reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

matitka, Witaj !
Przykre jest, że akurat ten temat zasilają nowe kobiety. Serdecznie Ci współczuję, ale wierz mi na słowo, że tu możesz liczyć na duże wsparcie dziewczyn. Głowa go góry, na pewno jakoś będzie. Moja babcia powiada " Jak Pan Bóg daje dziecko, to daje też na dziecko " Tak mnie podbudowywała kiedy zostałam sama i ma rację :) Pozdrawiam Cię serdecznie i wspieram duchowo.
Co do gościa, to zobaczysz... i tamta zaciąży, a on poleci do następnej. Pamiętaj, że nie wolno takim popuszczać. Zbieraj rachunki za wszystko.


Matitka,nie chce być złośliwa a wrecz współczuje sytuacji.Ale majac juz 2 dzieci i poznając kolejnego faceta dajesz sie "wrobić" w dziecko kolejne?????Czemu nie po ślubie??czy nie rozmawialiscie na takie tematy???

" Musztarda po obiedzie "
Widzisz, że on się cieszył, był po przejściach itp.
Może rozmawiali, może się świadomie zdecydowali - Jak to było w moim przypadku
Stało się i koleś zabrał dupsko w troki. Mój przypadek identyczny niemal że... Facet po przejściach, świadome zajście w ciążę i zabrał się w 8mies. ciąży....
Teraz trzeba się wspierać, a my baby mamy duuuuuuuuuuuuuuużo siły.




Ja dziś chrzciny zapięłam na ost. guzik :) mamy sale na posiadówkę, zamówiłam torta 3kg, msza jest, strój jest, zaproszenia są teraz tylko czekamy na datę :) Ufff... niby nic, a jednak jest o czym myśleć i co załatwiać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
matitka JAK JA LUBIE PODEJSCIE TAKICH KOBIET JAK TY,BRAWO!!!!!!!:-):-):-):-)
oczywiscie witaj na forum, duzo sily,ja przeszlam to dokladnie to samoz ex numer dwa ,tyle ze wtedy baby nie mial a pisac o tym wiele,teraz GNOM MI OBOJETNY NA MAXA ,ale mam WSPANIALEGO SYNA:))))))))))i corcia oczywiscie,
nigdy nie zrozumie juz gatunku,ktory slowo kocham cie uzywa wtedy kiedy jest komus wygodnie,nie zrozumie faceta ktory w minute zamyka rodzial swojego zycia nie patrzac na to jak rani innych i ktory ma gdzies ta kolejna mala istotke i ktory niby cos przeszedl i jeszcze szpilke doklada:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: ALE MY KOBIETY MAMY SIŁĘ i zycze ci duzo wytrwalosci,jak najmniej nerwow bo co by tu napisac to nie zawsze bedzie dobrze
a masz jakies wsparcie,gdzie mieszkac itp

rosi jak ty kiedys napiszesz ze jestes z drugim w ciazy i nie daj bog zostaniesz sama to tak cie zjade ze chyba mnie stad usuna,PO CO TY ZADAJESZ TAKIE GLUPIE PYTANIE CZY WIEDZIALA CZY SRALA ZA PRZEPROSZENIEM
TY MYSZLISZ ZE CO??? NIE WAZNE KTORA CIAZA JAK WIDZISZ WIELE Z NAS LACZNIE Z TOBA TAK SKONCZYLO
a ja co od pierwszego exa odeszlam a drugi ogon zawinal ale co nie mozna dzieci wychowac???? MOZNA I TRZEBA :))))))))))))))

bellaanna zloz pozew o alimenty i widzenia i bedziesz miala spokoj,moj ex na kazdy moj jakies krok odpowiada dluga cisza i naprawde skutkuje jak pisze candy
a zlosci moze na bok odloz, odpoczywaj jak jest u ciebie,porob sobie cos,ja tak robilam:) przeciez nikt ci nie kaze z nim siedziec


a jednak dostalam zwrot na ksiazki ,mimo ze dochod mi przekroczyl,opisalam sytuacje i udalo sie .a teraz bede miala na buty na zime dla mnie i dzieciaczkow,szalec nie bede ale po jednej parze juz bedzie:-) warto nie raz zlozyc na przekor wszystkim
 
BellaAnna ja Ciebie rozumiem w 100%. Ja sie odpetalam od kretyna w 3 tyg zycia dziecka, i do dzisiaj zyje, dziecku niczego nie brakuje,i ja moge pisac tu do Was z domu, a nie na przepustce z wiezienia, bo ja bym w koncu ch**a zabila. On byl w pewni praw, ale zero obowiazkow. Nie ma co go calowac po nogach, ze chce dziecko widywac, bo mnie nikt za to nie wyslawia, moj obowiazek i tyle, ale on mysli, ze jest fajny, bo w ogole chce dziecko zobaczyc. U mnie tez na poczatku przynosil jakies rzeczy-tragiczne w dodatku, ale jak mu powiedzialam specjalnoe, ze nie mam na szczepienie no to go to interesowalo, powiedzial, ze mam wziac od swojego ojca. Takze przepedzilam go az sie kurzylo i jeszcze kopa na zaped dostal-doslownie. Wiec jesli nie mozesz go zniesc to daj sobie spokoj, bo jest katorga dla Ciebie a jak Ty sie meczysz to meczy sie tez dziecko
 
