reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

rosi w takich wypadkach nie ma co patrzec czy nie umiesz,uwierz mi ja pytam pierwszy raz grzecznie i potem robie taka burde ze mam gdzies co ludzie powiedza,inaczej sie nie da bynajmniej u mnie,ja wiem ze pracownicy nic na to nie moga,ale moje dziecko cierpi i co ja mam zrobic ???
tak samo z paszportem,mam juz wszystko zalatwione,a pani trzeba bylo do pionu postawic

dodzwonilam sie i nie ma choroby zakaznej,dzieki bogu ale jakas bakteria,nie mam juz budzic kubusia tylko przjechac z nim jutro kontrolnie i na badania jeszcze raz,wiec zobaczymy.troche mi ulzylo ale mam nadzieje ze nie bedzie sie meczyc tylko mu te leki pomoga,
 
reklama
rosi w takich wypadkach nie ma co patrzec czy nie umiesz,uwierz mi ja pytam pierwszy raz grzecznie i potem robie taka burde ze mam gdzies co ludzie powiedza,inaczej sie nie da bynajmniej u mnie,ja wiem ze pracownicy nic na to nie moga,ale moje dziecko cierpi i co ja mam zrobic ???
tak samo z paszportem,mam juz wszystko zalatwione,a pani trzeba bylo do pionu postawic

dodzwonilam sie i nie ma choroby zakaznej,dzieki bogu ale jakas bakteria,nie mam juz budzic kubusia tylko przjechac z nim jutro kontrolnie i na badania jeszcze raz,wiec zobaczymy.troche mi ulzylo ale mam nadzieje ze nie bedzie sie meczyc tylko mu te leki pomoga,

to super ze choroba zakazna zostala wykluczona:)

no i ja tez jestem taka ze moja cierpliwosc ma granice i niestety czesto trzeba kogosc opier***** zeby cokolwiek zalatwc.
 
WITAM:)
Fikusek mam pytanie co jeszcze lekarka ci mowila na temat tego biorezonansu?? to jest prywatne badanie??

Rosi jezeli mala bardzo swiedzi a nic nie pomaga to ja polecam puder plynnny na ospe, lagodzi swiad i pomaga... ogolnie na opakowaniu pisze ze pomaga przy alergiach
 
WITAM:)
Fikusek mam pytanie co jeszcze lekarka ci mowila na temat tego biorezonansu?? to jest prywatne badanie??

Rosi jezeli mala bardzo swiedzi a nic nie pomaga to ja polecam puder plynnny na ospe, lagodzi swiad i pomaga... ogolnie na opakowaniu pisze ze pomaga przy alergiach
Ola nam pediatra mowila ze to badanie jest jest refundowane i u nas kosztuje 150 zl za testy ale mowila ze kolo 100 alergenow sa w satnie zbadac. Odczulanie tez za pomoca tego kosztuje 30 zl za jeden alergen. Poznalam nawet tu mame ktora odczulala tak synka :-) bodajze mial skaze bialkowa i pomoglo. Ja jeszcze nie robilam,Alanowi wszytko przeszlo ale sobobie zrobie kiedy bedzie zastrzyk gotowki.
 
Hej mamuski:) ja w prawdzie nie udzielam sie tu ostatnio ale czytam czesto... jednak teraz postanowilam napisac jaka informacja do mnie wlasnie dotarla... Moj ex bedzie tatusiem i nie dlatego za ja juz zaniedlugo rodze ale jego dupa zaszla w ciaza... (ma o tyle lepiej ze jej nie zostawil) kurcze najbardziej boli mnie to ze ze mna byl dwa lata i po takim czasie mnie olal a z nia hmm 3mc i chce byc super tata;/ ;/ ;/
 
Hej mamuski:) ja w prawdzie nie udzielam sie tu ostatnio ale czytam czesto... jednak teraz postanowilam napisac jaka informacja do mnie wlasnie dotarla... Moj ex bedzie tatusiem i nie dlatego za ja juz zaniedlugo rodze ale jego dupa zaszla w ciaza... (ma o tyle lepiej ze jej nie zostawil) kurcze najbardziej boli mnie to ze ze mna byl dwa lata i po takim czasie mnie olal a z nia hmm 3mc i chce byc super tata;/ ;/ ;/

no jaki frajer:/ brak slow:szok:
 
my wrocilismy z tego szpitala,zrobili badania,jutro i tak mam isc do swojego lekarza,w szpitalu epidemia grypy itp wiec do domu i dobrze,mam smarowac ich tym plynnym pudrem,i faktycznie nie drapia sie,na szczescie butelka kosztuje 3,80 zl bez recepty,bo tyle kasy wydalam,ze nie wiem co bedzie dalej ,

karolina a ty masz z czego zyc? ja nie rozumiem jak oni moga miec czas w takich sprawach,porazka
triptrip moja kumplela miala ta samo,z tym ze zaraz po urodzeniu drugiego dziecka sytuacja sie powtorzyla,tez zostala sama a tamta sie juz nie smiala!!!!!!!!!!!!! palanty
naprawde,
 
katerinka wiesz ja mimo wszystko nie zycze jej zeby ja zostawil bo przeciez dobrze wiem jak to jest byc samotna ciezarna... przykro mi tylko ze moje dziecko zostalo przez niego olane... a dla innego chce byc ojcem itp
 
fikusek wielkie dzieki za info:) musze u nas podpytac gdzie robia takie badania

katerinka u nas puder plynny pomaga od czasu ospy i ja jestem zadowolona, nie duzo kosztuje a efety sa:) duzo zdrowka dla malego.

tiptiriptip przykro mi ze ex tak postepuje... w pewnym sensie cie rozumiem, chociaz ja sama odeszla od ojca malej... zabolal fakt kiedy dowiedzialm sie ze bedzie mial kolejne dziecko, teraz ma 2... i zycie mu sie zaczelo odplacac... nie ma kolorowo i uwierz na kazdego takiego dupka przyjdzie odpowiednia kara
 
reklama
Hej mamuski:) ja w prawdzie nie udzielam sie tu ostatnio ale czytam czesto... jednak teraz postanowilam napisac jaka informacja do mnie wlasnie dotarla... Moj ex bedzie tatusiem i nie dlatego za ja juz zaniedlugo rodze ale jego dupa zaszla w ciaza... (ma o tyle lepiej ze jej nie zostawil) kurcze najbardziej boli mnie to ze ze mna byl dwa lata i po takim czasie mnie olal a z nia hmm 3mc i chce byc super tata;/ ;/ ;/

:( tak mi przykro Niunia ! bardzo przykro, i domyślam się jak Tobie jest ciężko i przykro właśnie.
Mówiłam, olej !! ehhhhhhhhh... Trzymaj się kochana :* jak coś, adres znasz !

U mnie kolejne nie przespane dni ;] Malutka się pręży i napina, nie robi kupek, ale pruka podejrzewam zaparcia z powodu mojego tłustego pokarmu, i wszystko tam u niej musi się unormować i przyzwyczaić ( chyba )
 
Do góry