reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Devil mi nawet urolog,bo zaraz po operacji chodzilam do urologa,powiedzial ze moge miec problemy z ciaza,albo ciaza moze zle wplywac na nerki,ginowi pokazalam dokumetacje ze szpitala ale i tak sie upieral ze jedno nie ma nic wspolnego z drogim,mam jedynie nadzieje ze jednak nic sie nie stalo,chociaz od porosu mam nadcisnienie i nefrolog w maju dal mi leki na to,stwierdzil ze to moze byc wlasnie od nerek ...mam nadzieje ze nic innego nie wyjdzie..
ja to w ogole mam pecha do chorob,tamta mialam wade wrodzona a wykryli w wieku 10 lat!
Od 8 lat mam kaszel,bardzo meczacy,przez caly rok i zaden lekarz nie wie dlaczego...

Uklad moczowy jest polaczony z narzadami rodnymi i ciąza mogla ale nie musiala wplynac na stan twoich nerek.Przeciez w czasie ciazy bada sie non stop mocz,zeby wykryc ewentualne zakazenie i zeby na dzidziusia nie przeszlo.
No to sporo w dziecinstwie przeszlas ze szpitalamem.Wspolcczuje.

Ten kaszel moze tez ma cos wspolnego z tym albo jak inni pisza alergiczny.
Mnie przez 2 lata meczyl kaszel.Lekarz kazal tylko rtg pluc zrobic i stwierdzil ze jest ok i tyle.Nie wiem od czego,prawdopodobnie niedoleczone przeziebienie albo grypa.A taki kaszel nieleczony moze powodowac powazne powiklana w organizmie np. pasc na serce.
U mnie tez byl nie leczony bo nie wiedzialam jak?zauwazylam tylko ze zawsze mialam jak cos bardzo cieplego zjadlam to zaraz sie pojawial.Jak urodzila sie ewa to nagle mi przeszlo samoistnie.

Troche postraszylam.Ale wcale nie musi nic strasznego sie dziac,zwlaszcza jak masz dobre wyniki.

U mnie robi sie na podniebieniu wielki ropien,dentysta kazal zrobic rtg zeba i przypuszczal ze usunac go bedzie trzeba.Ale wyszlo ze zab dobrze zaleczony i nic od srodka sie nie paskudzi i nie wiadomo skad to jest.Bylam u 3 dentystow i kazdy rozklada rece.Z punktu widzenia stomatologa to zeby zdrowe.Jeden nastraszyl ze jak nie wylecze tego ropnia to padnie mi na serce i bede musiala sie leczyc do konca zycia.
Ale jak go leczyc jak nikt nie wie skad to.???

Fikusek,napisz jak chwile wolnego znajdziesz jak robi sie taki piekny makijaz:)i jakiej firmy kosmetyk.
Ja ostatnio troche sie zaniedbalam i musze doprowadzic sie do porzadku,hehehe
 
Elena,Devil wlasnie tez stawiam na alergie chociaz testy niec nie wykazaly,ale nie badaja w koncu na wszystkie alergeny. mialam rtg plus,spirometrie,badanie kratani i nic nie widac.
Rosi te badania w ciazy to akurat w moim przypadku i tak by nic nie wykryly,bo przy tym w posiewie wychodzi. No i bylam u nefrologa i okazlao sie ze mam bakterie w moczu...4 tyg mam brac antybiotyk,jeszcze dostalam skierowanie na usg dopplerem tej nerki i we wrzesniu kazal sie zapisac na kontrole.
 
Hej! Ja tylk na chwilke :)
Lonley ja w pierwszej ciazy mialam ten balonik :) ale o tym napisze po Twoim porodzie, po prostu pilnuj, zeby Cie badaly :)
Krropelka myslalam, ze za alimenty jest w areszcie ;)
Nie kupilam jeszcze prezentu, bo Nikos jest chory i nie moglam wyjsc z domu. Syropu pic nie chce, wiec zrobilam syrop z cebuli i jakos pije :) kaszel przechodzi powoli, a ja jestem szczesliwa :D Poza tym rodzice wczoraj wrocili z Wloch, wiec juz dzis pojde po prezent, chce mu kupic cos takiego STACYJKOWO TOR PRÓBNY Z PĘTLĄ+WILSON TV+GRATISY (1679682990) - Aukcje internetowe Allegro mam nadzieje, ze mu sie spodoba :D
Pozdrawiam i Lonley zycze szybkiego porodu!!!!! Jak urodzisz w poniedzialek, to Nasze dzieci beda swietowac tego samego dnia swoje urodziny! :) Daj znac jak sie czujesz :)
 