Jakie głupie pytania???Katrinka zastanow sie co piszesz?!
Kobieta ktora ma juz 2 dzieci ,ktore wychowuje sama powinna uczyc sie na błedach.Wie chyba do czego sex prowadzi.Rozumiem ze mozna zaliczyc wpadke z pierwszym dzieckiem.Potem mozna zaufac drugiemu i to samo ale juz po raz trzeci??????po co Bóg dal nam rozum? zeby go nie używac?
Skoro tak mu ufala,kochala a on ją(jak twierdził) to mogli wziąśc wczesniej ślub a potem płodzic dzieci.Po ślubie być moze tak szybko by sie nie ulotnił.
Po co wierzyc w puste słowa i robic dziecko a potem wielki płacz.
Jest teraz tyle środkow antykoncepcyjnych to nie średniowiecze.Na Boga dziewczyny!!!!

Tak popieracie takie sytuacje.To co wg was?płodzic dzieci z kim popadnie bo powiedzial ze kocha????i miec potem 10 dzieci???????


Wspólczuje dziewczynie bo ciezko byc z jednym dzieckiem samotna a co dopiero z trójką.
Matitka,moze jeszcze mu sie odmieni?moze to taki szok pierwszy?
A jak nie to ,kij mu w oko!I nie warto po takim płakac i go kochac co rzuca słowa na wiatr!
 
Jakie głupie pytania???Katrinka zastanow sie co piszesz?!
Kobieta ktora ma juz 2 dzieci ,ktore wychowuje sama powinna uczyc sie na błedach.Wie chyba do czego sex prowadzi.Rozumiem ze mozna zaliczyc wpadke z pierwszym dzieckiem.Potem mozna zaufac drugiemu i to samo ale juz po raz trzeci??????po co Bóg dal nam rozum? zeby go nie używac?
Skoro tak mu ufala,kochala a on ją(jak twierdził) to mogli wziąśc wczesniej ślub a potem płodzic dzieci.Po ślubie być moze tak szybko by sie nie ulotnił.
Po co wierzyc w puste słowa i robic dziecko a potem wielki płacz.
Jest teraz tyle środkow antykoncepcyjnych to nie średniowiecze.Na Boga dziewczyny!!!!

Tak popieracie takie sytuacje.To co wg was?płodzic dzieci z kim popadnie bo powiedzial ze kocha????i miec potem 10 dzieci???????


Wspólczuje dziewczynie bo ciezko byc z jednym dzieckiem samotna a co dopiero z trójką.
Matitka,moze jeszcze mu sie odmieni?moze to taki szok pierwszy?
A jak nie to ,kij mu w oko!I nie warto po takim płakac i go kochac co rzuca słowa na wiatr!


wiesz popieram Katerinke w milionie procent .... ja swieta nie jestem, ale z pierwszym mam 2 cudownych synow. ze wybral alko i bycie alkoholikiem to jego problem . pozbieralam sie i po 5 latach zaufalam facetowi na tyle by dac mu dziecko i co uciekl szybciej niz sie pojawil ... zycie jest okrutne a nie tobie oceniac kto jak je ma przezyc , mozesz doradzic ale nie oceniac ......... i tak jak Katerinka pisze ...... jesli napiszesz ze jestes w ciazy postapie tak jak ona nawsadzam ci ...........
 
A w ktorym momencie ja oceniam??????????????
Zapytałam czy nie rozmawiali na temat dzieci?i po co dala sie wrobic?

Kazdy ma prawo przezyc wlasne zycie jak chce.Tylko warto czasem uzyc rozumu do tego.

Oczywiscie ze da sie wychowac i trojke i czworke dzieci.Tylko jakim kosztem???Kazde dziecko jest blogosławienstwem i trzeba cieszyc sie ze przyjdzie na świat.Tylko mozna czasem pomyslec wczesniej jak to jego zycie bedzie wygladalo.A nie wskakiwac na siebie jak zwierzeta i płodzic na potege a potem wielki lament ze nie mam za co wychowac albo ze on mnie zostawil.

Bardzo mądre jest podejscie dziewczyny,ze jakos poradzi sobie i wychowa.


