reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
margolcia super ze podjelas taka decyzje ale ja wyraze moje zdanie,ja na dzieci w polsce mam rodzinnego 98 zl i 68zl jakos tak i alimenty o ktore trzeba samemu wystapic.ale w zyciu bym nie zostawila na wychowanie nikomu,wole jesc suchy chleb ale miec przy sobie,nie tracic zadnego etapu wychowywania a ty na tej komuni bedziesz ? to wieksza chwila w zyciu dziecka i ja jakos moze mysle inaczej ale pieniadze sa dzis a jutro ich nie ma,moze nie raz pod koniec miesiaca mam pusty portfel ale sie nie skarze,dzieci mam przy sobie a moi dwaj ex nie znaja nic z zycia swoich dzieci....
tylko nie badz zla po prostu takie mam podejscie

agnes a jak twoje samopoczucie?
 
katerinka nie jestem zla bo i za co , ja tez uwazam ze nie nalezy zostawiac dzieci , na komuni oczywiscie ze bede nawet nie ma opcji ze nie . poprostu jak urodze tu sie wszystko ruszy , a rok szkolny zaczyna sie we wrzesniu wiec .... nie moge zabrac ich tak w polowie semestru , a tym bardziej ze tu poczatek latwy nie bedzie ... owszem moge miec ich od zaraz ale niedam rady finansowo , bo teraz jedyne pieniadze jakie mam to te ktore daje ex na malenstwo , mieszkam u znajomych bo swojego mieszkania tez jeszcze nie mam ..... wiem ze to moze glupie tlumaczenie ... i jest mi naprawde ciezko podejmowac taka decyzje ... bo rozstanie z nimi jest dlamnie najgorsze , ale mysle za warto bedzie .... wiec prosze tez zrozum troszke mnie
 
katerinka ..troszkę lepiej ale nie wiem dlaczego a tesknie za nim ,chyba tak musi jeszcze być....czasem chciałabym by wrócił....staram się być silną...
 
Uuuu ale tu cicho dziś, ładna pogoda wywiała wszystkie mamusie na dwór :)

Ja dziś wyszłam z małą tylko na chwilę, bo moja mama zbrała ją na ok 4 godziny, a ja sprzątałam... I wszystkiego nie zrobiłam :/ Bo przez godzinę zastanawiałam się, co robić z wolnym czasem :) Jutro oddam ją mamie na cały dzień, a sama pojadę na Śnieżne Kotły albo nad Czochę popływać :) Muszę Nelkę przyzwyczajać do mojej nieobecności, na szczęście wcale nie płakała za mamą :)
 
u nas dzisiaj nawalnica byla,ale po bylismy troszke na dworze:) moj zazwyczaj za mna nie placze ale raz mu sie zdarzylo ze mama po mnie dzwonila a ja wtedyy bylam w pracu jakies papiery zalatwic od szefa.Pedem lecialam do domu bo podobno od godziny plakal
 
Fikusek ja jechałam kiedyś do szkoły (ponad 100 km od domu), i dzwoni siostra, a w tle słychać ryk Nelki. Mała butli nie chciała, dlatego później postanowiłam że musi umieć jeść butlę, koniec i kropka :) Później jak jeździłam to nie było problemu, ale jak słyszałam histerię małej w słuchawce to serce mi pękało :(
 
reklama
Do góry