reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

hehe, Fikusek, mi tez..Kiedys tak bylo, potem przestalo i teraz znowu czasami..Ale komp sie trzyma :)

A mi dziecko dopiero poszlo spac, masakra, w ogole jej sie isc do lozka nie chcialo...Nie wiem, czy juz drzemki nie potrzebuje czy to cos innego na rzeczy...Bo nie wygladala na cierpiaca...Raczej na taka, co wcale spac nie chce.
 
reklama
hehe, Fikusek, mi tez..Kiedys tak bylo, potem przestalo i teraz znowu czasami..Ale komp sie trzyma :)

A mi dziecko dopiero poszlo spac, masakra, w ogole jej sie isc do lozka nie chcialo...Nie wiem, czy juz drzemki nie potrzebuje czy to cos innego na rzeczy...Bo nie wygladala na cierpiaca...Raczej na taka, co wcale spac nie chce.

no mi ogolnie tez komp dziala:D
 
orchidea stoi w super miejscu,ma czym oddychac i wogole, czyscic to ja tez umiem,zreszta walcze nie raz w domu z czysm innym,wzielam od sasiada went, i zobaczymy,ale halas swoja droga doprowadza mnie do szalu,wiec zobacze,ale swoja droga komp ma juz 4 lata wiec ma prawo sie walic,jak z kazda zreszta.
 
Keterinka acha to ok :) Moj mial 8 lat i dzialal ekstra ale teraz mam laptopa bo malo miejsca zajmuje:p

Co do rozowych paskow...sa one jednokolorowe?Czy wielokolorowe?
Problem moze tkwic w karcie graficznej komutera lub..nie odpowiednich sterownikach do tej karty..problem moze nawet tkwic w kabelku..
Dziewczyny rozumiem ze mowa o komputerach stacjonarnych?

jesli to karta graficzna mozna to latwo sprawdzic..podlaczajac ja poprostu do innego komputera.. Jesli problem tkwi w karcie tzn ze sa uszkodzone pamieci na karcie i karta jest kaput..Jesli w kablu trzeba go wymienic najlepiej podłączać wszystko od kompa ale po kolei i posprawdzac czy kabelki sa dobrze wlozone w swoje miejsce:)




Co do nadzerki...mi sie niby zagoic po ciazy miala..a co jesli sie nie zagoila?lekarze czekaja na kolejne ciaze?czy wypalanka czy co jak gdzie?:)
 
Orchidea jesli chodzi o nadzerke nie czekaja tylko spieprzaj do lekarza raz,dwa,trzy ..... bedziesz miala problemy jak ja a to nie jest przyjemne ..... umnie zaczelo sie niewinnie,lekaz powiedzial zagoi sie ....ok ,dupa druga ciaza nic poprawy ... wiec wypalanka ..... po 10 miesiacach nic , znowy wypalanie ...... po poł roku nic ....wiec lekarz poradzil cos nowego , kwasem wymazac szyjke by wyrzarło ...ok zabuliłam i ....... nic ....... cieszyc sie ze cyt wychodzila dobrze .. ale to nie koniec ..... wkoncu cyt wyszla z komorkami rakowymi ..... wiesz co ja wtedy przezylam ....... zaczelo sie leczenie, lekarz pocieszyl mnie info ze robimy zabieg ostatni raz jak nie wyjdzie trzeba bedzie amputowac mi macice , i tak czwarty raz mialam zamrazana nadzerke .... udalo sie ..... i mam spokoj , ale moj ciezki porod teraz z Kajtkiem to sa konsekwencje .... mam tak twarda szyjke ze tylko wyciaganie jej i masarz pozwolil na rozwacie i naturalny porod .... wiec nie masz na co czekac kochana tylko idz i domagaj sie leczenia
 
Keterinka acha to ok :) Moj mial 8 lat i dzialal ekstra ale teraz mam laptopa bo malo miejsca zajmuje:p

Co do rozowych paskow...sa one jednokolorowe?Czy wielokolorowe?
Problem moze tkwic w karcie graficznej komutera lub..nie odpowiednich sterownikach do tej karty..problem moze nawet tkwic w kabelku..
Dziewczyny rozumiem ze mowa o komputerach stacjonarnych?

jesli to karta graficzna mozna to latwo sprawdzic..podlaczajac ja poprostu do innego komputera.. Jesli problem tkwi w karcie tzn ze sa uszkodzone pamieci na karcie i karta jest kaput..Jesli w kablu trzeba go wymienic najlepiej podłączać wszystko od kompa ale po kolei i posprawdzac czy kabelki sa dobrze wlozone w swoje miejsce:)




Co do nadzerki...mi sie niby zagoic po ciazy miala..a co jesli sie nie zagoila?lekarze czekaja na kolejne ciaze?czy wypalanka czy co jak gdzie?:)

chodzi o laptopa i robi sie caly ekran rozowy a paseczki tak migaja (cos jak by takie rozmazanie lekkie) ale caluski ekran jest rozowy:)
no i ja mam laptopa nie clay rok, i tam mi wszytko robili,wszystko wrywali,mozliwe ze karta padla juz? on jest jeszcze na gwarancji wiec chyba warto go zanisc?
 
Margolcia to mnie wystraszylas, bo ja tez mam :/ Chyba czas sie do lekarza przejsc.

A poza tym doznalam nieprzyjemnego olsnienia, ze zeby zebami, ale moje dziecko chyba juz po prostu nie chce spac w dzien. Ostatnie kilka dni ciagle marudzi przed drzemka i jak idzie wieczorem spac...I w nocy tez sie budzi...Ech, zegnajcie drzemki...:(
Ale do tej pory spala 2 goodziny w dzien i w nocy spokojnie. Czy to mozliwe ze tak nagle jej sie odwidzialo??
 
Ja dziś byłam w przychodni z niunią. Przytyła 400g w ciągu 9dni :) nic jej nie dolega więc super.
Poszłam też do ginekologa z tą moją macicą i co? Okazało się, że nie wypróżniła się do końca, coś tam zalega, może skrzep :(
Jutro idę na kolejne USG jeśli się nic nie poprawi dostaje skierowanie do szpitala ;/ ehh... a myślałam, że narodziny niuni będą przełomem tych wszystkich przykrości itp. Widać za mało się wycierpiałam jeszcze

Pozdrawiam Was Kochane :*
 
reklama
Ja dziś byłam w przychodni z niunią. Przytyła 400g w ciągu 9dni :) nic jej nie dolega więc super.
Poszłam też do ginekologa z tą moją macicą i co? Okazało się, że nie wypróżniła się do końca, coś tam zalega, może skrzep :(
Jutro idę na kolejne USG jeśli się nic nie poprawi dostaje skierowanie do szpitala ;/ ehh... a myślałam, że narodziny niuni będą przełomem tych wszystkich przykrości itp. Widać za mało się wycierpiałam jeszcze

Pozdrawiam Was Kochane :*
no widzisz ja po pordzie nabawilam sie nerwic...ehh co naprawde jest paskude..

Mam nadzieje ze jednak nie bedziesz msuaila isc do szpitala.
 
Do góry