reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

hej :-):-)
dzis mialam wizyte u pediatry .... Misio zdrowy i wazy 5 kilo :-)
no i w szoku byłam ... bo lekarz blagal bym karmila minimum 9 miechow :szok:
do tej pory mowili o 6-ciu , a ja zamierzam jak najdluzej .... jakos nie wyobrazam sobie nie karmic :-) widziec te oczeta jak je i te lapki lapiace mnie , a nie wspomne to jak sie tuli wtedy .... uwielbiam i jest to bezcenne.

Orchidea dobrze ze juz sa postepy , oby tak dalej .. niech sie trzyma zdrowo

Carla widze ze jestes druga mamusia po Kropelci ktorej sie uklada :-) to jest fantastyczne i bardzo budujace ..... trzymam kciuki i oby tak dalej ...tylko nie zapominaj o nas ....

Rosi mowiszz ze panikujesz jak cos z Ewunia, wiesz powiem ci ze myslalam ze jako mama duzych chlopcow inaczej podejde do tego .... a uwiez mi ze chyba bardziej sie boje i panikuje niz z nim ... wiec to nomalne a nawet chyba dobry objaw :-) wkoncu kochamy swoje malenstwa

Katerinka u mnie tez siostra 1200 i na raty , wiec musisz poszukac i popatrzec napewno znajdziesz
 
reklama
Katerinka bo to z tymi aparatami tez jest tak, ze sa rozne "modele". Jak CI mowi ze tylko za 5 tys to cos sciemnia. WIadomo ze ortodonci wola zakladac te najdrozsze, a z drugiej strony pewnie tez rozne wady zgryzu wymagaja roznego podejscia..Tak mi sie wydaje.

Carlaa ja sie juz nie moge doczekac az ten moj dzikus pojdzie do przedszkola. Od niej sie nie uwolnie ale zawsze to wyjscie do ludzi :) Bez korkow i studiow bym chyba oszalala ciaglle siedzac w domu..Ale sie ciesze ze bylam z nia tyle, sporo sie nauczylysmy, mialysmy duzo czasu tylko dla siebie. nie wiem czy z drugim dzieckiem bym chciala znowu siedziec w domu, bo to wcale nielatwe...Ale mimo to uwazam ze nam obu dobrze to zrobilo ze mialysmy tyle czasu dla siebie. Co kto lubi, to jak z cyckiem - albo sie chce albo nie i temat "dobrej" mamy nie ma tu nic do rzeczy. Dobra mama to zadowolona mama.Bo sfrustrowana siedzeniem w domu duzo dobrego dla dziecka nie zrobi (ani dla siebie ;)
 
margolcia,charlene no ja problem z gora mam,wiec nie wiem co beda tam wyczyniac,ale wnikne w temat jak bede miala chwile i jak ogarne z mala to wezme sie za siebie
orchidea nie dawaj strzykawke a lyzeczka,nie patrz na smak,grunt ze pomaga
margolcia karm ,karm:) mi wiele lekarzy mowi ze to super ze tak dlugo karmie a inni ze nie,ale gdzies to mam,moj cyc moja sprawa:)

co do znajomosci z pewnym panem..ja narazie nie jestem na gotowa na zwiazek ,choc on patrzac co przeszedl tez nie jest,ale wszyscy nam mowia sprobujcie,nic nie stracicie a moze zyskacie,nigdy go nie wczesniej nie spotkalam a teraz wpadamy na siebie wszedzie hehe,a to na stacji jade zatankowac patrze on podjezdza,w sklepie na zakupach a to w aptece, to zaraz gadamy i stw,ze chyba jakas sila ciagnie nas do siebie,
dalam sie zaprosic w sobote do kina i jedziemy w czworke ze znajomymi,do dzieci przyjdzie tu jeszcze do mamy opiekunka w razie co,i najlepsze jest to ze oni o wszystko mysla zeby sie udalo,
wiec zobaczymy....heh
 
Ostatnia edycja:
Witam Mamusie :*
Ja dzisiaj w nocy przechodzilam masakre... raz na jakies 1,5 godziny lapaly mnie tak bolesne skurcze ze to przegiecie... w pewnym momencie juz myslalam ze moze pojde rodzic... ;p a rano wstalam i cisza, wszystko normalnie, nic nie boli...

