reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Hej kobiety :)

Chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia w dniu naszego święta :) Dużo radości z pociech, ale przede wszystkim ZDROWIA !! bez zdrowia jest lipa po całości.

Ja ostatnio chodzę jak struta ! Moja przyjaciółka ma termin na lipiec i niedawno wykryto poważną wadę u jej maluszka. Gdyby nie została wykryta Maluszek zmarłby od razu po porodzie, a tak zostanie mu podany jakiś lek po porodzie i od razu jedzie na operację. Koleżanka jak i jej mąż nie mają żadnych nałogów, ani nie są obciążeni genetycznie. Pani doktór w szpitalu powiedziała, że tak konkretna wada serca ( Maluszek ma 3komory zamiast 4 :( ) dotyczy osób właśnie nie pijących, nie palących, nie biorących narkotyków i nie jest genetyczna. Moja koleżanka jest załamana ! Gdzie jest sprawiedliwość !?

eh.... Poczytałam troszkę Waszych wpisów i widzę, że jest tu sporo radości i jakoś nie specjalnie nas przybyło TO CIESZY !
Witam tatusia na pokładzie i podziwiam !

Adka, no cóż widać argumenty dla Ciebie nie są wystarczające, mam nadzieję tylko, że otrząśniesz się kochana zanim dojdzie do tragedii !
Z tego co kiedyś mi pisałaś o tym swoim " ćpunku " i całej sytuacji - SZOK SZOK ! że się na to wszystko godzisz !
i powiem Ci, że wiek nie świadczy o dorosłości ! Moim zdaniem to ten typ pozbawił Cię wartości i wydaje Ci się, że jesteś bezwartościowa i skazana na niego, bo jak nie On to żaden inny ! GÓÓÓFFNO prawda !
Nie mniej jednak, życzę Ci pomyślnych wiatrów na życiowych zakrętach !

Carla, u mnie właśnie w modzie są kameralne przyjęcia. Byłam ostatnio na jednym. Sama najbliższa rodzina, świadkowie. w domu u młodych na ogródku obiadek, później ciacho i herbatka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki! I witam szanownego TATE!:-)

Kiedys jakis sie tu pojawił ale chyba z nami nie wytrzymał :-D i uciekł..

MAMUSIE KOCHANE I TATO
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!
CHOCIAZ MYSLE ZE NIC LEPSZEGO NIZ NASZE DZIECI NAS SPOTKAC NIE MOGLO!:-D:-D:-D

Carla ulala widze cos sie swieci :)

Adka..nie wiem co mam Ci napisac..pisałam to też Margolci ale ja mysle ze nie przyniosło efektu.. Kto uderzył raz..uderzy i drugi i trzeci..Naprawde szkoda zycia a jesli nie szkoda Wam waszego nie zmarnujcie go swoim dzieciom ...

Buziaki dla reszty odezwe sie pozniej :)

 
Witam Orchidea22. To szlachetny nick :) a my nie mieliśmy jeszcze okazji pogadać.
Tobie też życzę Wszystkiego Najlepszego.

Ja sąd nie ucieknę. Bynajmniej nie sam :)
 
Kochana! Ja nie wiem czy to tu pisałam ale doswiadczyłam przemocy z rąk mojego narzeczonego ( nie ojca małego) bylam kiedys tam 3 lata z takim jednym palantem zakochana itd rok sielanka a pozniej wychodzilo szydlo z worka. Byl o mnie tak zazdrosny ze najbardziej cierpialam na tym ja i to ja za to obrywalam! Wykrecal mi rece popychal rozwalil tel notorycznie kasowal ksiazke telefoniczna awantura o kazde czesc powiedziane koledze na ulicy kiedys dostalam tak od niego w twarz ze zemdlalam... Tak wiec uwierz mi ze ja tez wiem po czesci co czujesz.. Mi naprawde ciezko bylo to zakonczyc zawsze plakal blagal na kolanach lzy itd wszytsko bylo tylko chwilowe!! Zdradzil mnie w koncu on co najsmieszniejsze! I powiedzial mi o tym - myslal ze za szczerosc poprostu mu wybacze hahah!!


