reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witam :-). A mojemu berbeciowi dziąsełka się szykują i chyba będą z tego jakieś ząbki,marudny się zrobił jak nie wiem co,w nocy spać nie chce,budzi się co chwilkę :sorry2:,no i śpi ze mną w łóżku nie powiem żeby Mu się to nie podobało:-). Ale wolę jak śpi w swoim łóżeczku,przynajmniej wiem że nie spadnie i nic sobie nie zrobi a na łóżku to cały czas muszę go pilnować,i spać się przez to nie da :-(.

Co do blendera to mam Brauna wydaje się solidny,dostałam go od babci w prezencie :-). Jak na razie mnie nie zawiódł,oby jak najdłużej :-).
A wczoraj pierwszy raz robiłam Kubusiowi jedzonko w parowarze,lepszy smak mają warzywka niż z wody :-). I podobno są zdrowsze :-).

krropelka twój eks przeszedł sam siebie,po raz kolejny :confused:.
Boshe co z tymi facetami :wściekła/y:,zamiast głowy pustka :dry:.
A dziecko głodne eh....
Mierzy swoją miarą,ciekawe co On był zrobił,pewnie zostawił młodego w łóżeczku i wyszedł :shocked2:,modlę się o to by sąd był po twojej stronie.I nie dał tak nie odpowiedzialnemu ojcu opieki nad młodym przez dwa tygodnie.Myślę że tą rozmowę na gg możesz pokazać w sądzie :sorry2:.

Pozdrowionka dla wszystkich mamuś :-).

 
reklama
Jeszcze Nie Samotna Gratuluje!!!!! To swietnie, ze jestes juz po porodzie i masz swoja Malutka, ktora w koncu mozesz przytulic :D Zycze Wam obu duzo zdrowka :*
Agugucha Wszystkie jestesmy ciekawe co z Toba sie dzieje? :)
Krropelka jak tylko zobaczylam, ze kolejny post nalezy do Ciebie, od razu sie usmiechnelam :) Wiedzialam, ze nie bedzie to post z kilkoma zdaniami :D ja tez dzis slabo zmielilam zupke, ale i tak widzialam, ze gryzc jej nie musial :) wiec nastepnym razem zrobie tak jak piszesz, przez to kolo do jarzynowej :) Na Twoim miejscu w sadzie bym pokazala ta rozmowe na gg, tak jak pisze Milkada bo facet chce dziecko na 2 tygodnie, a po mleko pojsc nie moze :/ co za koles z niego!!!!! Ale mnie wkurzyl no :wściekła/y: przeciez nie mial isc po podpaski dla Ciebie, tylko po jedzenie dla dziecka ....... Boze co za ludzie na tym swiecie zyja :/ I wiesz co? Zastanawia mnie, czy ludzie (glownie My, kobiety) zakochani, naprawde nie widza tego, jaki naprawde jest partner? Czy to wszystko zawsze musi wyjsc po takim czasie?? Przeciez byl spoko, nawet sama mowilam, ze chcialabym miec takie stosunki z exem jak Ty ze swoim, a teraz? W zyciu bym mojego nie zamienila na Twojego :) Co za kretyn :/ Przepraszam, ze tak naskakuje, niby ze soba nie jestescie, ale kiedys byliscie ...... ale to nie zmienia faktu, ze jest burakiem, O ! :)
Bezsenna budyn sie przyjal dobrze, Nikos nie ma zadnych widocznych plamek, krosteczek czy boli :D
Milkada Twoj ex bardzo sie stara, milo, ze nie musisz sama siedziec w poczekalni i jednoczesnie ubierac Kubusia u lekarza i dodatkowo jeszcze sluchac rad czy opinii, bo czasami jest to trudne :/ Moze ida Kubusiowi zabki :D Trzymam kciuki, zeby tak wlasnie bylo :D Powodzenia na egzaminach :)
Katerinka pamietam jak sie o "nas" pytalas :) na szczescie szybko weszlo i szybko wyszlo mi z glowy :) ja wlasnie tez chcialam blender, bo nie dosc, ze jest dobry, to jeszcze duzo latwiej sie go czysci niz robota kuchennego :/
Dina trzymam kciuki, zeby sie nie odwrocil juz na piecie i nie poszedl ;))
Ja mialam jutro jechac do kuzynki, na roczek jej synka, ale moj ojczym mial ostatnio wypadek w pracy i ledwo chodzi, a ja sama nigdy nie jechalam w taka pogode samochodem, a tramwajem to za daleko ( poza tym za duzo gryp w tramwajach teraz) no i pisalam jej kilka dni temu, ze nie przyjedziemy, a ona teraz mi napisala, ze juz wszystko ma na jutro zrobione, a telefon jej sie rozdzwonil i w gruncie rzeczy nikt jutro do niej nie przyjedzie :(( Jest mi przykro, bo jest nie tylko moja kuzynka, ale mozna tez powiedziec, ze dobra przyjaciolka od wielu lat..... jest w sumie moja jedyna prawdziwa przyjaciolka, jaka kiedykolwiek mialam :( a teraz jej synek nie bedzie mial roczku, bo nawet sasiadki nie maja czasu do nikej jutro wpasc :((( Szkoda mi sie jej zrobilo, bo jest strasznie wrazliwa i dluuuuugo bedzie to przezywala :(( jeszcze sie zastanawiam czy by nie pojechac, ale musze pomyslec :)
 
