reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Wpadam dziewczynki na chwilę. Dawno mnie nie było ale synek wymaga cały czas uwagi i troski, zresztą wiecie jak jest ;) Było podejrzenie problemów zdrowotnych ale na szczescie wszystko jest dobrze, ale nalatali,śmy się po lekarzach niestety. Synek jest bardzo wrażliwy na wszystko, zakładanie czapki to rzecz straszna, siedzenie w foteliku jeszcze gorsza, wogóle lezenie na plecach, a najgorsza sprawa to zasypianie. Praktycznie cały czas płacze, nie potrafi sam zasypiać, chuśtanie, bujanie nie pomaga. Wózka praktycznie nie używamy bo co spacer to obdzieranie ze skóry taki płacz ;) Jedynie z jedzeniem zadnych problemow nie ma, chyba ze to ze by stale jadł i ciagle mu mało. Karmię mieszanie cycuś i butla. W nocy najgorzej jak się co chwilę budzi, zasnąć nie może, ale musimy przezyc, mam nadzieję, że będzie lepiej. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.
 
reklama
Czytam że co niektóre się umawiają, powiedzice mi piszecie oficjalnie na sympatii na przykład, że macie dziecko/dzieci? Z kim je zostawiacie jak się umówicie? Ja to już chyba sobie życia nie ułożę, ale i tak jestem szczęśliwa:-)i bardzo zmęczona i niewyspana:-D
 
yenna1 to troszkę stresu było. Kombinuj jak go ubierasz śpiewaj albo coś, ja mojemu często śpiewałam pancernych i jak ostatnio leciały w telewizji to się cieszył do nich :-) Oj czasami dziś zmienić mu papmpersa to jak bym ćwiczyła zapasy. A jak ty się czujesz????
 
yenna ja mialam wpisane ze dzieci mam i nie chce wiecej :-) a wiele razy wymieniamy sie z kolezanka i kazda ma dyzur

a pan mnie pozytywnie zaskoczyl,pyta sie czy mnie moze pojedziemy razem z dziecmi nad morze tak posiedziec :szok: mowie pewnie,musialam tylko podjechac 20 km bo on nie z mojej miejscowosci i mowie matko nie bedzie tyle razy krecil,wiec tam podjechalismy wpakowalismy sie wszyscy i pojechalismy do katow rybackich nie daleko krynicy:-) fakt ze juz sloneczka nie bylo,ale zrobilismy wielki zamek z piasku,moczylismy nogi ,uciekalismy przed falami,i wiecie co nic sie nie znamy faktycznie a bylo tak jakbysmy sie znali nie wiadomo ile, jego corcia najpierw zawstydzona a potem sie rozkrecila i nawet moje babeczki zjadla i mowi pyszne ciociu:) potem cala trojka biegala ,krzyk radosc a my gadalismy i zapytal wprost czy bedziemy sie spotykac ,bo on chce,nie ma sciemy ,i czy damy sobie szanse :-):-):-):-):-):-):-):-)no to poszlismy na kolacje i juz byla prawie 21 ale co tam ,raz nie zawsze,a pan mowi do niego ale ma pan rodzinke ehehhe i trzy szkraby heheh, wracalismy dzieci ogladaly bajke i zasnely a my znow gadalismy i tematow nie ma konca ,potem on zawiozl mala i pyta sie czy jeszcze mozemy sie dzisiaj zobaczyc,mowie pewnie mamy nie ma ale wtedy u mnie i gadalismy do 5 rana hehhehe,i wiecie co facet mnie tak zaskoczyl ,nie byl nachalny,nie zagadywal o sex i mowi chce zeby to byl nasz moment :) MOWIE WAM JUZ SIE DLUGO Z CZYMS TAKIM NIE SPOTKALAM I zaraz sie pakujemy i jedziemy przed siebie.

wiec nie zaluje ,jestem ostrozna i moze bede szczesliwa :)

charlene to dobrze ze wam sie uklada :)
 
ochidea no co ?? :))) stracilam na jednego exa 8,5 roku zycia i teraz nie bede tracic czasu na jakies zabawy . tez chce byc szczesliwa i co jak nie sprobuje to nie bede wiedziala :)
a jak tobie sie uklada??


u mnie w koncu slonce :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D zaraz gdzies jedziemy :)
te wakacje tak zlecialy,na drugi czwartek szkola -szok
 
CYTUJE w koncu masz to mariola publicznie na fejsie wiec:



"Qrwa i przestancie juz pytac ... dlaczego .... co sie stalo tak jestem ta zla co zniszczyla mu zycie , jestem ta co go bila ..... ponizala,zdradzala i nie szanowala ........ TAK jestem ta ****na szmata,*******na qrwa i dziwka co zniszczyla ten zwiazek ......... jestem rowniez ta ktora jeszcze nie spelna tydzien temu mieszkala z nim, miala plany i slyszala jak bardzo jest kochana ....... a teraz !!!!!!!!!!!Wiec juz QRWA nie pytajcie ....... za****lam !!!!!!!!!!!"


margolcia czy ty go zabiłas ? :-D:-D:-D:-D

A na powaznie prosze :

Psychiatra, Olsztyn - Ranking Lekarzy - ZnanyLekarz.pl

wybierz jakiegos i idź sie leczyc kobieto..........
 
reklama
Do góry