reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

bezsenna to udanej imprezy i ładnej pogody nad morzem :-) Niech zacznie się wkońcu prawdziwe lato:tak:
Ale czas leci niedawno byłam podłamana że jestem w ciąży a już tylko patrzeć kiedy i ja będę kupować pierwszy torcik :-)

Dziękuję :happy: Też byłam podłamana ciążą ;-) Jak nigdy niczym wcześniej. Ale to było na szczęście dawno i niewiele pamiętam. Dobrze, że mam Kubulka :happy2:
 
reklama
Katerinka fajnie, że w życiu Ci się zaczęło ukladać.
Rosi brak słów na takie zachowanie tej koleżanki.
Margolcia zmień terapeutę. Nie rozumiem czemu powiedziała Ci, żebyś dla tego człowieka okazywała uczucia. Przecież masz z nim zerwać wszelkie kontakty. Dla niego najcięższym ciosem będzie Twój brak kontaktu z nim.
Do mamy Nikosia. Wybacz, ale zapomnialam jaki masz nick, to ze zmęczenia. Moja pediatra mówiła, że jak są podwyższone białe krwinki, to dziecko niedawno przechodziło jakąś wirusowkę. Nawet mogła być niezauważona.
Honey wcale brzydka nie jesteś.
Carlaa niezłego masz szefa.
 
Bezsenna WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KUBULKA!! DUZO ZDROWKA, RADOSCI I SZCZESCIA PRZEZ CAAAAALE ZYCIE!! 100 LAT! Matko jak ten czas leci :)
Elena wlasnie Nikos zlapal ostatnio jakiegos wirusa, bylam u pediatry (ale nie u Naszej, bo ta akurat byla na zwolnieniu i poszlismy do innej), ktora powiedziala, ze Nikos wyglada jakos blado (przepisala mu leki na niezyt krtani), wiec kazala mu zrobic badanie krwi, co lepsze kazala je zrobic nastepnego dnia, najpierw mnie to nie wzruszylo, ale pod wieczor pomyslalam, ze przeciez to bzdura, bo jesli jest chory, to jak mam mu zrobic badanie krwi? Przeciez wyniki moga byc falszywe, wiec poszlam jakis tydzien pozniej, ale jest to chyba nawet bardzo prawdopodobne, ze te biale krwinki jeszcze wlasnie sie trzymaja od ostatniego wirusa :) Dziekuje za podpowiedz ;)
Rosi wiem, ze normy badan sa rozne dla dzieci i doroslych, na wyniku badan mam normy, wiec te sa na pewno dla dzieci ;) mysle, ze to nic powaznego, jak widzialam w internecie, niektore 2-latki maja powaznie podwyzszone czy podnizszone wyniki, wiec chyba nie ma sie czym az tak przejmowac, na razie podaje mu wiecej warzyw i owocow, a w sierpniu umowimy sie do pediatry :)
Młoda Mama chyba zawsze lepiej byc ostroznym ;) szczegolnie po takiej przeszlosci jak Nasza :) Najlepiej to nie robic nic na sile (czesto kobiety porzucone w ciazy szukaja faceta na sile :/), ale z drugiej strony tez starac sie zaufac, bo zwiazek bez zaufania to nic gorszego :/ najgorzej jak sie sprawdza ta druga osobe, szuka jakis informacji (np. o ewentualnej zdradzie) w sms-ach czy na portalach spolecznosciowych :) najwazniejsze to miec glowe na karku i oczy szeroko otwarte :)
Jaimis jak rozumiem masz nowa prace tak? a gdzie konkretnie pracujesz? Czym sie zajmujesz?
Devil a czym Ty sie zajmujesz? Pracujesz gdzies? Czytalam wczesniej, ze jakies wykopaliska czy cos w tym stylu, ale zajmujesz sie tym na co dzien?
Ja porozsylalam cv .... nie jest tego duzo, bo jest na prawde kiepsko z praca, ale czekam wiernie na telefon :) choc nie lubie weekendow jak szukam pracy, bo raczej dzis i jutro nikt sie nie odezwie, a dodatkowo malo kto wystawia ogloszenie w weekend ..... no chyba, ze pracuja w weekendy, a ja wole nie :) Milego dnia wszystkim zycze ...... Kubulku jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Buziaki ode mnie i Nikolka! :***
 
Wszystkiego naj dla solenizanta!!! Kurcze, jak ten czas leci...

