reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Ja właśnie wróciłam z niunią od ortopedy i nie wiem co myśleć... Baba nie przyjemna jak nie wiem co ;/ nic mi nie chciała w sumie powiedzieć :( wiem tylko tyle, że coś z bioderkami podsłuchałam, że jakieś zwapnienie małe, że niedojrzałe i mam ją pieluchować, a i ma małe ciemonczko - w ogóle nie wiem co to oznacza itp. Jestem poddenerwowana :(
 
reklama
Poczytałam i już wiem ! teraz to się podłamałam ;(
Nie podaje jej D3 bo nikt u mnie w rodzinie nie mógł jeść ten witaminy, a mimo to ma małe ciemie :( masakra przejęłam się konsekwencjami tego małego ciemia,a nie daj Boże jego zrośnięcia ;(
Skąd w takim razie to zwapnienie, takie małe ciemie skoro nie podaje jej D3 ? Jeszcze w domu mi mówią, że głupia jestem bo płacze i się przejmuję, że nic nie będzie itp.
 
Poczytałam i już wiem ! teraz to się podłamałam ;(
Nie podaje jej D3 bo nikt u mnie w rodzinie nie mógł jeść ten witaminy, a mimo to ma małe ciemie :( masakra przejęłam się konsekwencjami tego małego ciemia,a nie daj Boże jego zrośnięcia ;(
Skąd w takim razie to zwapnienie, takie małe ciemie skoro nie podaje jej D3 ? Jeszcze w domu mi mówią, że głupia jestem bo płacze i się przejmuję, że nic nie będzie itp.
Alan tez mial male,nie podawalam mu witD i zaroslo ok 9 miesiaca o ile dobrze pamietam:) czyli w normie.
 
CandyC ciemiączkiem chyba nie ma co się za bardzo przejmować każde dziecko ma inne, a jak ja byłam u ortopedy też jakoś tak nic nie dwiedziałam się za bardzo mały krzyczał, już następne krzyczące dziecko weszło, u małego była jakaś rotacja. Ja zaraz potem miałam szczepienia i pediatra mnie uspokoiła. Masz jakąś fajną pediatrę od małej może z nią porozmawiasz? Ja pieluchowałam choć różne są opinie, tak że pielu****, poczekaj do kolejnej wizyty. Ja bardzo dobrze rozumię że się stresujesz ale pamiętaj nie wolno za bardzo bo karmisz i jak będziesz się denerwować mała będzie marudna.

Margolcia28 ja dostałam w 7 tygodniu po porodzie i karmiłam piersią :sorry:

honey01 ja pracowałam na budowie między chłopami i często nie robiłam przerw między "listakami" lekarz mówi że u mnie to akurat mogło podleczyć moje jajniki :-D i przesto zostałam mamuśką :-D Tak że trzeba by zacząć 1 opakowanie normalnie i nie przerywać.
 
dzieki dziewczyny:)))

margolcia ja dostalam okres 4 tygodnie po porodzie :) i lekarz sie smial ze jestem stworzona do rodzenia dzieci a potem roznie bywalo,potrafilam nie miec miesiacami,a jak juz mam spiralke to okres mam jak w zegarku,choc rozny bywa
candy zasiegnij porady jeszcze innego lekarza,moze za wczesnie na nerwy,choc wiadomo jak jest ok
 
Więc...
Sprawdziłam w książeczce zdrowia, że Zuzia z małym bardzo ciemiem się urodziła 0.5 na 0.5 i to się nadal utrzymuje, a obwód główki 33, teraz ma 39 czyli chyba dobrze - bo jak mi powiedziała lekarz u której byłam dziś na 19:15 powiedziała, że jak głowa rośnie tzn. że jest wszystko dobrze, i żeby tak się nie stresować, bo są jeszcze miekkie szwy czaszkowe które umożliwiają rośniecie mózgowi itp. Uspokoiłam się :)

Czyli się pielu****emy, bo mamy niedojrzałe bioderka puki co ;)
Wzięłam też skierowanie do neurologa, bo pediatra nie może dać skierowania na USG przedciemionczkowe hahaha PARANOJA !
dodam, że zalecono mi to USG tak dla pewności ;)
 
CandyC tak że spokojnie nie stresuj się i małej panny. Bioderka są delikatne i nieraz mówią lekarze że są mniej wykształcone niż wiek danego dziecka ale poprostu nie ciągać za nóżki, nic ciasnego nie zakładać niech swobodnie machają i dojdą do siebie, u nas już w dużym stopniu jest lepiej choć jeszcze nie idealnie i niedługo 3 kontrol.
 
HEJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....NIE BYŁO MNIE 100 LAT......wpadłam was pozdrowić.....i ucałować....i powiedzieć że jestem najszczęsliwsza na świecie.....i juz po rozwodzie....pozbyłam się wrzoda na d....p...i mam świety spokój .....więc dziewczynki te smutne....głowa do góry wszystko się ułozy a niebo znów bedzie niebieskie......POZDRO....
 
Dziewczyny podjelam decyzje ide da sadu. Chce aby moje dziecko bylo zabezpieczone na przyszlosc.
Dzis mi placi na reke jutro juz moze nie placic.. dzis jest jutro moze zginac..taka prawda..a nie mam go wpisane w akt urodzenia wiec moje dziecko nawet renty nie dostanie a ja bede z niczym. Ktos mi to madrze uswiadomil ze to on sie zbaezpieczyl i robi mnie w balona..bo ma majatek itd a i tak nic mojemu dziecku sie nie bedzie pozniej nalezec bo nie ma go w akcie..

Najpierw pogadam z nim (co bedzie trudne bo z nim sie nie da rozmawiac ..ja bede mu zadawac pytania a on - nie wiem - nie wiem albo cisza..jak z dzieckiem) Chce aby poszedl i uznal do urzedu jesli sie nie zgodzi tylko i wylacznie sad..
 
reklama
orchidea dobrze robisz. A ja dziewczyny.,. zasrana sędzina przywaliła 450 zł.. zastanawiam się co j bym miała z tym zrobić.. chyba sobie dupe podetrzeć;/ za przeproszeniem oczywiście.. ja samych kosztow miałam 1300 zl na ta chwile, a chcę spowrotem wrocić do wrc a to się wiąże z wynajęciem mieszkania i posłaniem dziecka do żłobka prywatnego a to kosztuje tysiak;/ w ogole w dupie widać miała to co ja mówiłam. Dostałam tylko połowę kosztow utrzymania dziecka comiesięcznego, nie dostałam nawet polowy kosztow jakie przedstawiłam na mieszkanie. Rachunkow na żywienie kosmetyki itp miałam na 900 zł i tylko z tego polowę dostałam..mieszkania nie uwzględniła.. masakra.. jedziemy z apelacją.. bopsz qrwa mac;/ jak tzreba będzie to złożę wniosek o zmianę sędziny, ta kytora była na pierwszych rozprawach była obiektywna a teraz jakaś sratatajka, wyj***ane miała na wszystko byleby szybko przepchnąć sprawę;/ nie odpuszczę
 
Do góry