mloda nie. nie za alimenty byl w areszcie. no i niestety BYL bo wczoraj wyszedl. o 24 dostalam od niego sms :dry:. uniewinnili go..
a za alimenty to sie tu nie laduje w wiezieniu. jesli delikwent nie placi sam to panstwo placi za niego i potem jego scigaja juz sami. wciaz narasta mu dlug wobec panstwa. jaka jest pozniej jego sciagalnosc to ja nie wiem.
a ja dzis wieczorem bede musiala ogladac mojego exa :no:. mamy sie spotkac w takiej zamknietej sali zabaw. Filip ponad miesiac nie widzial taty i chce zeby to pierwsze spotkanie przebieglo przyjemnie dla niego no i pod naszym nadzorem. a potem pojdziemy pewnie do jakiejs knajpy pogadac. wiec milusio mi sie wieczor zapowiada... nie ma co... :no:
a tak poza tym to moj ex sie przeprowadzil. juz nie bedzie moim sasiadem. teraz mieszka na szerokopojetych obrzezach miasta (bedzie z jakies 10km ode mnie)
a prezent dla Nikosia fajny. Filipkowi tez by sie spodobal, bo on ma faze na pociagi :tak:
 
U mnie robi sie na podniebieniu wielki ropien,dentysta kazal zrobic rtg zeba i przypuszczal ze usunac go bedzie trzeba.Ale wyszlo ze zab dobrze zaleczony i nic od srodka sie nie paskudzi i nie wiadomo skad to jest.Bylam u 3 dentystow i kazdy rozklada rece.Z punktu widzenia stomatologa to zeby zdrowe.Jeden nastraszyl ze jak nie wylecze tego ropnia to padnie mi na serce i bede musiala sie leczyc do konca zycia.
[/COLOR]


Jeju Rosi maiłem coś takiego ... raz w zyciu. Niestety nie obyło się bez noża. Reszte dokonczył hirurg szczekowy.
W kazdym razie nie łatwo to wyleczyc antybiotykiem ... Strasznie mi Ciebie szkoda.
Wrazenia z cięcia nieprzyjemne, ale bólu nie czułem zbyt wiele. Było dobrze znieczulone ...
Robiłem prywatnie ...
 
reklama
Devil,mialam to cos wypalane 2x ozonem i bolalo jak cholera.Myslalam ze sie przekrece na tym fotelu,gdybym sie nie wstydzila to bym wrzeszczala z bolu.Gorzej niz porod:szok:
Mialo zniknac przynajmniej na 2 tyg a tu pojawilo sie po 2 dniach.:szok:
No i zaplacilam 160 zl.:wściekła/y:
A ty ile placiles za leczenie tego?Moze ja mam inny?
Mi to samo peka i na kolejny dzien sie pojawia ropny bąbel ale nie boli nic.

A ja powiem wam ze jakos ostatnio sie wypaliłam:-(Na nic nie mam ochoty,nie mam pomysłu na życie,na siebie.Nie wiem co bym chciala robic.........itd.
Bym chciala isc do jakiejkolwiek pracy ale u mnie w miescie nie ma nawet zapotrzebowania na nikogo,wszystko po znajomosci.Nawet na sprzatanie to chetnych 200 osob.
I tak żyje sobie i nudze sie codziennie.A raczej wegetuje.Bo czy to mozna nazwac życiem?Alimenty wystarczaja na oplacenie czynszu a zasilek na skromne zycie.Nawet nie stac mnie na fryzjera czy na kosmetyczke o tym to moge pomazyc.Dziecko na jwazniejsze a ja tylko to co zostanie:-(.
chcialabym chociaz wyjsc do ludzi do pracy zeby zarobic nawet najnizsza krajowa to bym przynajmniej nie musiala martwic sie czym czynsz oplace w razie jak ex nie wplaci alimentow:-:)-:)-(

Ale smęce.............przepraszam.
 
Do góry