reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

margolcia ja calosc smaruje bo tych krost ma tyle ze gdybym sie bawila w pojedyncze smarowanie kazdej krosty to chyba z trzy godziny bym nad nia siedziala./
no i na tyłku ma zaczerwieniona skore. niewiem moze kupie bepanten z witamina bo cos mi sie kojarzy ze jest oprocz zwyklego bepantenu jeszcze z dodatkiem witaminy. moze w aptece beda wiedziec o co mi chodzi
 
reklama
ja juz dzis lepiej z ta moja buzia :)
bylam dzisiaj na wystepie mojej corci na tancach grupowych,ale wywijali :-):-):-):-),takie pocieszne te dzieci ale jak sie w taniec wczuwali ,az lzy same szly heheheh
moja corcia juz mi zapowiedziala ze chce chodzic dalej i kolejne medale zdobywac,a po kolacja w mcdonaldzie w nagrode,my sobie kawke wypilismy i ta fajnie dzionek nam zlecial do konca

aneek no to mina zawsze jest bezcenna heheh, a powiedz mi ile ty placisz za tego adwokata? bo nie wiem juz czy pisalas,
ja mojego od kuby poinformuje niedlugo ze chce wiecej,jak sie nie zgodzi ide do sadu:-D ,a co mi tam.malego wcale nie widuje,na leki ida gastronomiczne sumy,wiec wcale sie nie bede szczypac
a i dzisiaj dostalam pampki z biedronki,te dada premium,jak dla mnie calkiem fajne i tanio wychodza,bo pamietam ze za czasow malej to nie byly takiej jakosci

a i kubus juz jest bez hydroksyzyny :) odstawilam i obserwowalam i spi i nie boli go hura ,pierwszy maly sukces,
i dzis w koncu bylismy na spacerze :) szedl ladnie za raczka i snieg podziwial
 
margolcia ja calosc smaruje bo tych krost ma tyle ze gdybym sie bawila w pojedyncze smarowanie kazdej krosty to chyba z trzy godziny bym nad nia siedziala./
no i na tyłku ma zaczerwieniona skore. niewiem moze kupie bepanten z witamina bo cos mi sie kojarzy ze jest oprocz zwyklego bepantenu jeszcze z dodatkiem witaminy. moze w aptece beda wiedziec o co mi chodzi

wiesz ja Ci powiem ze mi teraz polozna powiedzialaa ze wlasnie na te krostki to sudokrem jest najlepszy , a bepanten to ranki goi z tego co pamietam ... ja tego nawet na gojenie tattoo uzywalam i swietnie goil ...
 
ja płaciłam 1500 ale to po znajomości i jakichś zniżkach.. a we wrc to ok 2000z tego co wiem.. ale zawsze można wziąśc adwokata z urzędu,
 
anowi82 obyś szybko pozbyła się ospy i oczywiście bezśladowo, a taki mały brzdąc się drapie?

annek o mój bosze ile???? a trzeba było iść na prawo albo medycynę hmmmm może mój mały zechce ;-)
 
no kochana takie kwoty.. ale w pozwie możesz nadmienić, że wszystkie koszta ponosi strona przegrana, więc nawet jeżeli dostałoby się alimentów 50 zł to ex jest zmuszojnny do poniesienia kosztów. Ja tak zrobiłam chcoiaż nie ma pewności co do tego iż sędzia to uzna. Ja co prawda zapłaciłam adwokatowi z gory ale ustaliliśmy, że narazie nie wystawia żadnego potwierdzenia więc w sądzie jest "do zapłaty" w wysokości ok 2000, ex bedzie perawdopodobnie musiał za niego zapłacić, ja dostaje moje 1500 a mecenas resztę:)
 
anek strasznie duzo jak by nie patrzec.ja bym nie wziela adwokata za taka cene,bo to dla mnie astronomiczna suma, a dwa nawet tyle nie mam do przezycia na caly miesiac:wściekła/y:.wiec nie ma o czym mowic ,a tak naprawde z adwokatem czy nie nigdy nie wie nikt co nas tam spotka ....;)

a ja mialam dzis dzien na porzadki,chate wypucowalam na maxa,a moje dzieciaczki kochane pomagaly mi jak tylko mogly i to z usmiechem na twarzy,corcia sama ogarnela swoj pokoj a kubus chodzil ze zmiotka i szufelka i po swojemu zamiatal,smiechu bylo ale jaki byl dumny:))))) i autko nawet ogarnelam.
zrobilimsy sobie mega spacer i nareszczcie schodza mrozy i moze juz nie bedzie ----20 brrrr :-)
 
katerinka no wiadomo, ja miałam trochę oszczędności,w sumie z togo żyłam po ciąży.. ale powiem Ci szczerze, że rozmawiałam z koleżankami które są po różnych sprawach rodzinnych i wszystkie sobie chwalą to, ze wzieły adwokata, po sobie widzę, że jednak śedziny inaczej wtedy na nas patrzą, oni się znają na tym co robią a my? ile byśmy się nie naczytały to i tak niemamy odpowiedniej wiedzy w tym zakresie i sądy traktują nas jak naiwnych laików a tak to przynajmniej wiedzą, że mamy kogoś do obrony.. poza tym u mnie było tyle papierologii, że mi się opłaciło.. poza tym ja niebyłabym w stanie sama tego zrobić, za dużo nerwów jak dla mnie..
 
ale zawsze można złożyć podanie o przyznanie adwokata z urzędu, a słyszałam, że dziewczyny sobie też chwaliły.. jak świat światem są różni ludzie, można wynająć adwokata za dużą kasę który będzie miał to gdzieś a taki z urzędu świetnie może pomoc, a odwrot tak samo.. ja tylko ze względu na to, że to dobry znajomy brata się zdecydowałam bo wiedziałam, że potraktuje moją sprawę poważnie
 
reklama
kiedyś dla byłego tatuśka załatwiałam sprawę - bo ja taka głupia byłam za dużo o niego dbałam - i najpierw trafiłam do adwokatki która wzięła 200 zł i źle pisma sporządziła, a tak sympatyczny adwokat z Grudziądza brał po 30 - 50 zł i wszystko elegancko załatwił tak że z adwokatami różnie jest najlepiej najpierw opinij zaciągnąć ja jeszcze nie wiem czy wezmę, może pierwszy raz nie a jak byle co dostanę to wtedy wziąść :confused:
tak mi się marzy że sam się ocknie i zancznie płacić.... ale pewnie jak to w jego stylu znowu mnie rozczaruje...:wściekła/y:
 
Do góry