby to byc innego???Jak myslicie?
 
Oczywiscie mowie to tak spokojnie, bo juz od 26 tyg stwierdzila moja gin,z emam skrocona szyjke i moge urodzc wczesniej...Czyzby juz?
 
reklama
i jak???? ja miałam cesarkę i nie mam doświadczenia nawet jednego skurczu nie doczekałam. To pisz co i jak mam nadzieję że to będzie najszybszy i najmniej bolesny poród! :-)
 
Do góry