reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Dziewczyny dziś na fejsie Super Niania opublikowała link o chłopcu maltretowanym przez matke YouTube - Kanał użytkownika RatujcieSzymona

wiecie juz nawet slow nie mam na to .......... polskie reali i polska rzeczywistosc ...
kobieta ktora nosila 9 miesiecy pod sercem cudo , potrafi cos takiego :-:)-(

same ocencie ........

Katerinka wypoczeta witaj spowrotem ......... :-)
 
reklama
Dziewczyny dziś na fejsie Super Niania opublikowała link o chłopcu maltretowanym przez matke YouTube - Kanał użytkownika RatujcieSzymona

wiecie juz nawet slow nie mam na to .......... polskie reali i polska rzeczywistosc ...
kobieta ktora nosila 9 miesiecy pod sercem cudo , potrafi cos takiego :-:)-(

same ocencie ........

Katerinka wypoczeta witaj spowrotem ......... :-)
ogladalam to.....ona nie powinna nigdy zostac matka... szkoda mi Szymka!
 
tip.. ja polecam zwykły jogurt naturalny.. jak Kuba miał pleśniawki to nic niepomagało.. moja matka posmarowala mu kilka razy i wszystko schodziło, pozniej juz tylko tak się ich pozbywałam:)
 
wow szkoda slow na takich rodzicow jak matka szymka o ile taka suke mozna nazwac matka... Zaje*ala bym ja!!!
Musze sprawdzic te specyfiki na plesniawki mama mi mowila ze siuski sa podobno skuteczne ale troche to dla mnie nie fajne wiec nie będe pruąoala
 
Karolina, mała nie zareaguje na siuski tak jak Ty ;) i są skuteczne. Ja też się przymierzam do ich zastosowania, bo męczę się już z tymi pleśniami 1.5mies.
 
co do tej sprawy ,juz dzis zapowiadali ze bedzie nie dlugo w uwadze.to moze cos z tym zrobia!!!!! :wściekła/y: brak slow na taka matke


i jak tam mamuski dzien kobiet???? ja dostalam mega dluga roże.... choc nie bardzo sie z niej ucieszylam ,dobrze ze nie zaczynalam zadnego zwiazku bo nic z tego nie bedzie,pan a ma pewien problem i jego podejscie do waznej sprawy wzbudzilo we mnie negatywne emocje i odczucia,bo wiem jakie jest zycie samotnej matki,chlopak sie stara,chce miec kontakt ale ja tego nie widze dobrze!!!

candy gratulacje ze znalazlas tego jedynego,a powiedz mi jak twoja rodzina reaguje na niego i jego na was:)
carla ty sie nie przejmuj zadnymi durnymi babami,nela ma czas zeby mowic ,spiewac i wogole,nie rob nic na sile i jej nie zniechecaj,bedzie chciala to sama bedzie robic rozne rzeczy a jak zacznie gadac to sama bedziesz chciala zeby byla cicho hahahah,kazde dziecko idzie swoim tepem,kubus mowi podst,mama baba,ja cio to,daj,tam i co mam plakac z tego powodu,dogada sie na swoj sposob na migi,pokaze wszystko co chce,rozumie ze pampers idzie do smietnika i idzie wyrzucic,spuszcza wode w kibelku,podnosi tel,i wiele innych rzeczy,jak wychodzimy na dwor przynosi buty i juz czeka pod drzwiami,ciesz sie jej dziecinstwem,bo czas szybko leci i jeszcze zdazysz sie namartwic sie innymi rzeczami:)
 
Ostatnia edycja:
a co tutaj taka cisza?? wszystko ok u was mamuski????


a dzis zadzwonil moj ex od kuby i pyta sie czy moze zobaczyc malego,mowie mozesz bo mam z toba do pogadania!!! to mu zaraz z grubej rury o podwyzce alimentow co najmniej 100 zl a jak nie to pismo juz mam i jade zaniesc,spojrzal sie i pyta a co sie stalo.to mu powi,o malym i jego chorowaniu,:szok:zaskoczony tatus i pyta sie a czemu mnie nie zawiadomilas? mowie slucham,ty dziecka nie widziales od grudnia,nie interesuje sie czy zyje ,stac sie tylko na krotkiego sms wiedzialam jak widziales nas w przychodni i co ? mi jest zal 1 grosza na sms dla ciebie i dla mnie mozesz nie istniec, to mi zaczal lamentowac ze jemu sie wszystko wali,rodzice,jego zycie osobiste,praca,zdrowie i nie wie ile on pozyje,:-Dusmialam mu sie prosto w twarz i powi,ze mnie na litosc nie wezmie,bog mu sie odplaca za ta krzywde ktora nam zrobil,mowie masz za mnie,mala i kube,i wcale cie nie zaluje!!!! nos cholera moze jeszcze mam go teraz w glowke calowac,zniszczyl wszystko co mial i niech ma pretensje do siebie
 
reklama
a co tutaj taka cisza?? wszystko ok u was mamuski????


a dzis zadzwonil moj ex od kuby i pyta sie czy moze zobaczyc malego,mowie mozesz bo mam z toba do pogadania!!! to mu zaraz z grubej rury o podwyzce alimentow co najmniej 100 zl a jak nie to pismo juz mam i jade zaniesc,spojrzal sie i pyta a co sie stalo.to mu powi,o malym i jego chorowaniu,:szok:zaskoczony tatus i pyta sie a czemu mnie nie zawiadomilas? mowie slucham,ty dziecka nie widziales od grudnia,nie interesuje sie czy zyje ,stac sie tylko na krotkiego sms wiedzialam jak widziales nas w przychodni i co ? mi jest zal 1 grosza na sms dla ciebie i dla mnie mozesz nie istniec, to mi zaczal lamentowac ze jemu sie wszystko wali,rodzice,jego zycie osobiste,praca,zdrowie i nie wie ile on pozyje,:-Dusmialam mu sie prosto w twarz i powi,ze mnie na litosc nie wezmie,bog mu sie odplaca za ta krzywde ktora nam zrobil,mowie masz za mnie,mala i kube,i wcale cie nie zaluje!!!! nos cholera moze jeszcze mam go teraz w glowke calowac,zniszczyl wszystko co mial i niech ma pretensje do siebie

Oni wszyscy tak maja???? (znaczy przepraszam nie ubliżając wyjątkom) hehehe mój też tak mówił, jak się dowiedział, że będzie "tatusiem" życie raptem mu się zawaliło w każdej dziedzinie...ehhhh...tracę wiarę w facetów...
 
Do góry