Co do Margolci, to albo terapeutka nie ma ZADNEGO przygotowania albo jest zmyslona. Zaden terapeuta by tak nie mowil. Nie chce tutaj wyrokowac ale traci mi odorkiem zmyslania cala historia :p no, ale Margolcia, to Twoja sprawa....Tylko to wciskanie kitu jest troche niefajne. Poza tym te wypowiedzi na fb tez oscyluja na poziomie intelektualno-emocjonalnym niezbyt dojrzalego gimnazjalisty. Moja droga, niektore rzeczy powinny byc Twoja prywatna sprawa, bo nagle problemy Twojego zycia dostarczaja rozrywki innym....

A ja mam problem. kolezanka z ktora mialam jechac na wakacje mowi ze dopiero 7.08 rano mozemy tam byc. A ja 9.08 wieczorem musze byc z powrotem we wrocku :/:/ Troche sie nie oplaca, dlatego myslalam, ze moze z Sara skocze sama 2 dni wczesniej i na nich poczekam. Dziewczyny z Trojmiasta i okolic - znacie moze jakis tani nocleg dla mnie i Sary? Juz sama nie wiem jak to ogarnac.

W pracy dobrze, najwieksza maruda i wredota odeszla na macierzynski...Pewnie juz nie wroci, hurra!! Od razu sie atmosfera troche oczyscila - mniej plotek i zdecydowanie mniej narzekania na wszystko!!!
 
Ja tez tego lata planowalam zawiesc ewe nad morze ale nie uda sie:-(.Planowalam Gdansk ale kwatery sa tak drogie ze hohoho.No i lipa.Szkoda troche.

Co do Margolci,tez podejrzewałam ze terapeuta wymyslony ale nie chcialam tu wojny robic.Olac to.
 
Devil [/B]a czym Ty sie zajmujesz? Pracujesz gdzies? Czytalam wczesniej, ze jakies wykopaliska czy cos w tym stylu, ale zajmujesz sie tym na co dzien?
Grzebię w ziemi w ramach hobby. Niestety coraz rzadziej. Widzę piękno w kamieniach. Widziałaś kiedyś mloda1 kamień w środku ? Jeśli nie zrobie Ci kilka fotek, albo w zamknietej podam link do swojego serwerka. Tam tez sa moje fotki podczas pracy :)
Na codzień mam dg. Produkuje. Ciężki kawałek chleba ....




bezsenna życzę Wam głośnego śpiewania :) Wszystkiego najlepszego dla Kubulka :)
 
Devil w zyciu nie widzialam kamienia od srodka, ale chetnie zobacze :D jesli zdjecia na maila to mlogda@gmail.com, jesli serwer, to mozesz mi go podeslac, chetnie zobacze :D
Cherlene ja niestety z Gdanska jestem, wiec tutaj drogie sa noclegi ;/ chetnie bym Was zaprosila do siebie, ale poki mieszkam z Mama ...... rozumiesz :)
Rosi na poczatku staralam sie bronic Margolcie, ale chyba nie ma to sensu, z tego co widze po jej facebook - u ;/ ja sie po prostu nie wtracam w to :) z reszta napisala na swoim profilu "Nikt nie bedzie mowil mi jak ma zyc", nie wiem czy to byla piosenka, czy demotywator, ale jasno powiedziala, chyba Nam (?) czego chce :) wiec niech ma
 
reklama
Do góry