reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
inamorate, a jakie miałaś zwaistuny porodu i ile przed mniej więcej? Kurcze, ja właśnie przeczytałam, że mdłości mogą przepowiadac poród ale ja nie mam ani skurczy ani nic mnie nie boli... Trochę takich bóli jak na okres, ale nie dużo. Z 2-3 razy w ciągu dnia.
Kurcze, ja to taka panikara jestem, że już się boję, żeby te mdlósci nieczgo złego nie przepowiadały :(((
 
katerinka, my się chyba nie do końca zrozumiałyśmy, nie mam problemu z tym, że może moje dziecko będzie wychowywał ktoś inny, nie tylko zastanawiałam się czy szukać dawcę ( bo zwiali jest poszukiwany) ale już doszłam do ostatecznego wniosku, że szukać i kropka.
Elena dałaś mi do myślenia z tym paszportem, faktycznie w ważnych kwestiach trzeba będzie się z dupkiem kontaktować...ale to z kolei raczej sporadyczne kwestie więc nie dramatyzuje.
 
Reni moim zdaniem robisz slusznie,niech ex bierze odpowiedzialnosc,ze spolodzil, tym bardziej,ze pieniadza niby szczecia nie daja,ale nie wiadomo jako bedzisz miala sytuacja za jakis czas,a dziecko kosztuje
a to,ze jego rodzina sie dowie, to ex wina,ze majac zone "zwiazal" sie jeszcze z kims i to jego wina, a tym bardziej jak raz zdradzil to moze to zrobic i drugi,wiec nie ma sie co obarczac wina siebie,jak nie wiedzialas o sytuacji
a co do paszpotru czy dowodu- u mnie ex,nie zgadzal sie,sama sedzia powiedziala,ze jest zlosliwy i mam zgode,na jednym posiedzaniu, teraz jak jestesmy w UE jest swodobny przeplyw ludzi,wiec ex nie moze ograniczac tego nie zgadzajac sie,bo to jest sprzeczne z przepisami unii
 
reni ja uwazam ze sluszna podjelas decyzje.
chyba nikt nie patrzy na inny aspekt calej sytuacji... przeciez zycie ejst tak bardzo przewrotne, sa choroby, roznie sie uklada, wiec ja nie ruzmiem dlaczego nie miec danych biologicznego ojca dziecka.
przeciez to sie moze kiedys w zyciu przydac...
chocby miec je teraz tylko dla siebie....

reni wazne zebys te dane miala, a co z nimi zrobisz to juz bedzie twoja indywidualna decyzja
 
A czy lekarz mówił, ze sterydy stosuje się na małe powierzchnie maksymalnie przez 5 dni. Długie stosowanie sterydów między innymi zaburza wzrost i rozwój u dziecka, odbarwienia skóry, itd.
Poproś o receptę na maść cholesterolową (robioną w aptece) i tym smaruj.

Masz rację-mówił o tym i dlatego przepisał mi dwie maści. I właśnie ta jedna podobno ma sterydy,ale śladowe ilości i można stosować dłużej i w proporcjach 50/50 z tą drugą czyli chyba właśnie cholesterolową bo była robiona w aptece.

Zuzamelka ja też takich mdłości pod koniec ciąży nie miałam,ale slyszałam,że mogą występować i nie są niczym złym. Moja koleżanka miała nudności przez cala ciążę. Na wszelki wypadek skonsultuj to z lekarzem. Lepiej dmuchać na zimne.
 
ravenalka co znaczy, że przypisują moje nazwisko?
Jak nie jesteście małżeństwem i idziesz do usc sama, nie wpiszą tam danych ojca dziecka. Wpiszą takie imię, jakie im podasz i dopiszą do tego imienia Twoje nazwisko. Dopiero jak założysz sprawę o uznanie ojcostwa i zostanie ono uznane, zostaje zaktualizowany akt urodzenia dziecka.
 
Dziękuję Dziewczyny za wszytskie słowa, te za i te przeciw, fajnie, że jest takie forum sporo się dowiedziałam:)
Dużo jeszcze przede mną do załatwiania, ale jakoś trzeba sobie poradzić i najważniejsze urodzić zdrowe dzieciątko:)

Straszna pogoda dzisiaj u mnie taka wilgotna i popadujaca, nie ma ochoty na spacery tylko na jedzienie:tak:
 
Renii_82 takze uważam ze podjełas słuszną decyzje.
przez tą pogode wszystkiego sie odechciewa poza jedzeniem:tak: ja tez jedno skoncze i juz mysle co tu jeszcze przekąsić:-D
 
reklama
Do góry