reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
katerinka gratulacje dla córci:)
margolciu jestem tego samego zdania co katerinka

mi side wyjscie udalo:) wybawilam sie na tym karaoke za wszystkie czasy:-D
 
To teraz mamy temat znecania sie heh. dosc nieprzyjemny. U mnie w rodzinie byla taka sytuacja, trwalo to 20 lat, ale kobieta nie chciala odejsc. W koncu sie zdecydowala i od razu odzyla

Ja moge powiedziec ze swojej perspektywy, jak widze przyklady spraw na studiach no to wlos sie na glowie jezy. Jak chlop bije to jest ze "oo jaki sku******" a jak dochodzi do najgorszj tragedii, jak pobije na smierc wlasne dziecko to wtedy juz jhest za pozno. Moim zdaniem kobiety, ktore na to patrza, godza sie, i jeszcze same dostaja powinny isc na wspoludzial. Co to za wielkie milosci, jak sie jest traktowanym jak szmata, przeciez mozna miec normalne zycie

DEvil witamy :) Fajnie, ze jest jakis facet tutaj. Rzeczywiscie nie ma co robic bohaterstwa, ale rzadko sie zdarza, ze ojciec sam wychowuje, ale wg mnie jest to normalne tak jak to, ze my jestesmy same. Pewnie jestes jednym z nielicznych, ktory rozumie co to znaczy dziecko, ile potrzeba czasu, wysilku, bo czasami mezczyzni, ktorzy nawet mieszkaja i sa normalnymi ojcami to mysla, ze oni ida do pracy, jest im tak ciezko, a my lezymy do gory brzuchami, bo jestes,my w domu.. I nie przetlumaczysz, ze o 20 padasz na twarz.
 
Ja Was rozumiem. Ale jak można dać z kimś sobie spokój jak nie minęly nawet 2 całe dni odkąd się nie odzywałam, wszędzie był zablokowany a on przyjechał i w dodatku sam sobie drzwi otworzył. Jak go zobaczyłam zaczęłam się trząść i kazałam mu "wypier**lać" to był odruch. A potem zaczął płakać, trzymał mnie tak mocno i przytulał i nie chciał puścić. Oczywiście powiedział,że nie wyjdzie bo mnie kocha. Nic mu nie powiedziałam tylko wyjdź już stąd. No i poszedł. Ciężko było ale nie dam się w końcu chce się od niego uwolnić. Napisałam mu wiadomość na gg ale nie odblokowywałam, nie chce wiedzieć co odpisze.


Dowody tu sa ważne a nie TYLKO SŁOWA!!!!!Jak kocha skoro bije?????on kocha sie znecac a nie ciebie!!!

Jezeli chcesz naprawde sie uwolnic to wyprowadz sie od niego,wracaj do rodzicow.Tam chyba klucza nie ma:crazy:

A ja kupilam ewusi na Dzien Dziecka rowerek trojkolowy i basen dmuchany 180x30cm.Żeby dziecinka miala w czym sie taplac w upalne dni na wiosce na swoim kole do pływania.Wszystko za 150 zl.Ciotka jak zobaczyla to w krzyk ze po co ewie takie bajery!No jak to po co?powiedzialam.Dziecko ma tez swoje potrzeby i chce zabawy a nie tylko potrzebuje pieluch i mleka.Ona nie rozumie mnie kompletnie.Uwaza ze skoro samotnie wychowuje to nie powinnam jej nic "zbednego" kupowac.Ze powinnam oszczedzac na jedzenie dla dziecka a nie szastac na takie cos jak rowerek.Ze wiele dzieci wychowuje sie bez rowerka i sa szczesliwe.
Jejku,jak mozna tak myslec.Nie ma ojca to niech nie ma nawet zabawek????niech dziecko patrzy sie na innych jak jeżdżą a samo nie miec nic?
A moze ja sie myle i ona ma racje????


 
Ostatnia edycja:
ROSI MI BY MIALA taka baba powiedziec to jak bym jej powi,co ja ten temat mysle to by siwa byla hehe
ja kupuje dzieciom to co uwazam ze powinny miec i nie koniecznie nowe,jak mam okazje,mala dostala wiekszy rower a kubus ten mniejszy,oboje maja wielka radosc z tego. nie zawsze mam pieniadze i nigdy nad to,ale kombinuje jak sie da,cos sprzedam,gdzies dorobie. sobie nic nie kupie i mam to gdzies ale dla dzieci wszystko, I UWIERZ ZNAM RODZINY GDZIE MAJA FUL KASY,NA STOLE WODKA,FAJKI W GEBIE A DZIECKU NIC NIE KUPIA BO SZKODA PIENIEDZY I NIE MUSZA MIEC:wściekła/y:
i kiedys np,sasiadka mnie sie pyta skad ja to wszystko mam dla dzieci ,to jej mowie a co ja moje nie maja prawa miec,bo jestem sama???:szok:zaraz sie zamknela i wiecej sie nie zapytala hehe
fikusek to grunt ze sie dobrze bawilas :-)


a ja dzisiaj jade z dziecmi i innymi mamami na wies do kolezanki:) ach to wiejskie powietrze hehe
 
Czasem już o 18tej padam na twarz honey01 . Ale rzadko się zdarza, bym coś zaniedbał przed padnięciem.
:) wczoraj wykupiłem dwie wycieczki szkolne :) wiec bede miał dwa dni luziku :) ale to jest dobre tylko z jednej strony :) No i zabezpieczyłem mu 70% wakacji na wyjazdach. Co ja z tym czasem zrobie :) ...
Pozdrawiam was.
 
Nasze dzieci mają więcej niż inne katerinka111. Bo my wiemy że musimy im dać więcej. To rodzaj rekompensaty za to, że mają niepełne rodziny, i że nie zasłużyły sobie na taki los.



.... I UWIERZ ZNAM RODZINY GDZIE MAJA FUL KASY,NA STOLE WODKA,FAJKI W GEBIE A DZIECKU NIC NIE KUPIA BO SZKODA PIENIEDZY I NIE MUSZA MIEC:wściekła/y:
i kiedys np,sasiadka mnie sie pyta skad ja to wszystko mam dla dzieci ,to jej mowie a co ja moje nie maja prawa miec,bo jestem sama???:szok:zaraz sie zamknela i wiecej sie nie zapytala hehe
...

 
the devil dzięki za odpowiedź:-) no fakt, trochę martwię się na zapas, ale czas pewnie szybko bedzie leciał, zresztą po drodze będzie pewnie mnóstwo innych problemów, których nie jestem w stanie przewidzieć teraz.
 
yenna to ty moze w swiecie bajek zyjesz ale kto przezyl cos na wlasnej skorze nie sciemnia tylko mowi o tym wprost !!!!! i nie chowa glowy w piasek
to odnośnie mojej wypowiedzi o przemocy domowej?? Po prostu nie znam tego na szczęście z własnego doświadczenia, i bardzo się z tego powodu cieszę. Przykro mi, że innych to spotkało/spotyka.
 
reklama
CandyC to bardzo przykre co spotkało Twoją koleżankę :(. Miejmy nadzieje, że medycyna dzisiaj jest na tyle rozwinięta że pomogą szybko maluchowi i wszystko dobrze się skończy.
jaimis dzięki za pamięć :) Maluch ma 2900, Planowana cc na około 21-23 czerwca. Synek ma sie dobrze, ja natomiast miałam b. wysokie ciśnienie i mam brać leki.
 
Do góry