reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Katerinka Ty to sie masz ...... masakra jakas .... zdarzylas wrocic.
mnie to zastanawia z kad ich goopota sie bieze :-D

aaaa dzis w zwiazku z dniem mężczyzny ...... naszym facecikom duzy buziak
 
reklama
ale cos ty:) ja mowilam spokojnie,usmialam sie ,nie pisalam calej dyskusji ,bo ja tam bez emocji a ten sie tam rumienil i cudowal,dla mnie BYLO MINELO I NIE BEDZIE,JA MAM WSPANIALEGO SYNA A ON JEST ZEREM HEEHHE . dziecko ma rok i 4 miesiace a on przechodzi przemiane , powie,mu zwierzeta to taka przechodza pare razy w roku hehehe ale one potrafia kochac i przytulic sie na maxa :))))))))))

apnoe ten typ tak ma:) odszedl z dnia na dzien i teraz nawet jak bedzie umierajacy to ja mu reki nie podam, dosc nerwow stracilam dla mnie teraz najwazniejsze sa dzieci a on ...........niech zyje jak zyje i guwno z tego ma
 
a mnie też ex wkurwił już dziś, do 10tego ma wyplacac pieniadze, dzisiaj jak zwyukle jade 10 do wrocławia bo zawsze mam cos do zlatwienia a przy okazji idę na zakupy duże, tu gdzie teraz mieszkiam wszystko jest ale ceny kosmiczne, tak jak np mleko kupuje we wrc za 12 zl a tutaj 18, takze jak wydaje 300 zl to zaoszczędze ta stowe. Dobrze wie o tym, że zawsze tak robie ale ch.. po co wysłać pieniadze na czas, teraz mi bedzie na zlosc robil;.:dry:
 
jeszcze jestem w szoku.... zostać wywaloną 1 dnia po macierzyńskim i to po tym jak pracowałam cały sezon po 12 godzin, w systemie zminnym i jeszcze z dzieciakiem jechać na kwaterę wózek, wanienka itp itd z moim przełożonym na niejdną imprezę chodziłam, tyłek krylam, w pracy nie ma się poświęcać i nie ma kolegów:no::no::no:
 
jaimis czy oni sumienia nie mają????Współczuję gorąco, Dziewczyny jak to jest prawnie czy moga zwolnić zaraz po macierzyńskim?
 
reklama
skoro zwalniają to chybą mogą...jedynie pod ochroną jest kobieta w ciąży...tak, a później to się dziwią, że kobiety dzieci nie chcą rodzić!!!! współczuję...
 
Do góry