reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
karcia84 kopnął???? drań, każdy może mieć zły dzień ale uderzenia nie da się nijak wytłumaczyć:no: Musisz być silna i nie postaraj się nie przejmować palantem:angry: Ja o facet to gorszy mi się trafiał, niektóre z nas po prostu gustują w "niegrzecznych chłopcach" i stąd nam się nie układa po raz któryś :-(
A ja już święta mam jestem u brata i las rąk do noszenia mojego skarba który waży już 8,5 kg co za wyręka :-)
 
Karcia dobrze, ze go wyrzucilas. Moim zdaniem nie powinno sie dac tak traktowac jakiemus debilowi. Dasz rade sama, nie wyladujesz pod mostem itd, z gorszych opresji sie wychodzi. Dzieci na pewno Cie bardzo mecza i masz prawo odpoczac, dziwne, ze Twoja mama tego nie rozumie- moze jest cyborgiem hehe. Nie przyjmuj go z powrotem, i naprawde zloz wniosek o utrzymywanie w czasie ciazy, zebys nie zostala z niczym. Oczywiscie, ze niby dziecko nie jego- to sie go zapytaj czy pozyczal ch*** od kogos innego, bo swoim nie dawal rady, ze niby nie jego... Sory, ale nienawidze takiego gadania, jak tak chlop gada- to dla niego najlepszy sposob, zeby nam przypiec.
 
dziękuje dziewczyny kochane jesteście :-)ale puki co niechce po sądach łazić wystarczająco mam nerwów w domu,dawca powiedział ,że jak bede chciała na lekarza czy co, to mi da tyle,że z jakimś tam zaświadczeniem,niby że coś mam mu podpisac czy co,wsumie sie okaże na usg ide w maju zobaczymy czy tak chętnie da kase.Tak jak sobie myśle o tym wszystkim to wsumie ja naprawde ślepa byłam,ja w tym człowieku widziałam ideała,myślałam że skoro jest sam,(w sensie bez rodziny,musiał sie sam utrzymywac bo rodzice nie żyją,bez żadnej pomocy)to ,że on naprawde cud facet i tp,no ale wyszło szydło z worka.
asw to twój maluch to naprawde kawał dzidziola:))dobrze karmiony hihi
 
karcia masz dwa powody dla ktorych wiecej TAKIEGO DZIADA *******...POD SWOJE RAMIONA NIE BRAC I NIE TULIC :
1. kopnął cię i nie ma na to tlumaczenia,,bo raz zrobil to zrobi to i dwa
2.zwyzywal dziecko niczemu winne i nie mial do tego prawa,bo rozumiem ze mial sie na kim wyzyc bydle walniete no:angry::angry::angry::angry::angry::angry: ,oj ja bym mu dala!!!!!!
chwala bogu ze go wywalilas
tesknisz???? kazdy z nas tesknil ALE TRZEBA W PEWNYM MOMENCIE OTWORZYC OCZY I WBREW OTOCZENIU NAWET RODZICOM ZYC DLA SIEBIE I DZIECI!!!!!!! dasz rade,kazda z nas dala rade,
widzisz ja mialam w mamie ogromne wsparcie nawet gdy zostalam z dwojka i to ona powtarzala lepiej samej z dziecmi niz z takim kretynem,ok potem po jej zachorowaniu psychicznym bywalo mega zle ,w domu sajgon na maxa i co trzeba zyc dalej i sie nie dac
musisz miec swoje zdanie i tyle
 
karcia mnie dosłownie szlag trafia jak czytam to co piszesz. kopnij go w doope i tyle. jesteś w ciąży a on CIe kopie?? co bedzie dalej?? chcesz tak żyć, ciagle chodzic na paluszkam wokół księcia i uważac by go nie zdenerwowac?

ja przeżywam jeszcze ze z exem wyszlo jak wyszlo. ALE PRZENIGDY BYM DO NIEGO NIE WRÓCIŁA.

trzeba sie szanować przede wszystkim, bo jak Ty siebie nie poszanujesz to nikt tego nie zrobi.

ja odkąd mam Martynke, to ona jest na pierwszym miejscu. mysle ze tak bedzie zawsze. a nie jakis facet, sory ze to pisze. ale pomysl wpierw i przede wszystkim o dzieciach, o tym co czują. a nie o tym popaprańcu.
 
