reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?


A za badanie kupy musiałam zapłacić 60 zł!!! Paranoja jakaś, a sików nie udało się nabrać, nie chciała nasikać do worka przyklejonego do psiochy :)
z praca marnie, ostatnio koleznka znalazla ogloszenia do pracy w sklepie meblowym, od pon do pt, co druga sobota,nie wiem czy nie niedziela, dwa jezyki,jeden biegle dawali 1000 zl

Carla moze sproboj wypazyc nocniczek czy jakos mala miske i aby tam nasikala, moja tez nie chciala do takiego worka
 
reklama
Hejoł :-)
Ja nie ogarniałam kompa ostatnio :-) Mialam troche w naprawie swojego laptopa ale juz jest Si ;-)
Ołohoho nie nadrobie chyba tych zaleglosci :-)
Ja jak to ja z grubej rury ;-)
honey kobietko! ogarnij sie :-)Jak to napisala Elena tego kwiatu to pól światu! Gdzie twoje poczucie własnej wartosci ?? Nie potrafie tego zrozumiec jak mozna ukrywac tak cudowana osóbke? Ja to sie chwalilam na lewo i prawo jaka to dumna jestem z Jasia!Albo sie podobalo albo jak to Katerinka napisala "niech spada na drzewo" banany prostowac:-)
Powiem Ci tak...gdybym byla facetem nie wybaczylabym takiego kłamstwa kobiecie! Jak mozna cokolwiek budowac- fundament - na kłamstwie?
I tak co ma byc to bedzie. Trzymam kciuki oby bylo jak najlepiej:-)


Hm widze mowa o facetach z dziecmi - mimo ze jestem mama z dzieckiem nie potrafiłabym byc z FACETEM który ma dzieci .. nie wiem do konca ale mysle ze chyba nie umialabym sie przelamac.. Z dawca byłam on ma córke i bardzo ja lubilam i ona mnie itd ale ona z nim nie mieszkala mieszka 100 km d niego wiec ze tak to nazwe luzik.. ale jak pojawilo sie juz moje dziecie nie potrafilabym byc z facetem takim jak dawcaaaaaa ma 2 dzieci -KAZDE Z INNA - heloł włacza mi sie juz KONTROLKA? cos tu nie gra..czy oby na pewno on jest jakis normalny a one wszystkie złe????



Hm moje dziecie weszł w jakis bunt chyba tego 2 latka..Boze gromy leca z nieba..mamy w domku małego kotka..dosłownie zywa zabawka..................:cool: nie potrafie nie radze sobie z tym zeby go nauczyc zeby go nie nosil sciskal gilgał..ponad moje sily..Wynosze kota np do kuchni albo lazienki i tam siedzi a Jas zapomina chwilowo o nim :-D


Witam tez nowe mamy! Oj to grono sie powieksza i powieksza...co sie dzieje z tymi facetami.....:eek:ja to bym..kastrowala:-D



Carla no ja wiedzialam ze Ty porzucisz prace:tak:

Charlene..a ten Twoj to fiu fiu :-) ciasteczko :)


Aaaa i spoznione moje zyczenia dla KUBULKA ;-);-)

buzia kochane
 
Ostatnia edycja:
Rosi79 na każdą ofertę pracy przychodzą tony cv, dopóty pracodawcy będą szaleć dopóki będzie ciężko z pracą, będą mieli wygórowane wymagania, potem traktowali byle jak i zwalniali kiedy im się uwidzi. Zawsze gdzie nie pracowało wymagana była znajomość j. angielski a ja cienka a nigdy w pracy nie używałam, raczej w celach towarzyskich :-) Ale w ofercie twardo angielski dobra znajomość :-)
No ja wysyłałam - zresztą wypłakiwałam się tutaj - przez 5 miesiący praktycznie codziennie cv aż coś złapałam ...... jestem zadowolona z pracy fajni ludzie, fajne zajęcie, mniej zadowolona z kasy bo miała być większa, tylko niestety to kontrakt który się kończy najdalej we wrześniu. Ale firmą też jest ciężko wszyscy zalegają z płatnościamy i firma potrze4buje materiałów i też zaczyna mieć długi i jest cienka granica między wyjściem na prostą a upadkim.... a upadek i tak odczuwają najmniejsi bo szefowie odprawy sobie popłacą i maja na waciki ;-)
Carlaa no ja dłrugi tydzień próbuję złapać siki a podobno od chłopców łatwiej ;-) Dlaczego płaciłaś lekarz nie dał Ci skierowania???? A wogóle jakie chamstwo za żelazo dla mojego małego płacę 100% nawet na dziecko nie dadzą zniżki...
 
Ja to zawsze z angielskim bylam na bakier.Zdecydowanie wole niemiecki.