No i dziekuje dziewczyny za życzenia dla mnie,hehehehehe
Ja ucze sie na błędach:-):-):-):-)
 
Rosi pamietasz mialysmy tu mamuske nicku nie pamietam Aga ma na imie , byla mezatka w ciazy i co maz ja zostawil a ona dziecko stracila ......... faceci potrafia omamic i oglupic a potem poprostu zostawic ..... i czy bedziesz zona czy nie ,nie ma reguly ..... wiec nie osadzaj a wspieraj to jest najwazniejsze w takiej sytuacji . pamietasz jak sie czulas jak zostalas sama ..... i co milo ci bylo jak ktos cie gnebil , chcialas wsparcia wiec dawaj je teraz innym :)
 
Rosi w jaki sposob malzenstwo chroni przed zdrada, odejsciem czy zlym traktowaniem partnera?
zgadzam sie, ze nie nalezy pierwszemu lepszemu wskakiwac do lozka w dodatku bez zabezpieczenia. ale jesli komus wkoncu zaufasz, chcesz z nim byc, kochasz go i czujesz sie kochana to predzej czy pozniej dojdzie do sexu. i efektem moze byc ciaza- zamierzona badz niezamierzona.
to, ze komus raz sie z kims nie udalo i ma juz dzieci z tego zwiazku to nie znaczy, ze nie ma prawa juz nikomu zaufac czy nawet zdecydowac sie z nim na dziecko.
przeciez niewiadomo z gory, ze znow musi sie nie udac- zaden facet na wstepie nie uprzedza, ze porzuci czy zdradzi...
BellaAnna rozumiem Twoje odczucia. chyba kazda z nas miala podobne. tez mnie wpienialo (i nadal wpienia), ze ex widzi glownie swoje prawa, ale obowiazkow jakos nie dostrzega.
ja mimo tych odczuc mialam poczatkowo poczucie obowiazku wobec syna- ze musze jakos ulawtic mu kontakt z ojcem. efekt byl taki, ze ex przychodzil niemal codziennie i czul sie w moim domu jak u siebie. z czasem przestal dawac pieniedze na dziecko za to jego wymagania wciaz rosly. duzo czasu zajelo mi ukrocenie tego. latwo nie bylo. na dzien dzisiejszy wyposrodkowalabym to wszytsko.
jesli ex chce widywac dziecko - ok, ale Ty ustalasz reguly- kiedy, ile czasu itd.
i tak jak dziewczyny pisaly - nie musisz z nim siedziec i gadac, ale zajac sie czyms innym- chocby sie spokojnie wykapac w tym czasie. czas Ci szybciej minie i przyjemniej.
 
reklama
rosi oj ja z ciebie nie moge,ty jak stara dewotka i tyle:-D ja sie z kuba tez zabezpieczalam i co dowiedzialam sie w 10 tygodniu ciazy ale dla mnie medal ze donosilam ciaze i wcale tego nie zaluje,
a co teraz nie moge sie kochac bo ja juz mam dwojke, dziewczyno ty chyba nie wiesz co tracisz???? jak w koncu trafisz na takiego co z toba bedzie to wtedy nie bedziesz wymyslac
nie zaluje przez co przeszlam i w d,,, to mam ,ale za to mam fajnego faceta teraz ,a nie wiadomo jak bedzie dalej ale SEX MAM PO PROSTU BOSKI ,nic nie musze mu tlumaczyc, mzoe warto bylo czekac tyle lat a orgazm jest nieziemski i nie bede z tego rezygnowac,bo cos w zyciu przeszlam,sfera intymna to tez wazna rzecz w zwiazku,okazywanie jakis uczuc , ALE NIE MOZNA SIE ZAMYKAC NA COS I ODRAZU NAJEZDZAC NA KOGOS NA COS
ROSI DUZO MILOSCI,SZCZESCIA I SEXU :-D:-D:-D:-D:-D:-D i sory za szczerosc ale caly czas nie rozumiem twoich uszczypliwsoci
matitka no to dobrze ze masz wsparcie i swoj kat, uwazaj na niego i tyle,zeby do konca ci zycia nie zmarnowal
carla to jakis cyrk,szukaj innej pracy,bo ile mozna sluchac jakiegos balwana


a mnie dzisiaj poprosila kolezanka o przysluge i jechalam w trase i juz wracajac,mijala mnie ciezarowka a wrecz pedzila i cos mi odbilo w szybe,tak sie wystraszylam ze zatrzymalam sie przed rowem, mialam przed oczami dzieci a szyba niestety naruszona w jednym miejscu, zaraz na warsztat i cos tam zrobili i 60 zl juz poszlo ale mam w razie co gwarancje ze jak dalej pojdzie to mi zwroca ta roznice a tym bardziej bylam zla bo nie dawno wymienialam cala na nowa, i tak sobie mysle ze mozna zycie w sekunde stracic i nie raz blache sprawy nie maja sensu zeby nad nimi dlugo myslec i trzeba sie cieszyc z tego co sie ma
 
Ostatnia edycja:
Do góry