Panie Diabel widze ze nawet gg podane masz na forum :) My sie mamy na naszej klasie pokaz nam sie tez! :)
 
Adka wspolczuje sytuacji ale musisz to zakonczyc dl;a dobra Lilianki
Margolcia a ty pouczasz a ostatnio z Emilem mialas podobnie a dalej dalas mu szanse...nie rozumie tego...


De\vil a z kim uciekniesz jak nie sam:)


no i wszystkiego najlep[szego moje kochane mamuski:*:*:*:*:*


Ja dzis wieczorkiem mam wychodne:)
 
adka696 ja Ciebie poniekąd rozumię, czasami wręcz się uzależniamy od innego człowieka, ja z tatuśkiem też miałam tak, rozstawaliśmy się tysiące razy, po nocy za nim jeżdziłam szukałam itp itd, wiem że mnie skrzywdził i małego, żle nas potraktował a ja się o niego martwię, gdyby on nie odszedł sam ja nigdy bym pewnie nie odeszła, pewnie jak by dziś zapukał i powiedział spróbujmy jeszcze raz chyba nawet bym się nie zastanawiała. Szkoda tylko że uzależniamy się od takich którzy nie są tego warci.... wiesz ja też odradzam, ale jeśli znowu spróbujesz nie zamykaj się na znajomych, na choćby to forum czasami trzeba się wygadać, wypisać, to jak taki wentyl aby upuścić złościć, bezsilność itp,
yenna1 i jak tam po wizycie? jak szacunkowa waga?
Carlaa "oj ktoś tu długo panienką nie będzie" Wasz ślub wasza decyzja jak ma wyglądać, ja byłam na skromnej uroczystości weselnej, młodzi w domu zrobili poczęstunek a słyszałam o kilku że zaprosili świadków i rodziców tylko na obiad, nie jest to jakaś rzadkość, grunt żeby młodzi żyli długo i szczęśliwie
katerinka111 ojjj nie fajny prezent....

... a wszystkim mamuśką samych cudnych prezentów, mój z tej okazji dał mi dziś pospać do 9 :-) śpioch po mamusi:-D
 
mlodamama1987 straszny artykuł z linka najgorsze że takie historie co jakiś czas słychać... biedne dzidzie...tam gdzie powinny otrzymać bezwarunkową miłość otrzymały piekło na ziemi...
 
Adka,staram sie zrozumiec twoje postepowanie bo podobnie robilam przed 3 laty.Teraz z perspektywy czasu widze jaka ja bylam ślepa i głupia.Tez pil i bił,znecal sie nie tylko fizycznie i psychicznie........a mimo to trwalam przy nim.Drżalam ze kiedys po alkoholu ktos go zabije.....choc on mnie wyzywal i dusil to ja balam sie ze mu cos sie stanie.Były przypadki takie że ze wstrzasem mózgu trafial na tomografie bo tak szalał po alkoholu,rece sobie sam łamal bo walil w ściany.oj bylo sporo.a ja glupia płakalm ze mu cos sie stanie,że go ktos zabije.Psychologa zaliczylam tez nic nie docieralo,bylo pieknie 3 dni i 2 tyg koszmaru.Jak wracal pijany to ja tylko sie modlilam by mnie nie zabił.
Malo tego,chcialam miec z nim dziecko.Pragnelam tego jak niczego innego na świecie.On mnie wysmiewal ze jestem juz za stara na dzieci(25 lat) ze on weźmie sobie 18-latke co urodzi mu pieknego i zdrowego syna,że jestem do niczego i ja to tylko kadłubka moge urodzic.
A ja mimo to trwalam,namawialam na terapie itp.
Rodzina i nikt nie wiedzial co ja za gehenne przechodze.Udawalam szczesliwa.

Teraz wiem,ze bylam uzależniona i nie potrafilam sie wyrwac z tego zwiazku.Ucieklam po tym jak probowal mnie po alkoholu w sylwestra wyzucic z 11 pietra,zrozumialam ze on sie nie zmieni.Az boje sie myslec co by bylo gdyby bylo dziecko....zabilby je bez namyslu.Jak trzeźwial bylam jego kochaniem a on niby nic nie pamietal a ja wszystko wymyślam.On do dzis twierdzi ze mialam u niego jak w niebie..ja sądze ze jak w piekle.

