reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Ja mam Sprinta od roku i jestem mega zadowolona :) Polecam go :)

Rozkłada się na pół śpiącą i na płasko.
Idealny do prania, bardzo łatwo go zdemontować. Pranie nie jest tak częste dzięki wkładce na rzepy.
Lekko się składa i bardzo szybko i prosto można go całego zdemontować :)
Super przydatny schowek za budką z miejscem na 2 butelki. Koszyk pojemny, tylko troszkę rurka wzmacniająca przechodząca przez jego środek jest czasem problematyczna, ale cała reszta zalet niweluje to ;)
Zwrotny i wytrzymały :)

Jak zakupisz z tego linku, to będziemy miały wózeczki z tego samego sklepu.
 
Ostatnia edycja:
a ja sie w chustach zakochalam i wozka sporadycznie uzywam jak mala bedzie juz chodzic to taka chusta bedzie dla mnie poreczniejsza bo wsadze do torebki i jak sie zmeczy na plecy ja a rece wolne.

z reszta teraz pociagiem i autobusem do babci jechalam swojej z dzieciakami i mama, to mala w chuscie byla na plecach plecak i rece wolne.
 
matitka, może już za ruchliwy jest? Mój syn też podziękował za chustowanie w wieku 7/8 miesięcy. Ale wcześniej - super sprawa.
 
ponowa dokładnie,on w miejscu już nie usiedzi, nawet w wózku mam z nim problem, jest bardzo ciekawski, a poza tym jego waga nie działa już dobrze na mój kręgosłup :-p
 
reklama
anowi to ja sie zglosze do mozi po szczegoly i bardzo bardzo chetnie wkoncu dojade z corcia na krakow. jakos tak od poczatku wakacji dojechac nei mozemy:tak: teraz mamy motywacje
 
Do góry