Eh te ostatnie dni tak mi sie dluzą ;( doczekac sie nie moge kiedy zobacze moja Maryśke xD
 
katerinka111 samo was przeznaczenie ciągnie do siebie, kto by śmiał przeciwstawić się jemu ;-) my tu pewnie wszystkie życzymy aby się udało, przecież wszyscy nie moga mieć pod górkę

margolcia28 ja znam dużo dziewczyn które karmiły dużo dłużej do roku albo więcej, tylko prawie wszystko się tak p cichu pokątnie przyznawały, nie wiem czemu. Jak to katerinka111 powiedziała nasze dzieci i nasze cycuchy, jedna tego nie lubi inna wręcz przeciwnie, każdy jest inny i nie nam wzajemnie się oceniać. U mnie niestety karmienie mieszane, a po stresach coraz więcej modyfikanego pije. Jedyny plus sterów schudłam, a w ciąży przytyłam 30 kg że ja pion trzymalam a nie jak wańka wstańka do przód nie leciałam ;-)
 
tiptiriptip Marychna też już chyba się nie może doczekać Ciebie, zaczyna wszystko już ćwiczyć do porodu, a jej małej bidulce już tam pewnie ciasno, ile lekarz przewiduje że będzie ważyć????

A śniła ci się kiedyś? Ja mialam 2 płody ale jedne mi się nie przyjął i kiedyś śniło mi się 2 chłopców jak się bawiło.
 
jaimis jak bylam na usg 18 stycznia to wazyla niecale 2 kg wiec trasznie malutko... ale lekarz powiedzial ze to sie jeszcze wszystko unormuje i nie bedzie jakas bardzo drobniutka... A snila mi sie pare razy :) az wtyd powiedziec ale w tych snach byla taka brzydka ze szkoda gadac... :p hehe 3 wlosy na krzyż miala. Chociaz i tak pewnie jakaby nie byla to dla mnie bedzie najpiekniejsza na swiecie :)
 
tripitrip nie martw sie na zapas,moj kubus w polowie ciazy wazyl nie cale 800 g.to dzieki stresowi jaki zafundowal mi ex,potem usg wagowo tez nie bylo zadowolajace,ja przytylam 8.5 kg ,martwilam sie a tu niespodziankaa kubus urodzil sie 3,5 kg:-):-):-):-)a teraz chlop jak dac
jaimis nie kumam bab ktore wstydza sie ze karmia,mi tez nie ktorzy mowia po co tyle karmic,to mowie ze maja sie walic,skoro moge to karmie i koniec,a teraz odzwyczajam go od jedzenia w nocy dopiero,robi mi cyrki ale cycka nie dostaje,najpierw wypijal po 80ml a prxedwczoraj wypil 150ml i spal od 23,30 do 6 hura,moze sie pan odzywczai heheh ale najlepsze jak podchodzi do mnie i bluzke do gory podnosi
MAMY BUTELKOWE ILE RAZY WASZE DZIECI PIJA BUTLE W NOCY????

a moj kubus to po prostu przechodzi samego siebie,ja tez latalam po drzewach i plotach:-) a on najpierw opracowal wejscie na parapet,to odstawilam lozko a dzisiaj wszedl sobie na stolik z tv -matko zawal murowany i ten usmiech do ucha do ucha .
i jeszcze malo tego dostal dzisiaj jakiejs dziwnej goraczki,moze go owialo,dalam czopek i po goraczce..
 
a ta waga dzidzi to o kant pupy ..... ja w dniu pojsciia do szpitala mialam wizyte i pani doktor robila mi usg i ..... misiek wazyl 4125 wedlug niej ..... o se mysle jak ja urodze ..... a wazyl 3600 wiec nie martwcie sie jak jest malo , bo to nie przeklada sie na rzeczywistosc ......

tripi no to zaczely sie skurcze przepowiadajace ..... wiec jestes blizej niz dalej :-)
 
reklama
Katerinka ja juz sie nie martwie... nie powiem na poczatku chodzilam troszke podlamana ale czytalam na forach ze dziewczyny mialy podobne a pozniej wszystko bylo ok dzieciaczki rodzily sie duze i zdrowe :)

Margolcia te skurcze byly bardzo bolesne wiec jak sobie pomysle ze porod bedzie jeszcze gorszy to ze strachu az sie trzese w srodku ;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry