reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

margolcia slyszalam juz nie jedne przypadkiz na nadrzerka i nie ma zartow
charlene moze juz nie potrzebuje drzemki a jak chcesz ja polozyc w dzien to jest efekt marudzenia na sile,na pewno ciezej,bo tak to chociaz mialas chwile spokoju a tu koniec laby a dziecko potrafi miec sile nieziemska caly dzien:)
candy nigdy nie moze byc za dobrze a jak tam karmienie u was???

a ja dzisiaj robilam domowa pizze i wyszla pychotka:)
a kubus po paru dniach pokazywania sam wynosi butelke,swoj kubek i miseczka do zlewu,idzie sobie i ja wrzuca i wola mama ech..z takim usmiechem,i wogole teraz jak cos chce to ma swoj jezyk-glowa na dol na tak i pare razy powtarza ech,ech hehe
a corci udalo mi sie dzisiaj kupic w biedronce plecak z wrozkami diseny z wyprzedazy za 10zl ,ale miala radosc:)
 
reklama
Katerinko, a już lepiej jesteśmy na cyckach zaciskam zęby :) od wczoraj jeszcze ją przepajam wodą koperkową 1x dziennie i podaje 3x dziennie po 2 kropelki espumisanu, bo malutka ma delikatne kolki, ale widać już zdecydowaną poprawę :)

Fikusku, i ja mam nadzieję, że nie będę musiała iść do szpitala. Lekarz tam coś dziś poruszał poruszał, kazał chodzić to byłam z niunią na długim spacerku, łaziłam z nią dużo po domu trzymając ją na ramieniu i może to coś da, a jutro idę na piechotę do przychodni, a to dystans 1.5km :)
 
dzis byalm na tych badaniach co lekarz mi zlecil i matko kochana jak pilam ta glukoze myslalam ze zraz ja zwroce:-(
nie smakowla mi juz tak jak w ciazy...:-D

no i po 15 ide do lekarza i tam beda moje wyniki..
 
fikusek to oby wszystko bylo dobrze :) Mi nawet w ciazy nie smakowala :D A ostatnio robilam sobie w domu pomiar cukru, to sie okazalo, ze mieczak jestem. Nawet nie moglam sie ukluc, musialam z pistoletu dolaczonego do sprzetu skorzystac :)

Candy mam nadzieje, ze sie obejdzie bez szpitala. Alez Ty dzielna jestes, ze tak spacerujesz. Ja to sie nie moge do spacerow przemoc, musimy isc w jakies konkretne miejsce, bo nie lubie tak chodzic po osiedlu, zwlaszcza jak jeest tak mokro.

U nas dalej bez drzemki, ale za to jak ladnie spi w nocy! A jak wieczorem zasypia! :) Pizama, wlozenie do lozka i dziecko spi w ciagu kilku sekund. Ciekawe jak dlugo. ALe w dzien ciagle marudzi, czasami to juz nie mam sily, placze i placze. Kurcze, potrafi powiedziec co boli, potrafi powiedziec co chce. Ale nie, woli zawodzic przez pol godziny. Grr...Macie jakies sposoby na zwiekszenie cierpliwosci? :)

a z dobrych wiadomosci, przechodzi jej pomalu alergia...CO jakis czas dostaje cos w czym jest mleko albo jajka, albo jakis jogurt naturalny...i NIC :) Oby to byla pozytywna tendencja, poki co sie boje jeszcze za duzo podawac.
 
Ostatnia edycja:
fikusek i jaktam u lekarza???
charlene to sara sie przestawia na nowy tryb i oby tylko lepiej
a na cierpliwosc,wyjsc z pokoju policzyc do 5 i wrocic a najlepszym sposobem jest krotki spacer

a kubus ma znowu wysypke,wstal o 16 i wielka plama miedzy nogami i caly od pasa wzwyz,mam serdecznie dosc,i daje mu ten zyrtec a to nic nie daje
wiecie moze co byloby lepsze dla takiego malucha,podawalam kiedys malej xyzal(nie wiem czy to sie tak pisze) i mam fenistil,ale juz sama nie wiem,i zas lekarz!!
 
wyniki wyszly mi dobre,pare watosci podwyzszonych lekko ale lekarz stwierdzil ze jest ok:-)
p[ozatym chorubsko mnie pobiera...chyba grypsko ale juz sobie zraz teraflu zrobie.
mam jeszcze skierownaie na spirometrie i na pasozyty w kale....no i 3 lutego usg tarczycy,z tymi wynikami do lekarza ....
 
fikusek no to cie przebadaja i dobrze ze jest ok
charlene oni nie wiedza za kazdym razem kiedy maly wysypke,teraz bedzie to samo,szukaja powodow blachych,chusteczki pampers-te go nie uczulaja to uzywam,pampki od bardzo dawna rosmanowskie.kapiel w oilatum,za kazdym razem slysze ze mam odstawic piers,ale jedzenie sobie nie zmieniam,lekow nie biore a wysypka znika i pojawia sie ,wiec cos innego,moze uczulenie na jakies leki czy cos,cholera juz wie,ale zyrtec w kazdym razie do bani
a ty dajesz malej cos?
 
ja jej daje dicoflor, to przy alergii mocno pomaga. Moze sprobuj maki ziemniaczanej? Ze sie gotuje w wodzie, az kisiel wyjdzie i potem dodaje do kapieli. Ja tak robie, bo oilatum drogie jak cholera a tak dobrze jej nie pomaga. Tylko dosc to upierdliwe, co wieczor gotowac. Moze cos w diecie Twojej albo jego? Bo moze wyjsc alergia po pewnym czasie dopiero. My mamy jeszcze masc sterydowa, no ale to juz przy alergii przepisuja, ale fakt ze jak bylo najgorzej to mocno pomagala.

U nas na poczatku tez bylo tak, ze sie pojawiala i znikala..No a potem juz byla regularnie :/
 
reklama
charlene ja mialam kiedys ten dicoflor i faktycznie dobry byl.ja maczki uzywam do dupki i w tym miejscu mu pomagam,poza tym mala kapie z malym i tez musi miec emulsje a ona by sie w tym nie kapala,tez mam masci sterydowe ale one zostawiaja takie jasne plamy potem a nie chce zeby mu potem tak zostalo,ale taka prawda ze one sa najskuteczniejsze,
co do jedzienia nie wiem co,nie mam pomyslu szczerze mowiac
 
Do góry