reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
katerinka111 mnie też pytają czy zabroniłam ojcu dziecka się widywać z małym nigdy nie zabroniłam ale on sprowokował sytuacje konfliktową miał przyjechać 2 miesiące temu w niedzielę i przyjechał w poniedziałek jak ja byłam w pracy i co miałam z pracy wyjść bo szanowny tatulek znalazł chwilkę i chęci? Pwoeidziałam że nie zabraniam kontaktów ale mają być na normalnych warunkach jak obieca to przyjeżdza bo nie chcę żeby kiedyś mój syn stał cały dzień z nosem w oknie bo tatuś obiecał przyjechać ale mu się odwidziało obraził się na cały świat i wyłączył telefon - a on miał takie akcje - wiecie nie wiem jak wy ale ja teraz jak już czas mija i emocje opadają, to myślę z jakim jak draniem się zadawałam, no ale jak były jakieś spięcia to potem się zachowywał cudnie a ja zapominałam o tych jego chorych akcjach.... miłość chyba faktycznie oślepia... no ale może tak jak dziewczyny piszą że dojrzał do ojcostwa a nie że ma chwilowy kryzys i zapragnął kontaktu z dzieckiem....
lonley musicie się z dzidzią do siebie przyzwyczaić i na poczatku mamuśka jest strasznie zmęczona z dnia na dzień wszystko będzie lepiej. Strasznie długo czekasz na sprawę.
 
Teraz już jest o niebo lepiej :) Zako****e się w nim. Ale pierwsze 2-3 tygodnie...wydawało mi się że było w trakcie ich trwania w miarę lekko, ale teraz wiem że nie było. Mama mi go musiała zabierać na noc na jedno karmienie bo byłam zmęczona. Mały miał kolki. Ahh dobrze że to już za mną :)) A co do sprawy- fakt strasznie długo :/
 
Dziewczyny moze wy sie orietujecie co mi mogloby sie nalezec z MOPS-u??
Obecnie o pracy moge sobie pomazyc nawet tej na czarno a dawca poki co twierdzi ze jest splukany chociaz wczesniej deklarowal pomoc.
Na ta pomoc nie liczylam a musze przeciez za cos zyc.
 
lonley ja tam wszystkim moim ciężarówkom znajomym mówię że początek to horror tylko na reklamach i romansach początki z dzieckiem to nie idylla, fajnie że mama pomagała. Człowiek po operacji, chorobie ma rekonwalescencję leży wypoczywa i dochodzi do siebie a kobieta, jak ja po ciachaniu z anemią, musi wstawać i biegać koło zasikańca małego, chciałaby pospać a tu co 2, 3 gdziny pobudka.... początki to jazda ale potem z dnia na dzień jest lepiej a zobaczysz za rok jaka bedzie już pociecha :-)
matitka może zadzwoń sobie do mopsu bo nieraz jakieś dorażne są pomoce - jednorazowe no i może coś ci przysługuje że w ciązy musisz leżeć jakieś chorobowe?
 
a u mnie wlasnie pocztaki byly idealne,alan bykl takim spokojnym dzieckiem,perzesypial cale noce. Im starszy tym bardziej niegrzeczny:) ja moglabym miec noworodka caly czas:)
 
a u mnie 2 pierwsze miesiące koszmar nie mogłam go od siebie odkleić najlepiej spało mu się na mnie karmiłam go i zasypaiałam a potem się budziłam i go szukałam po łóżku :-D Ale jak minęły 2 miesiące super zasypiał o 19 budził się o 3 i potem dopiero rano. Ale może ja byłam bardzo osłabiona bo miałam anemię i jakoś nie mogłam do siebie dojść po porodzie byłam strasznie osłabiona i nerwowa czasami mi się wyć chciało po co mi to dziecko żeby po chwili płakać ze szczęścia jaki on śliczny to chyba hormony :-D
 
Dziewczyny wiecie moze kiedy do mopsu sklada sie te wnioski nowe ? Na nowy okres czy cos ? Bo cos mnie dzisiaj natknelo, ze to chyba 2 razy w roku
 
reklama
Do góry