reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Anowi 82 - ja nie dostaję zasiłku z tytułu samotnego macierzyństwa, więc nie mają mi co zabrać. Ja poza kasą z pracy za urlop macierzyński nic nie dostaje :-(
Dla czego nie dostajesz dodatkow dla samotnych ???
024013950.png

ticker.php
 
reklama
alicja jesli twoj ex uznal dziecko to nie przysluguje ci zasilek dla samotnej matki. jesli jednak nie uznal to dlaczego nie brac jak daja?
zasilki z opieki ci nie przysluguja bo masz przekroczony dochod z urlopu macierzynskiego? jesli nie to mozesz sie starac o te zasilki, moze to duze kwoty nie sa ale cos zawsze.
 
powiem wam ze tez bardzo dobra nauczke dostala po wystapieniu ksiedza rodzinka ex!!! moze otworza oczy co maja za czlowieka w domu.glupio im bylo na calego,

bezsenna ten ksiadz z koledy prowadzil msze i jak ten tak gadal to patrzal sie na mnie jak w obrazek,a ja mialam taka satysfakcje ze naprawde,:-D

co do noszenia wozka to ja mam to samo,masakra po prostu na trzecie pietro a klatka waska,ale byle do wiosny i bez tego calego bagazu zimowego ubran bedzie znacznie lepiej
 
anowi 82, adka 696, anaaa - mój dochód za urlop macierzyński nie przekracza 500 złotych na osobę, ale dwie babki powiedziały mi, że dostanę jakąkolwiek kasę od nich jak będę miała wyrok w sprawie o alimenty. Nawet becikowe mam wstrzymane. Także i tak będę musiała czekać, bo dopiero na sprawie będzie ustalane ojcostwo. Też mi się wydaje, że powinno mi coś przysługiwać, bo w końcu samotnie wychowuje dziecko a zaniosłam im zaświadczenie, że złozyłam pozew do sądu.
 
Hej dziewczynki :-)
Długo mnie nie było, tęskniłam ..
u Mnie wiele się zmieniło, jednak nie na lepsze..
Mój młodszy brat zamieszkał z Nami, rozstał się z dziewczyną, szkoda ich maleńkiego synka.. co najgorsze, mój starszy brat.. odebrał dziś wyniki badań z biopsi.. Ma nowotwór :-( trzeba szybko operować i zorientować się czy jest to złośliwe.. Guza ma w okolicach węzłów chłonnych..
Pan S. zaś mi groził, żebym uważała bo moge jeszcze tego dziecka nie urodzić - kochany tatuś nie..?
Ogólnie... jestem wściekła na to wszystko co się wokół mnie dzieję..
a zmieniając temat na bardziej przyjemny.. Wybraliśmy imię dla malutkiej.. Majeczka:-)
Napisze jutro, na dziś za duzo wrażen..
Całuję ...
 
anowi 82, adka 696, anaaa - mój dochód za urlop macierzyński nie przekracza 500 złotych na osobę, ale dwie babki powiedziały mi, że dostanę jakąkolwiek kasę od nich jak będę miała wyrok w sprawie o alimenty. Nawet becikowe mam wstrzymane. Także i tak będę musiała czekać, bo dopiero na sprawie będzie ustalane ojcostwo. Też mi się wydaje, że powinno mi coś przysługiwać, bo w końcu samotnie wychowuje dziecko a zaniosłam im zaświadczenie, że złozyłam pozew do sądu.
ja mam tak samo jak ty,nawet na corcie nie moge zlozyc o rodzinne bo nie mam zasranego wyroku,glupi papier a tyle kasy leci kolo nosa ale takie zycie samotnej mamy,cierpliwosc to chyba najlepsze co nas moze spotkac
 
Hej dziewczynki :-)
Długo mnie nie było, tęskniłam ..
u Mnie wiele się zmieniło, jednak nie na lepsze..
Mój młodszy brat zamieszkał z Nami, rozstał się z dziewczyną, szkoda ich maleńkiego synka.. co najgorsze, mój starszy brat.. odebrał dziś wyniki badań z biopsi.. Ma nowotwór :-( trzeba szybko operować i zorientować się czy jest to złośliwe.. Guza ma w okolicach węzłów chłonnych..
Pan S. zaś mi groził, żebym uważała bo moge jeszcze tego dziecka nie urodzić - kochany tatuś nie..?
Ogólnie... jestem wściekła na to wszystko co się wokół mnie dzieję..
a zmieniając temat na bardziej przyjemny.. Wybraliśmy imię dla malutkiej.. Majeczka:-)
Napisze jutro, na dziś za duzo wrażen..
Całuję ...
Hej. Dobrze, że się odezwałaś, bo zastanawiałam się co u Ciebie. Nieszczęścia chodzą parami - to dobre przysłowie. Niestety sprawdziło się podczas mojej ciąży i widzę, że u Ciebie też niewesoło, ale najważniejsze, żeby z malutką było ok. Ładne imię ma :happy2: Ojciec mojego dziecka to też pan S. :-p
 
reklama
Hej dziewczynki :-)
Długo mnie nie było, tęskniłam ..
u Mnie wiele się zmieniło, jednak nie na lepsze..
Mój młodszy brat zamieszkał z Nami, rozstał się z dziewczyną, szkoda ich maleńkiego synka.. co najgorsze, mój starszy brat.. odebrał dziś wyniki badań z biopsi.. Ma nowotwór :-( trzeba szybko operować i zorientować się czy jest to złośliwe.. Guza ma w okolicach węzłów chłonnych..
Pan S. zaś mi groził, żebym uważała bo moge jeszcze tego dziecka nie urodzić - kochany tatuś nie..?
Ogólnie... jestem wściekła na to wszystko co się wokół mnie dzieję..
a zmieniając temat na bardziej przyjemny.. Wybraliśmy imię dla malutkiej.. Majeczka:-)
Napisze jutro, na dziś za duzo wrażen..
Całuję ...

Kasiaa bardzo wspolczuje z powodu starszego brata, nowotwor to okropna choroba, zaatakaowac moze i najwiekszy okaz zdrowia,
a te grozby bylego to dostalas smsem? jesli tak to moze je zachowaj co? grozby sa karalne takze nawet teraz mozesz to zglosic, trzeba bylo sie spytac czy bedzie sie dobrze czul z tym jak zrobi krzywde nie tyle tobie co swojemu dziecku.

o ile pamietam planowalas tez imie Laura tak?
to ci powiem ze Laura i Maja to byly imiona ktore zawsze chcilam dac swojej corce:D dodam ze jestem twoja imienniczka:D
cos w tym jest...:):rofl2:
 
Do góry