reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Teraz trzeba składać wnioski, chyba do końca października.
Moje Dziecko jest mega grzeczne, ale ja czasami mam dość. Bo to raz się na niego wydarłam ? :/ A potem wyrzuty sumienia. Po prostu czasami jest zmęczona. Wszystko jest na mojej głowie. Mama ciągle w pracy więc nie mam na kogo nawet liczyć. Życie. A co do przesypiania to na początku spał ze mną, ale już przestawiłam go do łóżeczka i jak zasypia koło 21-22 to wstaje dopiero przed 5 na jedzenie, i śpi przeważnie do 8-9 jeszcze.
 
reklama
honey w sierpniu fundusz a rodzinne od wrzesnia,jak zlozysz w miare szybko czyli do 10 padziernika to kase dostaniesz za listopad normalnie a jak pozniej to nadplaca ci w grudniu,tak to chyba jakos jest,wiec najlepiej jak zlozysz najszybciej.
jaimis no wlasnie najlepije takie akcje tepic odrazu,bo my musimy zawsze byc z dziecmi a im kiedy pasuje,niech nie baluja tyle ehheh to zawsze beda o silach
fikusek a moj coraz starszy to z nim lepiej, madruje sie zaczyna powtarzac,duzo rzeczy sam robi i jest bardzo kontaktowy i wszedzie moge z nim isc i jechac:)

a u mnie od srody zaczynaja sciane,spoldzielnia juz byla dwa razy i jak zaczna kuc to beda wiedzieli czy przebijaja na wylot czy jak ,wiec juz dzisiaj wywalilam dywaniki i z przedpokoju i musze cos tam wymyslec,pozbywam sie firanek i mam fajna babke co mi tanio porobi ala tylko cos malego na okno, potem wytapetuje dzieciaczkom i bedzie dobrze na jakis czas,
ale czasu i sprzatania mnostwo ) ale fajnie czas leci jak sie cos dzieje
 
To i tak krótki termin. Ja papiery złożyłam w lutym, będąc jeszcze w ciązy a sprawę pierwszą będę miala dopiero na początku listopada. Krystianek będzie miał ponad pół roku. Nie wspominając, że zabezpieczenie alimentów odrzucili mi po trzech miesiącach ze względów formalnych. Masakra. Złożyłam o separację a sąd już w pismach zmienił mi na rozwód :-)

fajnie, że teraz ktoś tu pisze, ostatni raz pisałam tu będąc w ciąży, w okresie gdy potrzebowałam towarzystwa i była cisza. Może teraz częściej będę zaglądać.
 
Ostatnia edycja:
No i pan dawca napisal ze on chce badan dna bo to nie jego dziecko. Nie wiem skad te fanaberie bierze ale jego sprawa.
Dla mnie to tylko formalnosc bo wiem ze male jest jego, to niech on bedzie sie przed sadem glupio czul.

Myslal chyba ze mnie zdenerwuje czy co ale na spokojnie odpisalam aby kase na badania zbieral i wiecej nie pisal i zajal sie swoja suczka, bo wkoncu sam kiedys twierdzil ze jak suka nie da to pies nie wezme. Mam nadzieje ze poszlo w piety.
 
katerinka111 i co będą nową ścianę stawiać?
lonley no i super że śpi osobno bo mi było smutno spałam z małym a teraz to w nocy chce ze mną spać biorę go w nocy do siebie żeby już nie wrzeszczał i się ten mój klusek rozpycha odkrywa mnie jak małe dziecko może tak się rozpychać???
dorota1111 czadowe te sądy....
 
reklama
Uuu, to trzeba skladac? Ja poki co z funduszu dostalam za wrzesien, za pazdziernik jeszcze nie, ale maja jeszcze czas. Czy do funduszu tez musze teraz znowu zanosic? I co mam im w sumie zaniesc??

My ostatnio chorujemy, chociaz juz lepiej. Sara mniej, bo ona to w sumie rzadko kiedy choruje..Ja bardziej, ale juz dochodze do siebie, bo w niedziele byla masakra. Wlacznie z krwotokiem z nosa na caly pokoj,a takze ubrania moje i mojego faceta :/
 
Do góry