reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?


A ja mam problem z byłą juz koleżanka.Pisalam swego czasu ze mialam z nia sprzeczke,bo uznala ze ona ode mnie nic nie chce to i ja od niej nie powinnam nic chciec ani prosic o cokolwiek.Wiec skreslilam ją z życia ale ta nie darowala ze milcze to zaczela mi wypisywac rzeczy typu ze jestem dla niej nikim bo nawet męża nie mam,hahahaha,że mam tylko bekarta.A ona ma kochajacego narzeczonego i za tydzien za mąż wychodzi a mnie to juz nikt nigdy nie zechce.

Niedawno rozmawialiśmy o tym na forum, że warto milczeć, omijać g....o, a tu proszę ...
Żałośnie głupia koleżanka Rosi ... żałośnie ... ręce opadają ....
 
reklama
Rosi super laska z ciebie i napewno jeszcze znajdziesz sowja druga polowke:)
Carlaa dobrze ze ktos poza mna tez ie lubi klamstwa:)
 
A moze Margolcia wlasnie nie ma co robic innego tylko siedziec na fb i odpieprzac takie farmazony ?? Nie myslicie, ze to dobrze, ze czlowiek nie ma innych problemow ?:) Tylko pogratulowac.

A ja mam tak z facetami, ze w ogole nie ma zadnego na choryzoncie, ktory by chcial dziewczyne z dzieckiem... jakbym byla najbrzydsza na swiecie heehh
 
W tym rzecz,ze z ta osobą nie da sie normalnie rozmawiac.Zreszto ona chce bym ja prosila,a ja takie osoby skreslam bez slowa wyjasnienia.Mi podskoczyc mozna tylko raz.A potem dowidzenia.
Mam nadzieje ze opamieta sie i nie zrobi tego co zapowiada bo to w sumie jej chrzesniaczka jest.I to dziecku kase zabierze a nie mi:(
ale tak sobie mysle ile to w ludziach jest podlosci i nienawisci zeby tak komus dokuczyc.
Ze nie szkoda jej zycia na takie sprawy by komus dopiec?dlatego tylko ze nazwalam ją wariatką?ale skoro ktos tak sie zachowuje i groźby śle to raczej nie jest normalny.
Dowiaduje sie od niej ze jestem nic nie warta bo nawet męża nie mam a ona ma kochajacego narzeczonego.Bo mam bękarta a nie dziecko.

Podobnie dziwie sie Margolci,że ma czas i ochote marnowac życie na takiego typka.Życie jest zbyt krotkie by tak sobie w nim paskudzic i to z wlasnej woli.

A co do faceta.Staralam sie zaufac i uwierzyc w to co mowi.Ale jak słysze np. tekst ze go narzeczona okradla to odrazu zapala mi sie lampka ze pewnie ściemnia by mnie na litosc wziąść.W sumie kazdy moj były bral mnie na litość.Jednego narzeczona okradla,drugiego narzeczona zdradzala,trzeciego nareczona wycykala z kasy,naciagnela na wydatki i ulotnila sie.Wiec jak po raz kolejny taka bajke slysze to nie chce mi sie gadac z gosciem.Albo ze np.mieszka z rodzicami bo maja 3 pokoje wiec bez sensu kupowac mu mieszkanie bo to bedzie kiedys jego.Facet ma 33 lata i takie podejscie.Niby racjonalne wytlumaczenie ale potem ychodzi na jaw ze to zwykly maminsynek albi pijaczyna ktorego nie stac na mlasne M.
No i tak jakos nie ufam w zadne ich slowa.Ech..............mi nigdy nie dogodzi................
 

A co do faceta.Staralam sie zaufac i uwierzyc w to co mowi.Ale jak słysze np. tekst ze go narzeczona okradla to odrazu zapala mi sie lampka ze pewnie ściemnia by mnie na litosc wziąść.W sumie kazdy moj były bral mnie na litość.Jednego narzeczona okradla,drugiego narzeczona zdradzala,trzeciego nareczona wycykala z kasy,naciagnela na wydatki i ulotnila sie.Wiec jak po raz kolejny taka bajke slysze to nie chce mi sie gadac z gosciem.Albo ze np.mieszka z rodzicami bo maja 3 pokoje wiec bez sensu kupowac mu mieszkanie bo to bedzie kiedys jego.Facet ma 33 lata i takie podejscie.Niby racjonalne wytlumaczenie ale potem ychodzi na jaw ze to zwykly maminsynek albi pijaczyna ktorego nie stac na mlasne M.
No i tak jakos nie ufam w zadne ich slowa.Ech..............mi nigdy nie dogodzi................


Rosi - wybacz - ale takie rzeczy sie zdarzają. Tak samo trudno mężczyzną znaleźć dobrą kobiete, jak kobietom dobrego mężczyznę.
Naprawde zdarzają sie takie historie, i faceci - którzy mają pecha do kobiet ...
 
hehe takiego pecha jak ja do facetow nie ma nikt,nikt mnie tu nie przebije heheheh:-D narazie omijajac e
rosi chcesz cos wiedziec to pytaj faceta,ja z e rozmawiam na kazdy temat i nie ma konca,dzis znowu spedzilismy 2 h razem bo na wiecej nie mam czasu majac opieke do dzieci ale uwierz nie bylo konca :-) .

ja wyszlam teraz z zalozenia ze bedzie jak ma byc,jak sie uda super a jak nie to powiemy sobie dziekuje i pa,za duzo przeszlam zeby sobie cos obiecywac,wmawiac a wogole pozniej walczyc ze soba, ale jak nie sprobuje to nie bede wiedziala :)

margolcia szkoda ze glownie twoje wypowiedzi sa poswiecone chorym sytuacjom spraw sercowych a nie dzieci , nie piszesz ze jestes zmeczona,czegos ci brak a masz przeciez trojke dzieci,naprawde twoje problemy to pikus z naszymi i w dalszym ciagu twierdze ze na twoje zyczenie i widocznie masz dobre zycie
honey to calkiem realne co piszesz, babcie tak maja ze daja wnukom na glowe wejsc a potem mama sie dorabia ,
 
reklama
bezsennahttps://www.babyboom.pl/forum/members/bezsenna-56360.html to udanej imprezy i ładnej pogody nad morzem :-) Niech zacznie się wkońcu prawdziwe lato:tak:
Ale czas leci niedawno byłam podłamana że jestem w ciąży a już tylko patrzeć kiedy i ja będę kupować pierwszy torcik :-)

Rosi79 już nie wracaj do byłego nawet w porównywaniu facetów do niego, zamknij rozdział, ale chyba warto wierzyć intuicji i czerpać wiedzę z tego co nam się przydarzyło, czasami coś między wierszami jest co na pierwszy raz nierozpoznajemy a podświadomie wyczuwamy, tak mi się wydaje. Ale też nie wiem skąd one biorą fajnych facetów :-) ja już myślałam że fajni faceci to wymyślone postacie na potrzeby filmów :-) A tak myślę że nie warto marnować już czasu i energii na kolejnych nic nie wartych aby na siłę tylko być z kimś? Może i kiedyś nam się trafią zwykli normalni faceci którzy będą wyznawać te same zasady?
czadowa koleżanka ona chyba ma jakieś problemy a ciebie wybrała aby je rozładować, ignoruj ją to chyba najlepsze wyjście?

Mój mały ostatnio płacze po kilka razy w nocy, może kolejne zęby mu idą? A ja niedospana do pracy idę :-(
 
Do góry