reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

jaimis, dokładnie jestem tego samego zdania. Zupełnie inaczej się czuje psychicznie kiedy mogę pójść popracować i mimo iż na koniec dnia po prostu jestem do niczego, zmęczona, bez weny itp. psychicznie jest super :)
 
reklama
Pozniej napisze co i jak z tym moim problemem...

ale teraz tak na szybko, jak zloze w listopadzie teraz do MOPS-u wniosek to wyrownaja mi za listopad w grudniu ??
 
honey jak zlozysz do dziesiatego to powinnas jeszcze w listopadzie. A jak nie to wyrownanie w grudniu, przynajmniej u nas tak jest.

Candy doskonale Cie rozumiem, ja tez nie dawalam rady w domu. Jednak musze sie realizowac zawodowo, od razu mam wiecej energii :) Chociaz ostatnio cos za duzo juz mam tej realizacji i nie wyrabiam, ale swietnie ze udalo Ci sie znalezc fajna prace! Teraz tylko do przodu :) Ja pomalu rozgladam sie za lokalem na wlasne przedszkole, ale poki co tak na spokojnie. Niech najpierw szkolenia rusza pelna para.

Co do facetow, to ja tez dlugo nie przedstawialam Sarze kogos - nie chcialam zeby sie przywiazywala do mojego faceta w fazie....testowej :p Potem spotykalismy sie na neutralnym gruncie, duuuzo potem mogl nocowac u nas. Moim zdaniem to warunek konieczny dla bezpieczenstwa i komfortu psychicznego mojego dziecka. Potrzebuje troche stabilizacji.

My pomalutku bedziemy juz chyba przechodzic na tata, bo to i tak kwestia nomenklatury tylko..Mloda odpowiedziala ostatnio na pytanie czyjes "moj tata nazywa sie wujek szymon" ;) no bez sensu :)

Aaa...pochwale sie - dziec potrafi sam, bez podpowiadania, napisac swoje imie na klawiaturze. I mama. Pomalu przyswajamy inne wyrazy coby zalapala sekwencje liter. Ale czyta dalej tylko te kilka wyrazow ktore zna, pomimo ze zna literki. Poki co polaczenie dwoch w calosc i przeczytanie t o jako to jest niewykonalne. Ale moze tym pisaniem sie nauczy ze kilka liter tworzy calosc :) Poki co jest bardzo wkrecona w pisanie, do wszystkich klawiatur ciagnie...

jaimis dzieki :) ja i tak wole Londyn ze wzgledu na musicale i zakupy :) ALe w Pradze bylo fajnie bo S. byl :)
 
ale teraz tak na szybko, jak zloze w listopadzie teraz do MOPS-u wniosek to wyrownaja mi za listopad w grudniu ??

Nie sadze.Raczej przepadnie.
Mi w MOPS jak skladalam to powiedzieli ze mam czas do 28 października.
Ale lepiej sie zapytaj i bedziesz pewna.


Charlene,piekna Praga,tez swego czasu tam bylam.Warto wracac.Miasto dla zakochanych:tak:
 
honey oczywiescie ze ci wyrownaja,jezeli nie dostaniesz w listopadzie to dostaniesz za 2 miesiace kase w grudniu:tak:

Candy dobrze ze opoczywasz psychicznie:) ja bede szla do pracy w przyszlym roku ale ja to chyba z tych co by wolaly z dzieckiem siedziec:)
 
charlene, gratulacje dla Księżniczki :) i oczywiście trzymam kciuki za Ciebie kochana, aby Twoje plany wypaliły, na jak najbardziej korzystnych warunkach, a sam interes przynosił wielkie zyski, a Ty przede wszystkim żebyś była szczęśliwa. Pozdrawiam Cię i życzę Ci samych dobroci.

Fikusku, są i takie kobietki :) moja przyjaciółka również jest oddana swojej córeczce i siedzi z nią w domku. Doskonale ją rozumiem, więc Ciebie również.
 
CandyC oby tylko dla mam chcących pracować praca była :tak: no a twoja dawał Ci satysfakcję

a jak słucham co planują co ma podrożeć ahhhh brak słów ... a u mnie jeszcze cały czas straszą że zejdą z kontraktu a ja na zieloną trawkę.... a właściwie już na żółtą:szok:
 
Carlaa fajny lekarz grunt żeby leczyć nei ważne co jest przyczyną :-D a nie macie jakiejś galerii w takich galeriach często są rotację i zachaczyć się aby mieć doświadczenie na cv, a jeszcze straszą że będzie dużo zwolnień w kraju, u mnie w mieście 1/4 w wieku produkcyjnym jest bez pracy zarejstrowana a pewnie jeszcze ileś procent nie jest zarejstrowana, no ciężkie czasy z pracą gorzej a wszystko idzie do góry :szok: oby drugiej Grecji nie było .... To zdrówka dla Neli ja próbuję już 2 tydzień złapać mocz do analizy od mojego ale jakoś mi nie idzie :zawstydzona/y:
 
reklama

U mnie w miescie takie bezrobocie ,ze do galerii ostatnio skladalam to bylo 67 cv juz zlozonych.:szok:I praca byla tylko na 3/4 etatu za 700 zl!a tylu chetnych.
A potrzebowali tylko jednej osoby.


A niedawno czytalam ogloszenie ze potrzebuja do odziezowego sklepu ze znajomościa angielskiego albo ktos potrzebowal do sprzatania biur to kazano zlozyc cv ze zdjeciem.
Jakbym znala biegle angielski to bym nie siedziala w polsce w sklepie tylko TAM wyjechala.Co za duzni pracodawcy.

A jak staralam sie o posade w odziezowym jednym takim to tak maglowali jakby to Bóg wie jaka powazna praca byla.Nawet pytali sie o znajomosc komputera i jezykow.A praca polegala na staniu za lado i przyjmowaniu kasy.Paranoja jakas z tymi wymogami.
Czasem zdaje sie ze spelniasz wszystkie i jestes idealna kandydatka a tu i tak cie nie chca.
 
Ostatnia edycja:
Do góry