JESZCZE NIE SAMOTNA GRATULACJE:-):-):-)
Czekamy na zdjęcia:-)

no to została agugucha a potem ja;-)

byłam dziś u gin,wczoraj na ktg.........tętno Miśka ok,jedynie znowu dostałam skierowanie na próby wątrobowe bo świad skóry wciąż się utrzymuje............ehhh jakbym chciała mieć już to za sobą i nie martwić się czy wszystko z Małym ok...........

a co do tematu exów.........pamiętam jak tu trafiłam w 16tc i jak wszystkie twierdziły,że z czasem boli mniej nie umiałam w to uwierzyć a teraz hmmm nie pamiętam kiedy o nim wogóle pomyślałam:baffled: chyba jedynie w sensie czy uzna Michała,czy będzie chciał kontaktu i jak sprawa kasy ............jakieś resztki uczuć tam zostały choć nie wiem czy bardziej nie jest to litość;-)bo w sumie nad nimi można się tylko litować,że na własne życzenie tracą to co w życiu najpiękniejsze,pewnie większość z nich z czasem żałuje ale zazwyczaj za późno........co do powrotów................to chyba kwestia sytuacji ale uważam,że ciężko odbudować zaufanie i chyba zawsze pojawia się ta myśl,że znowu zawiedzie gdy będzie potrzebny................
 
no wiec dziewczynki moje kochane...

wpadlam sie tylko pochwalic ze 26.01 o godz 6.45 zostalam mama:-) porod ekspresowy bo trwal tylko 3 godz:-) Mikolaj (bo tak ma jednak na imie;P) jest przeslodki nie moge sie na niego napatrzec. Jak narazie jest grzeczny jak aniolek tylko co godzine wola cyca:-) dopiero dzis wyszlismy ze szpitala wiec jestem jeszcze troche nieogarnieta, jak dojde do siebie to wam wiecej napisze.

I powiem tylko tak.... Bylo warto. Widok tej malej istotki wynagradza cale cierpienie.
 
Jeszcze nie samotna GRATULACJE :-):-):-).
agugucha GRATULACJE :-):-):-).
Życzę zdrówka i szybkiego dojścia do siebie,no i oczywiście zdrówka dla maluszków :-).
 
Agugucha GRATULUJE!!!!! No to urodzilas w tym samym dniu co Jeszcze Nie Samotna ;)) Musze przyznac Ci racje, kazdy bol, kazde cierpienie i kazde zlosci wynagrodzi taka mala istotka :-) To wspaniale uczucie jakie doswiadcza mama zaraz po porodzie nigdy nic nie przebije!! Czekamy na fotki Mikolajka :***
Przyszla Mama Ja slyszalam, ze swad brzucha w ciazy swiadczy o problemach z watroba jesli masz zolty brzuch, nawet chyba kolo pepka, ale glowy sciac nie dam :) Wszystko bedzie dobrze Agugucha urodzila, wiec czekamy na Ciebie, bo wg kolejnosci Ty teraz powinnas odwiedzic porodowke ;))
 
reklama
Aguguha Kochanie Moje składałam Ci juz Gratulacje ale złoże jeszcze raz :-D

ZDRÓWKA !!SZCZESCIA I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA CIEBIE I MALUSZKA!


ehh a ja tak siedze i własnie sie zastanawiam nad slowami mloda1 kochana my chyba naprawde jestesmy tak zaslepione co do dawcow ze nie widzimy ich drugiego oblicz ktore wychodzi juz po wszystkim..okazuja sie wtedy najgorszymi.. ja nie potrafie dzis uwierzyc w to ze dawca to osoba ktorej wogole nie znam co do jego zachowania..to nie ten sam czlowiek z ktorym bylam..on ma chyba podwojna osobowosc..oni wszystc ja maja!Jka to ktos kiedys powiedzila ze poznajesz osobe nie po tym jak zaczyna ale jak konczy zwiazek...i co jest dalej...(Czy jakos tak) zis dawca do mnie na gg ze chce malego widywac.........:szok: ze postara sie pomoc:szok: Ja juz nie rozumiem tego czlowieka....:no: Teraz niby mowi ze sobie nic nie odliczy ze to prezent...Boze dlaczegoini zmieniaja zdanie z dnia na dzien?!:wściekła/y:I jak zwykle My na tym cierpimy bo nerwow sobie napsujemy tylko !Wiecie co ja juz chyba nigdy zadnemu facetowi nie zaufam....tu zaufalam..oddalam wszystko..podjelam decyzje na cale zycie ze chce z nim miec dzidziusia..ze chce z nim byc do konca zycia..opiekowac sie jego rodzicami i chorym bratem.a on mnie tak oszukal i zranil....:no::-(
 
Do góry