Korcia :O masakra ! poczytałam kilka postów wstecz i normalnie aż mi się piąstki acisneły :angry: :angry: :angry: :angry: Nic go nie tłumaczy ! nic ! nic ! tak się kochający NIBY tata nie zachowuje nawet w zły dzień czy np. po alkoholu ! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ! Tak jak piszą kochane babeczki, ONI SIĘ NIE ZMIENIAJĄ !!

Ja to ogólnie chciałam Was przeprosić za brak aktywności ( i tak na pewno nie jest Wam mnie brak :-D ) Taka pogoda, że właśnie się szykuję już na spacer z niunią :) Wczoraj wróciłam 20:20 od 8:30 rano :) Tyle, że dziś unikam zdecydowanie słońca. Przez ostatnie 3 dni wystawiałam się całymi dniami na słonce, a dziś ( na same święta ) mam na buzi skorupkę ze spalonej skóry ha ! :-D :-D chciałam się troszkę opalić, ale się spaliłam :-D :-D :-D

Zuzia moja chodzi w ciuszkach na 6mies, a 30 skończy 4 mies. Mam kawałek baby w domku :rofl2: Kochanej pięknej, niebieskookiej blondynki <3 później wstawię Wam jej foteczki z wczorajszego spacerku :) ( na razie siedzę na laptopie ) Bawi się już fajnie sama zabaweczkami i fascynuje się listkami na drzewkach :happy:

Życzę Wam już teraz Zdrowych przede wszystkim, Radosnych, Świąt Wielkiejnocy. Pysznie zastawionych stołów, słonecznych spacerów i mokrego dyngusa. Oby jajko, symbol nowego życia był i dla Was znakiem lepszego jutra ! Wszelakiej pomyślności i TONY SZCZĘŚCIA !!


Pozdrawiam Was kochane :))))))))))))))))))))))))))))) :happy:
 
katerinka myśle ,że i mojej mamie przejdzie i choć wsparcie duchowe będę w niej miała,bo tylko o to chodzi,żeby mnie rozumiała i wspierała

anowi my chyba zawsze tęsknić będziemy,ja mimo iz pare lat od rozstania z mym byłym mężem minęło tez jeszcze cos tam w sercu siedzi,ale to normlane jednak byłam z nim te 11 lat i tez dobre chwile bywaly,ale tez do niego bym w życiu nie wróciła

candyc masz racje nic go nie tłumaczy i nigdy nie wytlumaczy,a on palant twierdzi ze przeciez mnie nie kopnal,ze ja sama sobie siniaka narobilam,dla mnie to chore,bo niedosc ze ja nerwów wystarczajaco sie najadlam to jeszcze dzieci na to patrzec musiały,ale juz dosc tego,dla mnie one sa najwazniejsze.
 
Kochane :)
Życzę Wam aby ten czas był czasem radości spokoju..
Niech Maluszki się zdrowo chowają, mniej problemów i niech się spełnią Wasze wszystkie marzenia :)
Orchidea i Jaś:)
 
reklama
Ja tez zycze wszystkim wesolych swiat i duuuzo kolorowych jajek :p

My dzisiaj malowalysmy z Sara. Zaraz idziemy do lunaparku i na lody, zeby swietowac :)

karcia dziewczyny napisaly juz wszystko - nic go nie tlumaczy!I nie ludz sie ze kiedykolwiek by bylo lepiej!
Swoja droga cos duzo karolin tu mamy, ja naliczylam juz 5, ale moze i wiecej :)
 
Do góry