reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Hej dziewczynki....widzę że piszecie sobie...wpadłam was odwiedzić i powiedzieć że u mnie wszystko ok....chyba jakoś zbieram sie do kupy...zaczynam funkcjonować i nawet sie smieje...i powiem wam cos jeszcze w NIEDZIELE MAM RANDKĘ....trochę sie boje ale CO MI TAM....buziakiiiiii.........

no to juz jutro Twoj wielki dzien:)
pochwal sie po wsyztskim czy randka udana:)

Widzę, że koleżanka studiuje to, co ja ;-)Zaraz wyślę odpowiedzi ;-)

dziekuje w imieniu kolezanki :)

o wlasnie podsunelas mi ppmysl z tym odkurzaczem:D na roczek dostal zestaw do strzataniai tam jest mop ,szcztka itp bo uwilebia sie tym bawic,alb lac mnie po glowie:-D odkurzacza tez uwielbia wiec moze kupie mu zeby mial swojego:D

hahah a to dobre! Alan wie jak mamie okazac milosc:)


Witaj na forum,ja tez przezylam nie dawno to samo co ty-tir i nie ma czlowieka na ktorym mi zalezalo,z ktorym moglam ulozyc sobie zycie na nowo ze szczesciem na twarzy,wszystko jest swieze:-(ale jest rozaniec,potem pogrzeb,i zostaje tylko cmentarz gdzie zapalam swieczke bo nic mi wiecej nie zostaje..........................
przykre ale boli jak cholera,mieliscie pewnie poukladane zycie i dlatego jest ciezko na pewno i tak,dzidzia w brzuszku.masz pomoc,wsparcie rodzine????????????
ja mam klopot za klopotem,nie konczace sie problemy i dwojke wspanialych dzieci,dla ktorych warto zyc i zmierzyc sie ze wszystkim.dla mnie swieta nie istnieja,to prostu wekend ,tak chce to przezyc bez emocji i tej calej atmosfery sztucznosci.

oj strasznie mi przykro...
zycie faktycznie niesprawiedliwe..
jedne mecza sie z facetami mezami brutalami pijakami itp a te ktrore chcialyby by ich ukochane polwoki byly obok niesttey nie maja takiej mozliwosci!
nikt nam niesttey nie zapewnial ze bedzie na swiecie sprawiedliwie! co jeszcze nas w zyciu czeka!
i tak silne ejstescie dziewczyny! dajecie rade! macie pociechy te slodkie cukiereczki kochane! dla nich musicie zyc cieszyc sie choc i tak na codzien myslicie o tej tragedii! przytulam mocno:*
 
reklama
dzisiaj mielismy super pogode,rano napadalo sniegu a potem nawet wiaterku nie bylo,poszlismy na spacer,a potem do marketu,mowie wam szal totalny tam,ludzie oglupieli po prostu na zakupach i po co,trzy dni swiat minie a potem beda mieli puste portfele przez nie wiadomo ile.ja kupilam to co trzeba i dla corci jabuszko na gorke,miala taka radoche jak zjezdzala a kubus sie smial od ucha do ucha i probowal ja gonic pod gorke ,smiesznie to wygladalo
a i dzis wyszedl 7 zabek na dole,zrobil mi ranke przy karmieniu ale obstawialam gorne bo ma az czarne a tu niespodzianka


charlene oj to przykro ale teraz chyba jest taka technika ze kobiety wygrywaja z tym i tego zycze twojej mamie,co do swiat podziwiam ze na tyle osob robisz
bezsenna ja juz sie na nic nie nastawiam .........
a tata kubusia widuje go teraz jak sie przeprowadzilas
dafi a jak twoj tam sie sprawuje?
carla NO KOBIETO PRACUJACA JAK TAM U WAS,JAK NELCIA TO ZNOSI????
 
Ja na chwilę
Katerinka Nelka jest grzeczna, bardzo dobrze znosi moją nieobecność. Mi zminili godziny pracy i mam od 9 do 17. Wczoraj M. pilnował małej bo miał wolne. Praca w porządku, wdrażam się, ale jak znajdę chwilę to szukam czegoś nowego :)

no to chyba lepiej takie godziny niz te zmiany,no widzisz m na medal i oby tak dalej,
a co nie chcesz tam pracowac na dluzsza mete?
 
Katerinka a o moim to by duzo mozna bylo pisac!
czsami jest ok ale czasami jak juz cos powie czy zrobi to naprawde ja bym sobie palnela w glowe predzej...
mialam kilka dni odpoczynku od niego..
bo w sumie raz wrocil z pracy o 23 raz po polnocy a ostatnio tak o 21 wiec mala juz po kapiele spala a ja alkbo kladlam sie do niej albo siedzialam przed kompem takze znikomy kontakt... w sumie mozna by pwoiedziec ze 2 dni byly super narazie ciagle cos gdzies jakies schodki sie pojawiaja!
a mi mala sie pochorowala lekko....
wczoraj roczek miala i bylo ok a dzis juz od rana lezy i temp 38.41... nie mam pojecia zupelnie skad sie wziela!

Candy kochana Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!!!!!:):):):)
 
Ostatnia edycja:
Daffi :* pięknie dziękuję !

Proszę trzymać też za mnie kciukasy kochane :) Właśnie jadę do szpitala i chcę wrócić z najwspanialszym prezentem :p
 
Hej mamuski mnie dawno nie bylo... No ale niestety nawet nie mam jak napisac bo laptop mi padl...;/

CandyC Wszystkiego naj :* 100 lat :)

CandyC i Margolcia28 wracajcie z maluszkami ;) ja na moja krolewne niestety musze poczekac do lutego
 
no to mamuski czekamy:)))) candy sto lat
carla wiesz na czarno mozna pracowac ale to na krotki czas a czemu nie chce dac ci umowy? taki standard
dafii podziwam cie,ja bym z nim dlugo nie wytrzymala naprawde:)

a ja dzisiaj wstalam z takim bolem plecow ze po prostu szok w trampach,to chyba od tego dzwigania,MAM PRZEKLETE TO 3 PIETRO !!!!

spokojnego popoludnia
 
Ostatnia edycja:
ojeju dziewczynya z 2 naraz sie rozpakowujecie?
no to trzymamkciuki mocno!
jejku nie moge sie doczekac na wiesci o malenstwach i kiedy je ozbacze..
ja juz zapomnialam kiedy moja byla taka malenka.
 
reklama
Moja mała jest uparciuszkiem ;p Wie gdzie jest dobrze i ciepło, nie spieszno jej na to zimno ;p
Po piątkowych skurczach szyjka się skróciła, ale jest pozamykane jeszcze tam wszystko :) Puścili nas do domu. Dostałam skierowanie na KTG co 2 dzień i jak w ciągu 10dni nic się nie wydarzy, jadę na wywołanie porodu.

Od dziś intensywnie spaceruje po schodach i skaczę na piłeczce ;p Muszę ją troszkę pomęczyć :D bo mi też nie jest lekko ;p

Dziękuje za życzonka :*
 
Do góry