A wiecie co:-)wyslalam przez necik tak dla sprawdzenia siebie cv do pracy do warszawy.Praca w sklepie ale zarobki 1800 na reke oferują.Do takich podobnych ogloszen wyslalam az 4 cv.No i.............oddzwonili do mnie do wszystkich 4:szok:raszaja na rozmowe.
A ja mam do Wawy ponad 300km.Nie pojade na rozmowe chociaz bym chciala.Ale jak moja mama to uslyszala to zapowiedziala ze ze mna nie pojedzie dziecka pilnowac tam.A na warszawska opiekunke i mieszkanie to musialabym zarabiac ze 4 tys:laugh2:

Ja tam gotowa bym byla sie stad wyniesc bo nic mnie nie trzyma tutaj w tej pipidowie.Kompletnie nic.

A co do lekow to uwazam ze na choroby przewlekle powinny byc ze znizka.Dziecko alergiczne a musze placic po 50 zl za masc ,ktora dodatkowo do polowy jest napelniona powietrzem:wściekła/y:
 
czesc mamuski po dlugim czasie ,ale doba za krotka a juz usiade to sie nie chce nawet napisac i zawsze sie cos dzieje

ja z moja dwojka,chlopca mam i jeszcze teraz na pare godzin nie raz biore kolejne dziecko,wiec szacunek do mam 4 dzieci ,jazda bez trzymanki:-):-):-)

a wiec u malego przyuwazyli przyrosniete wedzidelko,ale dzwonie juz dwa tygodnie i miejsca nie ma do laryngologa ,wiec czekam do stycznie na ksiazeczke bo chca 300 zl :szok::szok::szok: chyba ich wali na calego .

aa i jakis czas temu mialam pytanie do charlene o nauki czytania ,ale schody zaczynaly sie coraz bardziej w domu,bo czytalam i czytalam i mala nie potrafila powtorzyc nic z czytania dluzszego to poszlam do jej pani i mowie co i jak, i najprawdopodniej ma zespol sluchu neofematyczny( nazwa nieziemska nie do powtorzenia dla mnie) przez niedotlenienie przy porodzie i bedzie miala problem z czytaniem,:-:)-:)-:)-( a piosenki wiersze idelanie na pamiec,pisownia super
wystapilam do dyrektora szkola o skierowanie do poradni pedagogicznej na badania i zajecia,na zajecia dodatkowe w szkole i dodatkowo zmudna dluga praca w domu ,i nie jest to latwo zalatwic, bo terminy bo cos, i ciesze sie ze zauzylam to sama i zaczniemy szybciej niz jakby sie potem mialo okazac za pol roku w szkole, wiec cwiczymy cwiczymy i cwiczymy


carla duzo cierpliwosci,a czemu klocicie sie ze swoim?? masz pracowac i tyle




a i do mam ,ktore nie bardzo wierza w dawcow,ja kontaktow nie zabranialam a nie korzystali a teraz obrot o 100 stopni
tata kubu co wekend go zabiera,jest nadal problem zeby go zabral sam,wiec jezdze ale ostatni zostal na 3h i przjechal zadowolony,i jak juz mnie zobaczyl to nie odchodzil na krok ten moj szkrab
a tata malej niby za kratkami, ale dzwoni raz w tgodniu,interesuje sie ,pisze listy i wiecie CZEGO SIE DOCZEKALAM PO 6 LATACH,-----PRZEPROSIN ZA SWOJE ZACHOWANIE,za sprawy za paszport,za alimenty i wogole i wszystko ma sie zmienic jak wyjdzie w wychowywaniu malej,poczekamy zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
katerinka ja jestem ciekawa jak u mnie bedzie z dawcami. Pierwszy raczej juz sie nie zmieni a drugi hmm... czas pokaze.

U nas w miescinie tez kiepsko z praca a prywaciarze takie wymogi maja ze szok.
 
katerinka to dobrze ze u dawcow taka odmiana, oby im tak zostalo.
moze wkoncu wydorosleli?

co do wedzildeka czy jak to sie zwie fachowo, spokojnie poczekaj, z nfz moga to zrobic na pierwszej wizycie.
a bylas z malym u logopedy? bo bez tej konsultacji teraz malo jaki laryngolog chce nacinac.
 
