reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
No ... Elena sie zmartwiła tymi nerkami, tak jak ja ... bo to faktycznie problem. ...
Ja ta sie az tak nie znam, ale po wszelkiego rodzaju operacjach i przy niedyspozycji narządów, podobno lepiej jest zdecydować o cc.
To mniej obciązające dla organizmu ... Ale nie zakrzyczcie mnie .... To tylko moje gdybanie ...
 
Devil mi nawet urolog,bo zaraz po operacji chodzilam do urologa,powiedzial ze moge miec problemy z ciaza,albo ciaza moze zle wplywac na nerki,ginowi pokazalam dokumetacje ze szpitala ale i tak sie upieral ze jedno nie ma nic wspolnego z drogim,mam jedynie nadzieje ze jednak nic sie nie stalo,chociaz od porosu mam nadcisnienie i nefrolog w maju dal mi leki na to,stwierdzil ze to moze byc wlasnie od nerek ...mam nadzieje ze nic innego nie wyjdzie..
ja to w ogole mam pecha do chorob,tamta mialam wade wrodzona a wykryli w wieku 10 lat!
Od 8 lat mam kaszel,bardzo meczacy,przez caly rok i zaden lekarz nie wie dlaczego...
 
Ja tez mam nadzieję, że bedziesz zdrowa ... i tego Ci życzę ...
Nie bedąc lekarzem, mogę jednak wypowiedzieć pogląd, że narządy mają ze sobą bardzo dużo wspolnego. Moja siostra miała przeszczep soczewki, i lekarz zabronił jej rodzic naturalnie. Moja ex ... miała jedną nerkę ...
 
Fikusek,a mozna tam komentowac te fotki???
I mam pytanie do ciebie:)Masz swietnie pomalowane oczy,ty sama maluszesz czy to ktos?
Podziwiam.Tez tak chce sie nauczyc:)
 
Fikusek,a mozna tam komentowac te fotki???
I mam pytanie do ciebie:)Masz swietnie pomalowane oczy,ty sama maluszesz czy to ktos?
Podziwiam.Tez tak chce sie nauczyc:)
no pewnie ze mozna komentowac:) a maluje sie sama:)i zaqjmuje mi to ok 2 minut:D:D:Djak chcesz to jak bedzie chiwla to na priv napisze jak sie tak pomalowac:)
 
Devil mi nawet urolog,bo zaraz po operacji chodzilam do urologa,powiedzial ze moge miec problemy z ciaza,albo ciaza moze zle wplywac na nerki,ginowi pokazalam dokumetacje ze szpitala ale i tak sie upieral ze jedno nie ma nic wspolnego z drogim,mam jedynie nadzieje ze jednak nic sie nie stalo,chociaz od porosu mam nadcisnienie i nefrolog w maju dal mi leki na to,stwierdzil ze to moze byc wlasnie od nerek ...mam nadzieje ze nic innego nie wyjdzie..
ja to w ogole mam pecha do chorob,tamta mialam wade wrodzona a wykryli w wieku 10 lat!
Od 8 lat mam kaszel,bardzo meczacy,przez caly rok i zaden lekarz nie wie dlaczego...

Ja bym obstawiała alergie co do kaszlu.
Dobrze, że wogle wykryli. Czasem brak słów na tych lekarzy.
 
reklama
Jak na 8 lat to też stawiam na alergie. Oczywiście to na testach moze nie wyjść.
Ja też tak kaszlę ... Ale to wynik niedoleczonych zatok i byc może alergii.
U mnie w rodzinie tak jest, że mama nigdy nie paliła fajek a tez tak kaszle ...


A to ja nie wiedziałem, że już są tam fotki .... :)
Zaraz tam zaglądnę. Ma to swoje zalety, bo te nicki mi się ciągle myliły, a teraz bede wiedział z kim piszę :)
 
Do góry