reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

zginela w wypadku samochodowym...

.... kolejna tragedia samochodowa .....
aaaa ... sama jestem kierowca i naprawde przerazajace jest to .... ze glupota ludzka przeważ
kocham auta .... z racji pasji ...... i wiem jak potrafia byc niebezpieczne w nieodpowiednich rekach ...... ale dla wielu to poprostu zabawka .... kaprys .








 
reklama
.... kolejna tragedia samochodowa .....
aaaa ... sama jestem kierowca i naprawde przerazajace jest to .... ze glupota ludzka przeważ
kocham auta .... z racji pasji ...... i wiem jak potrafia byc niebezpieczne w nieodpowiednich rekach ...... ale dla wielu to poprostu zabawka .... kaprys .

http://www.suwaczki.com/
jechala z mezem i wpadlli w poslizg bio jakies olej byl rozlany i uderzyli w tyl naczepy....
 
Przez cudze błedy ludzie giną... Tragedia, nie wyobrażam sobie co musi czuć mąż Pati...

Jeżdżę autem codziennie i wiem, że na drodze są lepsi ode mnie... Ty możesz jechać prawidłowo, a ktoś nie... Trzy dni temu wiozłam koleżankę i jej synka, jechałam prawym pasem, lewym jakaś babka i... miałam przeczucie żeby zwolnić, ona jechała zbyt powoli, chciałam ją wyminąć, a tu nagle ona bach przede mnie!! I nawet nie przeprosiła za to, że prawie mi w auto wjechała, może nawet nie zauważyła, że od jej strony małe dziecko siedziało.
 
Przez cudze błedy ludzie giną... Tragedia, nie wyobrażam sobie co musi czuć mąż Pati...

Jeżdżę autem codziennie i wiem, że na drodze są lepsi ode mnie... Ty możesz jechać prawidłowo, a ktoś nie... Trzy dni temu wiozłam koleżankę i jej synka, jechałam prawym pasem, lewym jakaś babka i... miałam przeczucie żeby zwolnić, ona jechała zbyt powoli, chciałam ją wyminąć, a tu nagle ona bach przede mnie!! I nawet nie przeprosiła za to, że prawie mi w auto wjechała, może nawet nie zauważyła, że od jej strony małe dziecko siedziało.
dokladnie ludzie nie uwazaja. Ja ostatnio przechodzilam z malym na pasach na zielonym swietle i maslo co samochod w nas nie rypnal,wydarlam sie na babe niesamowicie...
 
... w takim wypadku jeszcze wieksza tragedia ... nie wiem co bym zrobila .........
ja tez jestem po wypadku samochodowym , jechalam z chlopcami .... i niby nic sie nie stalo jedynie samochod sie troszke roztrzaskal ale zawsze bede miala przed oczami widok chlopcow spanikowanych i ..... najbardziej plakali zamna ... odejsc odemnie nie chcieli ... policja mnie przesluchiwalam z nimi u boku bo tak byli przerazeni .... ten widok poprostu sprawil ze nigdy w zyciu nie chcial bym przezyc wypadku z dziecmi ... przezyc na zasadze bedac z nimi .... aczkolwiek to tez posunelo mnie do decyzji o zmianie auta ... jak juz pisalam kocham auta i interesuje sie nimi .... po wypadku zaczelam jeszcze uwazniej przegladac testy zderzeniowe wiekszosci aut ... i podjelam decyzje o zakupie samochodu typu "jeep" ... wiem nie ma zadnego bezpiecznego auta , ale te w testach daja najwieksze szanse ....... nie tyle mi co pasazera ... a nie wyobrazam sobie zycia bez chlopcow ........


a teraz troszke zmienie temat ...
zastanawialo mnie jak odbywa sie tu w angli sprawa alimentacyjna ... no i .... jestem zaskoczone ... bo ... zero sadu ani tego typu rzeczy ... jest tu agencja ktora rozstrzyga takiego typu sprawy i przyznaje alimenty , robiac jedynie wywiad ... najbardziej pod kierunkiem osoby majacej placic alimenty ... no tak sie ucieszylam ze chodz tu unikne ciagania sie po sadach .
no ale mam w sumie najwieksza decyzje do podjecia .... bo po rozmowie z ksiegowym ... ktory prowadzi moje sprawy tutaj .... powiedzial mi ze powrot do polski nie jest dobrym rozwiazaniem ......... ze tu jako samotna matka mam naprawde mozliwosci







 
Margolcia ja też kocham samochody :) Córeczka mechanika :) No i na głowie miałam sprawy samochodowe, więc jakoś mi to w krew weszło...
Ja uważam, że powinnaś tam zostać, bo Polska jest nędznym krajem, pomocy praktycznie nie ma, zostań tam!! Ale... sprowadź dzieci... Nie wyobrażam sobie żyć z dala od Korneli... Musisz myśleć o tym, aby maluszek w brzuszku miał dobrze po urodzeniu, ale musisz pamiętać o synach... Zabierz ich do siebie, mimo wszystko!! Powinniście być razem, macie tylko siebie...
Wiem jakie masz mozliwości jako samotna mama tam, także rozumiem i uważam, że nie ma co wracać. Ale mam nadzieję że za jakiś czas napiszesz że synowie są z Tobą :)
 
nie wyobrazam sobie co musi czuc maz pati,nie do uwierzenia po prostu taka tagedia

margolcia jak masz szanse to zostan tam ale sprowadz dzieci do siebie,bo tak jakos nie fajnie pewnie im bedzie jak zostaniesz tam z dzidzia po urodzeniu

ja tez uwielbiam autem jezdzic,ale sa tak kretynscy kierowcy ze naprawde!!!!
a jutro na spotkanie jade pociagiem,corcia dawno nie jechala a mi szczerze w korkach nie chce sie stac i jeszcze taka porowa o nie:)

kubus zauwazyl dzisiaj kable -ratunku:)
 
dzieki dziewczyny :-)
rozmawialam z mamą i ..... prosila tylko by chlopcy mogli skonczyc nadchodzacy rok szkolny w polsce bo Patryczek do komuni idzie i babcia z prababcia chca byc przy tym wydarzeniu ... powiedziala ze poradzi sobie z nimi i zebym nie przejmowala sie tylko zajela soba i malenstwem ... no i budowala przyszlosc ..... ciesze sie ze tak powiedziala , ze moge zbudowac tu solidne podstawy nawet jako samotna matka .... dac im perspektywy i lepsze zycie ... na ktore zasluguja z racji braku ojca . bedzie mi ciezko , sam z dzieckiem z dala od chlopcow .... bede tesknic i pewnie wariowac , ale dla nich zrobie wszystko bo zasluguja na wszystko co najlepsze .... nareszcie cos zaczyna sie ukladac .... ale odpukam by nie zapeszyc ......








 
reklama
Do góry