reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Fikusek - alergia w pewnym wieku robi się uśpiona, a potem znów się uaktywnia.
Współczuję problemów z zębami. ;(
Rosi to spore alimenty płaci.
 
reklama
czesc wszystkim,ja sie nie odzywalam bo mama od jakiegos czasu robi mi i przy okazji dzieciom pieklo na ziemi:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
napisze wam numerkami gdzie bylam i co mi mowili I JAKI MOPS POMAGA LUDZIOM
1.mops-wizyta u pracownika ,przjela zgloszenie ,wysluchala i ze mama ma rodzine czyli np mnie i innych oni nie maja prawa interweniowac ,wiec wyslali mnie do psychiatry
2.pani laskawie jak jej powi,co i jak wbila mnie w kolejke do psychiatry a ten malo tam sie nie wscieklam ,odeslal do mopsu,bo oni sa od tego zeby pomoc rodzinie i to oni musza napisac pismo o interwencje !!!!!!!
3.dzis rano zadzwonilam na interwencje do mopsu ,przyszli co prawda,babcia udala normalna,wszystko zwalila na mnie i JA WYMAGAM BADAN PSYCHOLOGICZNYCH,CZY JESTEM NEKANA PRZEZ MAME I CZY MOWIE PRAWDE:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: MOWIE WAM CIOS PONIZEJ PASA, po ich wyjsciu mama zrobila taki raban ze po raz kolejny
4. udalam sie z malym na reku proszac o pomoc ,I WIECIE CO ONI POTRZEBUJA DOWODOW :szok: mowie co jak mi noz wbije to przjedziecie i ja zabierzecie . pani mowi do mnie ,takie sa procedury,teraz mam ja nagrywac na kamere i dyktafon i przyjsc w poniedzialek :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
MOPS=NAJBARDZIEJ POMOCNA INSTYTUCJA RODZINIE,
babcia chora cholera wie na co ,sama nie bedzie sie leczyc a jej zabrac nie moga
ja nie dostane lokum bo jestem tu zameldowana
mam isc na policje i zalozyc niebieska karte

MOWIE WAM JESTEM JUZ WYKONCZONA NERWOWO I PSYCHICZNIE,TERAZ BEDZIE JESZCZE GORZEJ BO CHCIALAM POMOCY A ROZPETALAM BURZE !!!!!!
trzymajcie kciuki zebym to przetrzymala
 
katerinka111 strasznie Ci współczuje. Bardzo mi przykro. Wiem najlepiej jak uciązliwa potrafi byc chora osoba. Najgorsze jest to, że uciązliwi są dla najbliższych ... Trzymam za Ciebie kciuki .... Szkoda mi Ciebie. Przetrwaj to jak najlepiej ....
 
Devil a ja bym chciala zeby u nas byly takie ceny jak Rosi pisze. We Wroclawiu 1100-1300 za zwykla kawalerke, a moi rodzice biora 1500 + czynsz i oplaty za 50 metrow, 2 pokoje. i tak to mniej wiecej sie przedstawia.

katerinka wspolczuje kochana, naprawde jakas masakra zeby nic nie mozna bylo zalatwic :( Nie wiem jakich dowodow potrzebuja. Ale moze w takim razie rzeczywiscie jakis dyktafon...i niech sie udlawia...
 
Devil a ja bym chciala zeby u nas byly takie ceny jak Rosi pisze. We Wroclawiu 1100-1300 za zwykla kawalerke, a moi rodzice biora 1500 + czynsz i oplaty za 50 metrow, 2 pokoje. i tak to mniej wiecej sie przedstawia.

Nie wiem skąd wy bierzecie tyle kasy :) ... ja nie wynajmuje i mi brakuje ... Dawno Cie tu nie było charlene :)
 
u mnie za 500zł to nawet piwnicy nie wynajmują hahahaha....

Kobietki, czytam regularnie w miarę możliwosci.

Remont idzie pełną parą, dziś kolejny maraton po sklepach ehhhh
Pozdrawiam kochane :)
 
reklama
hej dziewczyny,mam do sprzedania tanio troche ciuszkow po bratanku,
sa to ciuszki dla niemowlaka i dziecka do roku, garniturek do chrztu
oraz fotelik do 18 kg, lezanke- granatowe i hustawke do 20 kg rozowa

znacie moze jakos mame co ma rodzic i nie ma kasy na wyprawke,
chetnie jakos np samotna
 
Do góry