reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

ps a temu Twojemu sdzinie to bym się kazała zapoznać z prawem, jest wyraxnie , nadmienione, że dziecko ma prawo żyć w takich samych standardach co rodzice nikt sobie tego sam nie wymyślił
 
reklama
Mój ex jeszcze w tym samym dniu co odszedł pisał mi sms'y jak nas kocha, że nie może się doczekać aż wróci do domu itp. Planowaliśmy weekend, a później jak poszedł wieczorem w piździet do tej swojej byłej żonki ( już obecnej znów ) to do dziś dnia, zupełny brak kontaktu. Nie zainteresował się niczym ! czy się urodziło dziecko, czy zdrowe, dosłownie NICZYM !
Nie tęsknie za nim ani za jego zainteresowaniem, dzięki temu bardzo szybko mi przeszło, i miałam czas aby skupić się na sobie i niuni, a los tak mnie miło potraktował, że jeszcze w ciąży poznałam kogoś dla kogo jestem kimś i kto chce być tatą dla Zuzi !
Dodam, że ex zostawił mnie w 8mies. ciąży :) D. ( mój obecny partner ) nawet ostatnio mnie zapytał, czy jak Zuzia zacznie mówić to czy pozwolę aby mówiła do niego tato, zrobiło mi się tak przyjemnie w tej chwili.
Na dniach lecę z niunią do UK do siostry, a po powrocie zamieszkamy razem :) planujemy wspólną przyszłość i wiem, że MUSIAŁAM SIĘ TAK WYCIERPIEĆ ! aby teraz delektować się każdą chwilą szczęścia z D.
 
Mój ex jeszcze w tym samym dniu co odszedł pisał mi sms'y jak nas kocha, że nie może się doczekać aż wróci do domu itp. Planowaliśmy weekend, a później jak poszedł wieczorem w piździet do tej swojej byłej żonki ( już obecnej znów ) to do dziś dnia, zupełny brak kontaktu. Nie zainteresował się niczym ! czy się urodziło dziecko, czy zdrowe, dosłownie NICZYM !
Nie tęsknie za nim ani za jego zainteresowaniem, dzięki temu bardzo szybko mi przeszło, i miałam czas aby skupić się na sobie i niuni, a los tak mnie miło potraktował, że jeszcze w ciąży poznałam kogoś dla kogo jestem kimś i kto chce być tatą dla Zuzi !
Dodam, że ex zostawił mnie w 8mies. ciąży :) D. ( mój obecny partner ) nawet ostatnio mnie zapytał, czy jak Zuzia zacznie mówić to czy pozwolę aby mówiła do niego tato, zrobiło mi się tak przyjemnie w tej chwili.
Na dniach lecę z niunią do UK do siostry, a po powrocie zamieszkamy razem :) planujemy wspólną przyszłość i wiem, że MUSIAŁAM SIĘ TAK WYCIERPIEĆ ! aby teraz delektować się każdą chwilą szczęścia z D.

super wiesci kochana:) zycze wam by byscie kochali sie juz na zawsze:)
 
CandyC cieszę się bardzo, że układasz sobie życie, jesteś moją nadzieją, że może są normalni faceci na świecie (podkreślam MOŻE) i może jeszcze kiedyś uda mi się takiego spotkać. Pozdrawiam wszystkich
 
Candy ale fajnie :) Tylko pozazdroscic faceta. Ja mam w sumie w piatek randke, kolega z podstawowki sie odezwal..No ale nie widzialam go od 10 lat, wiec nie wiem jak bedzie bo w sumie sie nie znamy, a ja ostatnio mam takie wymagania ze łooo...
Fikusek Ty zamawialas cos z tego feeri.pl? Bo widzialam ze masz na facebooku cos. Calkiem ladne ciuchy maja i niedrogie, wiec chyba na cos sie skusze, bo potrzebuje luznych ubran do pracy. No ale fajnie byloby jakiejs opinii zasiegnac :)
 
Witam dziewczynki ja dzisiaj z pytankiem... Moj Marysiol ma plesniawki...;/ jak sie tego pozbyc...?

Nie przejmuj sie tylko aby :)
leć do apteki kup gaziki jałowe 7x7cm i aphtin czyt. Aftin Gazik składasz na 2-3razy owijasz na mały palec u ręki puszczasz 2-3kropelki aftinu na ten palec i wkładasz do buzi małej i ścierasz pleśniawki ruchem od prawo do lewo lub od jamy ustnej do siebie. Pamiętaj aby często zmieniać gazik i ścierać a nie głaskać.
Moja też ma nadal jeszcze tylko na policzkach się jej robią, od 3tygodnia życia, ale podobno do 5mies. to się może utzrymać i jest normalne, najważniejsze aby ścierać.
Nystetyna też jest dobra, ale ona bardziej działa na grzybka w przewodzie pokarmowym, moja niunia jednak tego nie mogła łykać, wymiotowała po tym od razu :(
 
Nie przejmuj sie tylko aby :)
leć do apteki kup gaziki jałowe 7x7cm i aphtin czyt. Aftin Gazik składasz na 2-3razy owijasz na mały palec u ręki puszczasz 2-3kropelki aftinu na ten palec i wkładasz do buzi małej i ścierasz pleśniawki ruchem od prawo do lewo lub od jamy ustnej do siebie. Pamiętaj aby często zmieniać gazik i ścierać a nie głaskać.
Moja też ma nadal jeszcze tylko na policzkach się jej robią, od 3tygodnia życia, ale podobno do 5mies. to się może utzrymać i jest normalne, najważniejsze aby ścierać.
Nystetyna też jest dobra, ale ona bardziej działa na grzybka w przewodzie pokarmowym, moja niunia jednak tego nie mogła łykać, wymiotowała po tym od razu :(

Nam aftin nie pomogl wogole:(
 
reklama
a my dzis wrocilismy ze Szwecji:)) piekna pogoda wiosenna po prostu,super klimat,mily odpoczynek,dzieciaczki zadowolone,lot bez zarzutu i na wesolo w dwie strony,a teraz kubusiowi tak sie samoloty podobaly i te wszystkie male autka ze az nam pan pomogl sie dostac szybciej na lotnisko,bo juz jakis kolejny mial leciec a kubus spacerowal heheh po pasie tam
KROPELCIA JESZCZE RAZ DZIEKUJE::))))
 
Do góry