reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

mam pytanie do was. Co myslicie by storzyc watek gdzie bedziemy umieszczac swoje i dziecziaczkow zdiecia? kilka mamusiek sie nam tu pokozalao:-) fajnie widziec z kim sie pisze:-) to tylko propozycja i czekam na wasze opinie:-)

Moj to juz kawaler, wiec musze liczyc sie z jego zdaniem. Nie chetnie sie fotografuje, tak jak tatuś. Ale sam pomysl mi sie podoba, i napewno dorzucimy sie ze swoimi fotograficznymi pomyslami.
To dziecko, które juz jest w szkole, wiec nie chce mu robić przykrości, jeśli ktoś ze znajomych zobaczy, ze tata umieszcza go na forum samotnych rodziców. Ale napewno uda nam sie zrobic fotki pogladowe ....
Głosuję na "TAK" :)
 
reklama
Ja nadal w dwupaku. 6 dni temu szyjka miała 3 cm, wczoraj już 1,8. Skierowanie do szpitala mam, najpóźniej mam się zgłosić w poniedziałek. I chyba będą mi zakładać ten balonik. Boję się jak cholera.

Niekoniecznie balonik. Mogą podłączyć oxytocynę.
 
Fikusek pomysł fajny, ale czy nie lepiej stworzyć grupę zamkniętą do tego celu ??? Jakoś mam opory przed pokazywaniem sie, a tym bardziej synka. Nie zrozumcie mnie źle, ale za duzo pedofilów jest na tym świecie, a to forum dla nich to dobre miejsce.
 
devil,Elena stworze wiec grupe zamknieta,gdzie tylko osoby udzielajace sie na tym watku beda mialy dostep,wiec tylko my bedziemi widziec nasze fotki:-) jak zrobie grupe to powysywlam Wam zaproszenie:-) tam rowniez bedziemy mogli pisac to czego nie chce pisac na forum publicznym:-) mielismy juz wlasna grupe ale d dawna nikt tam nie pisze..
 
Nie bardzo się orientuje jeszcze o co chodzi w tej grupie .... Czy to znaczy ze nikt nas nie bedzie tam widział ? Ze nikt nie bedzie oglądał tych fotek ... oprócz zaproszonych tam osób ? A kto bedzie zapraszał fikusek1988 i na podstawie jakich kryteriów.
Ja jutro poszukam kilku zdjęć, a Was także namawiam, skoro jestesmy zamknięci :)

Nie wiedziałem ze to forum ma taką możliwość ... zamkniecia sie w grupie. Mam tez filmy z miska wystepó, ale to są pliki po 600 MB, i nie wiem czy można to wysłać w takiej objętości ...
 
Devil ,tak nikt poza nami nie ma tam wstepu,narazie zaprosilam osoby co sie najczesciej udzielaja od dawna:) gdyby pojawila sie nowa osoba ktora bedzie pisac z nami to wtedy rozwazymy wszyscy razem przyjecie do grupy:)Filmik mozna wstawic ale najpier na youtube trzeba zrzucic a pozniej linka nam wstawic.

Ja jutro mam wizyte u nefrologa ,trzymajcie kciuki by wyniki badan ktore leza w gabinecie byly dobre.
 
A to z filmami musze poczekac az wróci mój misiek z wakacji ... bo on wrzucał już na youtube a ja niec jeszcze tam nie dodawałem.
A z fotkami sobie poradzę ...
Kurde ... nefrolog .... nie czytałem wczesniejszych Twoich postów, ale to musi być coś poważnego. Bede więc trzymał kciuki.
 
A to z filmami musze poczekac az wróci mój misiek z wakacji ... bo on wrzucał już na youtube a ja niec jeszcze tam nie dodawałem.
A z fotkami sobie poradzę ...
Kurde ... nefrolog .... nie czytałem wczesniejszych Twoich postów, ale to musi być coś poważnego. Bede więc trzymał kciuki.
w dziecinstwie mialam reflux pecherzowo moczowy i mialam operacje, mialam marskosc nerek,pracowaly w 20% tylko ,operacja pomogla,ale teraz istnieje ryzyko ze ciaza znowu obciazyla nerki,no i mialam badani i dwoeidzialam sie ze nie powinnam rodzic naturalnie z taka wada,a ginekolog mowil ze mozna...
 
reklama
Do góry