reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Daffi a byłaś u lekarza?? Może dietetyk by Ci pomógł, raczej nie chyba, a na pewno. Ja znam przypadki bardzo otyłych dziewczyn, dieta ułożona indywidualnie działa cuda. A mąż by Ci nie dał na kosmetyki?? Tusz i podkład i od razu inaczej się wygląda :)
Margolcia ja miałam kolczyk w pępku i w brodzie, ale to jak małolata byłam i miałam takie pomysły ;) Tatuaż fajna sprawa, ale trzeba mieć odwagę żeby zrobić. Podziwiam :)

pewnie ze by dal:) ale nie stac nas na to dlatego nie kupuje sobie!
nam nie starcza na caly miesiac na zycie wiec i o tym moge zpaomniec...
dzieki dzewczyny za te slowa a ty Margolcia szlaona babka jestes:)

tak dla odmiany pwiiem ze spotkalo mnie cos bardzo milego:)
mam kolezanke ktora jest fryzjerka i zawsze robi pasemka mi i mamie. dzis byla moja mama umowiona z ta moja kolezanka na pasemka ale u mnie w domu i wiecie co? tata zrobil mi prezent na gwiazdke i kazal tej kolezance zeby mi tez pasemka zrobila i dal pieniadze na to!
jejku moja czupryna znow jest blond! mialam takie odrosty juz do polowy glowy! jestem taka happy! a moj M jak wroci to zmaist docenic to, to bedzie marudzil pod nosem ze3 wzielam od taty kase jak on tego sobie nie zyczy zebym jak to on nazwya zebrala!
moi rodzice zli sa na niego za to bo tato rowniez kupil mi kozaki na zime bo nie mialabym w czym chodzic i tez sprezentowal! a moj m szie darl ze sępie. moi rodzice sa zdania ze poki oni maja lepiej a nam tak ciezko idzie to ktos nam musi pomoc.. kiedys oni moga potrzebowac naszej pomocy. i wiedza ze zawsze im pomoge. bo jak mi luzna kasa z odszkodowania wleciaala a oni nie mieli to tez im sporo pozyczylam i nie musialam sie martwic bo iwedzialam ze mi oddadza.
 
reklama
Witam Was :)

Pocieszy mnie ktoś? dziś mam dołka... ehh ;/ Jak to jest jak już się rodzi maleństwo ? opowiedzcie mi o swoich przeżyciach.
Mam wrażenie, że moje myśli są nienormalne, ale liczę, że po porodzie się to wszystko zmieni.

Margolcia, ja na 18 zrobiłam sobie kolca w brwi, ale teraz czuję, że powinnam wyjąć, jakoś nie pasuje mi takie coś do wizerunku matki.

Co do włosków zamierzam sobie położyć farbę teraz po długim weekendzie, bo mam już odrościk nie mały :p i znów będę piękna ciemna wiśnia :p
 
Daffi, ja mam pytanko odnośnie tego spotkania 19.11.2010 w Wawce co zapisy miały być na aktywnych
Weszłam tam dziś, szukałam i nic nie znalazłam ;p Mogłabyś pomóc ?
 
a ja mam dwa tatuaze:) kolczyk w pepklu mialam ale przed ciaza:D tatuaze mozna miec ale w takich miejscach co ich nie widac jak chvce sie dostac "pozadna prace" . Ja mam na brzuchu i nad tylkiem:) piterszy tatoo zrobilam w wieku 16 lat:)
 
Daffi jemu żal d... ściska że to on nie jest w stanie Ci tego zapewnić i dlatego ma pretensje. Ale powinien zrozumieć że Ty też chcesz dobrze wyglądać i mieć buty na zimę, no przecież to logiczne!!
Candy jak ja Ci napiszę to ze strachu nie urodzisz :D Chciałam umrzeć, to było jedyne o czym marzyłam, ale nie miałam siły powiedzieć położnej "zabij mnieeeeeee!!!!"
Fikusek no nie wiem, jak masz komisję lekarską to w Polsce raczej dziękują jak zobaczą że masz tatuaż (czyli np. PSP czy policja), bo dla psychiatry jest to rodzaj samookaleczenia i już się nie nadajesz :/ Polska jest zacofana pod każdym względem...

Hmmm a ja czekam na M, może przyjdzie na chwilkę... Kurde jak ja bym chciała żeby to był normalny związek, a nie takie chowanie się jak dzieci....
 
a ja mam dwa tatuaze:) kolczyk w pepklu mialam ale przed ciaza:D tatuaze mozna miec ale w takich miejscach co ich nie widac jak chvce sie dostac "pozadna prace" . Ja mam na brzuchu i nad tylkiem:) piterszy tatoo zrobilam w wieku 16 lat:)

uuuuuu tego to ja o tobie nie wiedzialam! ja mam tylko 3 kolczyki w 1 uchu.... w ciazy mialam w pepku ale zdjeclam bo zbyt skora sie napinala i pekala mi w miejscu gdzie kolczyk... no i mialam w jezyku ale w 6 miesiacu dopadly mnie nadcisnienie i opuchlizna i jezyk tez opuchl ze byl na cala rozciaglasc paleczki od kolczyka i wyjelam a po 4 dniach juz zaroslo mi troche bo jak probowalam wlozyc to nie moglam i bolalo strrasznie!
 
Dziewczyny m nie krzyczal... powiedzial ze on chcial mi to sprezentowacv ale ogolnie bardzo milo to przyjal;!
 
reklama
Do góry