reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

candy jak juz bedziesz miala masaz szyjki na skurczu zobaczysz jakie to " mile i przyjemne " a przy porodzie czeka cie to conajmniej kilka razy takze pomin sobie te sadystyczna przyjemnosc. nacierpisz sie przy porodzie...

charlene fajnie ze masz to z glowy, a w sumie mily prezent na swieta... tak podczytuje co piszesz o ojcu Sary, ja tez sie martwie ze kiedys tam zjawi sie w zyciu Martynki naobiecuje jej a pozniej bedzie cierpiec przez ojca. juz teraz zastanawiam sie jak i czy wogole moge cos temu zaradzic

carla twoj zwiazek daje nadzieje ze sa jeszcze odpowiedzialni faceci...
wiedz ze jesli np zrezygnujesz z tej pracy to mozesz wrocic do pozostalej czesci zasilku dla bezrobotnych, tylko musisz sie zarejestrowac w urzedzie pracy w ciagu 7dni od momentu rozwiazania tej umowy zlecenia.
 
reklama
moja szyjka jest skrócona, ale nie ma rozwarcia.
Ja mam stały uraz stawów kolanowych, jest mi ciężko już po prostu. Nie pochodzę sobie za dużo, a bo to jeszcze zima która ma też swoje uroki ślisko itp. ale nawet po schodach czy coś aby był jakikolwiek ten ruch :( wszystko ograniczone, a leżeć nie mam zamiaru :( Dlatego chciałabym aby to już się ruszyło ;)

charlene, i ja również cieszę się, że tak to się odbyło i w takim tempie. Na pewno jesteś bardzo zadowolona ! Pozdrawiam Was :)
 
moja szyjka jest skrócona, ale nie ma rozwarcia.
Ja mam stały uraz stawów kolanowych, jest mi ciężko już po prostu. Nie pochodzę sobie za dużo, a bo to jeszcze zima która ma też swoje uroki ślisko itp. ale nawet po schodach czy coś aby był jakikolwiek ten ruch :( wszystko ograniczone, a leżeć nie mam zamiaru :( Dlatego chciałabym aby to już się ruszyło ;)

charlene, i ja również cieszę się, że tak to się odbyło i w takim tempie. Na pewno jesteś bardzo zadowolona ! Pozdrawiam Was :)

widzisz a ja mam to wszystko bo skrocona szyjke rozwarcie prawie na 2 tylko skurczy brak ... ale zrobilam dzis 2 km i moze cos sie ruszy .... mowia ze na pełnie ida a dzis w nocy pelnia to trzymam kciuki za Ciebie i za siebie .... bo rozumiem Cie , mi tez juz strasznie ciezko ... po za tym nie chce na same swieta do szpitala ... wole je z dziecmi ( chodz osobiscie swiat nie lubie).... wiec powodzonka :-)
 
Margolciu, no to trzymam kciukasy za Ciebie !

Ja właśnie wróciłam ze spacerku z psem ;p i gdyby nie to, że mi ciężko w ogóle bym chyba nie wracała ;p
-2, bez wiatru, sypie śnieżek ajjj super ! piesek mój miał super zabawę hehehe... nie mogłam się napatrzeć jak szaleje głupek.

Czekam na siostrę która, wraca do domku, stoi w korku i jedziemy na zakupy do molocha ;p

Buziaki mamuśki :)
 
Ostatnie dni sa najgorsze, ale mam nadzieje, ze uda Wam sie jak najszybciej rozpakowac i miec swoje szkraby :)

ja dzisiaj musialam isc sama do sadu, adwokatka zawirusowana lezy...ALe jakos dalam raade. Dostalam 900zł alimentow, teraz bede probowala je egzekwowac ale bez komornika sie nie obejdzie...No i jeszcze za granica, takze musze pogadac z adwokatka co dokladnie teraz robimy. NO, ale moze kieeedys zobacze jakies pieniadze :)
 
Teraz kochana tylko do komornika jakby co, z pismem od komornika do gminy i będziesz dostawać z funduszu co prawda max 500zł płacą, ale zawsze to kasa co miesiąc, a z niego ściągnie komornik i Ciebie to już w ogóle nie interesuje.
Cieszę się, że tak Ci się wszystko w sumie szybko udało ! :)

a teraz JA !

tadam :D za 2 dni czyli 24 ( wigilia ) idę do szpitala ihaaaaaaaa !
hehe... jakby się 24 urodziła było by super ! dla niej to dzień jak co dzień.

Dziś byłam na KTG i konsultacji.
Mam już luźne rozwarcie na 2 palce, ale brak skurczy... a że po terminie to zapraszają mnie już na oddział ;p
Boję się :D
 
charlene no to super,ale jak ci fundusz bedzie placic to i tak tylko 500 wiec to nie sprawiedliwe,a sadze ze jak do tej pory sie migal to tak bedzie dalej ale juz chyba najgorsze za toba
candy nie boj sie,po prostu idz tam i wracaj szybko ze swoim skarbem i pochwal sie :)
kazda z nas musiala urodzic wiec i ty dasz rade
 

Załączniki

  • fafcfe4434.jpg
    fafcfe4434.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Katerinka Tak, tata Kubulka przyjeżdża do niego, mieszkam teraz 17 km dalej niż wcześniej, ale metrem i autobusem to jest 40 minut drogi, więc nie jest tak źle.
CandyC Ja przez całą ciążę nie miałam ani jednego skurczu, a jak mnie 11 dni po terminie złapało w nocy, to już rano urodziłam ;-)Trzymam kciuki :happy2: To fajnie, że Cię od razu na oddział zapraszają, mnie nie chcieli nawet jak byłam tydzień po terminie :] Dopiero jak poszłam do innego szpitala, to mnie już wzięli.

Dziewczyny, chciałam Wam życzyć Rodzinnych Świąt, wiele pociechy z dzieciaczków, a dla tych, które swoje maleństwa mają jeszcze w brzuszkach życzę szybkich i łatwych porodów ;-)
 
Do góry