Rosi79 niemiecki też dobry, tylko angielski wydaje mi się jest prostszy i bardziej obecny w naszym życiu, kiedyś się też uczyłam niemieckiego, a ja uważam że to czy lubimy dany język i jak na idzie w dużej mierze zależy od nauczyciela, kiedyś nawet zaczęłam się uczyć francuskiego ale baba była beznadziejna, zamiast zacząć uczyć od jakiejś luźnej konwersacji co by zachęcić to wałkowała z nami gramatykę i chyba już na całe życie mnie zniechęciła do francuskiego który mi kiedyś się wydawał śliczny teraz mi się nie podoba, a jedyne co potrafię powiedzieć to jak się nazywam i że nie mówię po francusku JA Warszawa jest cholernie droga mieszkanie to chyba najmarniej 1 500 zł miesięczni, głupi chleb jest droższy, no stolica ;-)
Carlaa to po kij my płacimy składki jak potem nawet głupie badania na posiew nie są refundowane??? No ja w mojej pracy też robię rzeczy których nigdy wcześniej nie robiłam duża samodzielność podoba mi się, chyba obie należymy do ludzi które lubią nowe wyzwania w pracy J No a pracowałam kiedyś w okropnej atmosferze iść do pracy rano to był dla mnie horror. Ale może jest sprawiedliwość na tym świecie spotkałam kiedyś jedną z pań która mnie chciała zaszczuć prezes się zmienił i z nim przyszli jego ludzie i teraz ją tak traktują jak kiedyś ona mnie…. Ale ja popieram troszkę twojego faceta, spróbuj jak najdłużej wytrzymać i szukaj pracy, pracodawcy żele patrzą na przerwę w zatrudnieniu. Trzymaj się jak Ciebie będzie wkurzał szef wyobraź sobie jak by wyglądał w stroju baletnicy ;-)
katerinka111 nazwa kosmiczna to dużo cierpliwości i sukcesów J
 
Co do tej W-wki,to mnie baaardzo zdiwilo ze oddzwonili bo tu u siebie w miescie skladam do podobnych sklepow to nawet odzewu żadnego nie ma.A tam odrazu.

Tez mialam nauczyciela od anglika(a raczej 7 nauczycieli) okropnych ktorzy non stop sie zmieniali i najchetniej by tylko przepytywali co umiemy a nie uczyli.W zwiazku z czym pojecia nie mialam o co tam biega no i szczerze nieznosilam tego jezyka(mimo ze mature z niego zdawalam).Dla mnie to jeden belkot.co innego niemiecki.Przynajmniej odrozniam gdzie konczy sie zdanie:-Di do wymowienia łatwiejszy.

Ale i tak teraz ucze sie samodzielnie anglieskiego.Mysle na powaznie o wyjeździe do londynu,bo widze ze nie ma sensu tu siedziec za marne grosze.Gdzie do roboty za 750 zl jest 67 ofert????wole w angli sprzatac albo opiekowaac sie dzieckiem za duzo wieksze pieniazki.
Daje sobie czas do lutego:)

Carlaa,w pelni cie rozumiem co do pracy.Tez mialam ostatniego pracodawce potwora.Doszlo do tego ze na sam jego widok bolal mnie żołądek.Wszystko bylo źle cokolwiek bym nie zrobila.Zawsze ok 16 przyjezdzal po pieniadze z utargu to rece mi sie trzesly jak zblizala sie ta godzina.Urlop nawet specjalnie dawal mi w listopadzie a nie latem.A potrafil nawet w czasie urlopu zadzwonic z ochrzanem ze np. dlaczego kluczy nie oddalam(mimo ze zadna z dziewczyn nie oddawala jak szla na urlop).Kazdy telefon od niego balam sie odebrac.
Teraz jak juz tam nie pracuje to dopiero odzylam.I wiem ze niewarto bylo tracic zdrowie i tyle tam trwac.Moglam wczesniej sie zwolnic i byc moze mialabym inna prace i mniej nerwowki.Po co tkwic w czyms co nam nie odpowiada.
Tez lubilam swoja prace ale szef byl nie do zniesienia.

A co do badan na rotawirusa.Miedzy innymi dlatego szczepilam ewe na to paskudztwo,od tamtej pory nie miala zadnych biegunek oprocz jakiegos sporadycznego rozwolnienia ale to wynika z faktu diety.Mam prynajmniej spokoj.Żaluje ze na pneumokoka nie zaszepilam.Zabraklo kasy:(
 
reklama
olka u nas tak nie ma a do laryngologa tylko po to zeby zobaczyl i jesli sie bedzie kwalifikowac na przeciecie to skierowanie na przeciecie do szpitalo bo niby traktowane jako zabieg ,wiec papierkow i czasu jak to w polsce

a z tymi lekami zas przegieli,na wiekszosc nie ma refindacji ,ciekawe jak z tymi do inhalacji i na dusznosci,narazie wszystko mam,bo kubus ma odstawione bo nic go nie robi,ale nie chcialabym pasc plackiem w aptece przy kasie

matitka u mnie potrzebowali lat zeby nastapil ten moment,ale jesli dzieci maja na tym skorzystac to niech widza jak jest i niczego nie bede nikomu tlumaczyc

carla a moze on nie daje ci wsparcia bo juz ma dosc tematu twojej pracy,skoro tam tak masz ale z drugiej strony trudno sie tobie dziwic ze tak reagujesz
kup sobie magnez z meliska i wez przed praca,przyjmiesz na miekko jakies uwagi szefa:-)
 
Do góry