Minelo 3 lata a ja nadal czasem go wspominam.Teraz pamieta sie tylko dobre chwile i jak widywalam go czasem na ulicy w samochodzie to serducho mocniej bilo.Ale zawzielam sie.............to jest jak nałóg.........zawzielam sie i wiem ze musze wytrwac.Bo teraz dopiero widze jaka ja bylam ślepa.Bo to byla poprostu .........miłość.
Ale warto bylo odejsc i dopiero odrzylam.
Kiedys to zrozumiesz jak zabije twoje dziecko!!!!!!!!ale bedzie juz za późno!!!!


A co do slubu kameralnego to wg mnie najlepsza imprezka.Jak swoj planowalam to tez mialo byc tylko kilka osob na obiedzie,mi szkoda kasy bylo na rozpuste na jedna noc.Wolalabym tę kase przeznaczyc na podroz poślubna:happy2:

A ja poki co nie wierze ze sa dobrzy faceci.Kobiety tez zdarzają sie suki ale tylko zdarzają.I nawet nie marze ze takiego spotkam bo po co?skoro nie istnieją:confused:Najlepeij mi jest samej i nie musze sie martwic czy on jest wobec mnie fer,czy nie oszukuje,czy nie pobije itp.Nie znam małżeństwa ktore by sie nie rozwodzilo.
 
nie udzielalam sie bo ocenilyscie mnie nie prubujac zaufac ......
z E spotykalam sie jeszcze przez chwile i tak mam jeszcze kontak , ale ja wiem co mam poczac .......... kocham go ale swoje zrobil i szkoda ze mi nie zaufalyscie a ocenilyscie :wściekła/y:

od tygodnia jestem z kims i widze przyszlosc ........

Carla gratuluje i ciesz sie ze juz planujecie slub ..........
Rosi prawie jak ja , wiezylam ze tak ma byc i to wszystko byla moja wina ....... martwilam sie itp,itd ........
 
reklama
no to temat sie rozkrecil
ja ogladalam wczoraj celownik i 7 miesieczne dziecko zle sie poczuloi tp,zrobili badania a tam peknieta czaszka w 3 miejscach i stare blizny, A JEJ MATKA POZAL SIE BOZE ZERO SKRUCHY I ONA NIE WIDZIALA ZEBY JEJ FACET ,TAKI DOBRY ,BIL JA
CGRYSTE PRZECIEZ ON MUSIAL TA DZIEWCZYNKA RZUCAC!!!!!!!
wypowiadaly sie kolezanki ze kazdy jej mowil a ona swoje ze taki dobry, a to kawal skur,,i huaa byl
JAK MOZNA WIDZIEC TAKIE COS I POZWALAC,NOSIC W SOBIE 9 MIESIECY A POTEM POZWOLIC ZEBY W CIERPIENIU ODESZLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja to sie poplakalam po prostu.....

ADKA ZAWIJAJ SIE POKI CZAS!!!!!!!!!!!! jak ty sama bedziesz w koncu czegos chciala to sie uda,mi sie jakos udalo uwolnic od exa a bylismy 8,5 roku ,pokazal rozki jak sie dziecko urodzilo i potem jak odeszlam. dopiero jak wazylam 45 kg ,mialam nerwice silna i nie moglam sie ruszyc z domu to POWIEDZIALAM DOSC!!!!!!!
zlozylam pozew o alimenty ,potem byl komornik , esy dzien i noc mi pisal,dzwonil,sledzil .jezdzil
ale wiesz co ja za kazdym razem dzwonilam na policje,potem zaczelam wychodzic z domu,do ludzi i wlasnie wtedy pokazalam mu ze sie nie boje,slonczylam szkole za szkole,zrobilam prawo jazdy,kupilam auto,znalazlam prace, mialam kogos,
MOZNA WSZYSTKO ALE TRZEBA ZACZAC OD SIEBIE I NIE PATRZEC NA NIEGO!!!
ADKA DUZO SILY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


margolcia nie ma co fochem rzucac,bo nie raz sie nie widzi pewnych rzeczy a twoje postepowanie takie wlasnie jest bez obrazy oczywsicie
a moje zdanie takie ze nie pakuje sie w zwiazek nie konczac jednego i dwa trzeba jakos odbic od wszystkiego bo kazdy nastepny konczy sie tak samo ......
 
Ostatnia edycja:
Do góry