reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Reni82 ponoc te obecne farby nie przenikaja w zaden sposob do plodu. ja osobiscie cala ciaze m-c w m-c nakladalam farbe. i mimo, ze ogolnie mialam walniete na temat tego czym moge zrobic krzywde dzidzi i unukalam czego sie da to jednak farbowalam wlosy. zreszta dla pewnosci konsultowalam to z polozna i ona mnie uspokoila w tej kwestii. a u mnie odrost bylby ohydny jak nie wiem co, bo jestem szatynka a farbuje na granatowa czern :szok:
 
reklama
A ja całą ciążę nie farbowałam nawet raz. Tez miałam odrosty i trochę je nawet było widać,ale wolałam nie ryzykować. Jak bardzo zle się czułam to wiązałam włosy:-DAle szczerze powiem to nie wiem czy to farbowanie ma jakiś wpływ na dziecko. Różne opinie słyszałam i sama nie wiem co jest prawdą.
 
wg mnei nie ma zadnego wplywu i ja raz malowalam bo malowalam na czarny a i tak mialam swoje ciemne wlosy wiec odrostow tak nie bylo widac ale gdybym miala duza roznice koloru to pewnie malowalabym czesciej:)
 
Reni_82 ja farbowałam włosy chyba w 15tc z tym że na czarno... mysle ze farby ktorymi sie farbuje na dzien dzisiejszy nie są juz takie szkodliwe i nie zawieraja duzej ilosci amoniaku... mysle ze jesli nie bedziesz nachylac sie nad farba i wdychac to bedzie ok:-) a z kolorem to slyszalam ze roznie jest ale przewaznie nie zalecają w pierwszym trymestrze ale mysle ze to juz indywidualna sprawa organizmu. Nie spróbujesz nie zobaczysz.. a moze wyjdzie ci jakis jeszcze lepszy odcień i cie zachwyci :-)
 
Podobno ma to wpływ w pierwszych 3 miesiacach. Bo to substancje chemiczne szkodliwe. Ponoć są farby teraz mniej inwazyjne więc chyba popytam fryzjerę.
 
ja raz farbowalam wlosy ale poprosilam o fatbe bez amonikau przed porodem chyba pojde jescze raz bo jeden bog wie kiedy znowu bede miala na to czas jak urodze :-D
 
aaa dziekuje.. czasami trzeba zeby nie zwariowac:rofl2:
wiesz w najgorszym przypadku zostaje ci jeszcze ciemny kolor.. ale tak jak piszesz lepiej najpierw zapyatj fryzjerke:tak:
mnie np odradziła jak naszlo mnie zeby zrobic to prostowanie keratynowe.. szczerze powiedziala ze moze nie wyjsc a to nie mały wydatek, ze lepiej sie wstrzymac... ale chyba juz mi przeszło chwilowo:-)
 
reklama
dzien dobry:-)
ja w ciazy farbowalam 2 razy, choc odrosty nie byly mega widoczne sama sie z tym zle czulam...

emilka ja myslalam o tym zeby to rpostowanie w domu zrobic
na allegro mozna kupic ten srodek tylko trzeba miec mocna prostownice i kogos do pomocy:-) cena u fryzjera jest dla mnie dosc wysoka
 
Do góry