reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

orchidea w kwesti pieniedzy to jest jak im czapka stoi oczywiscie :-)

jak zawsze w srode fajny film na tvp 1 i dzisija teamt w sam raz dla nas i do tego podwojnych mam

a jak tam mamy czekajace?
 
reklama
Witam Mamusie obecne, i przyszłe :)
Ja tylko na chwilę, chciałam tylko oznajmić że 22.01.2010 O GODZINIE 8.50 PRZYSZŁA NA ŚWIAT MOJA MAŁA CALINECZKA :)
Pośpieszyła się 4 tygodnie, ale jest zdrowa i śliczna, grzeczna jak aniołek, tylko z jedzeniem gorzej... Ale walczymy i jakoś cyca ładniej już doi.
Kochane przyszłe smutne mamy- z chwialą przyjścia na świat waszego dziecka nic już nie jest ważne, tylko ono, a dotychczasowe problemy i troski stają nie nie istotne...
Rodziłam 3 godziny, bóle od 5.50, ale tylko brzuch mnie trochę bolał, nie wiedziałam że rodzę, a jak po 8 wsiadłam w końcu do samochodu, to takie bóle krzyżowe mnie złapały że umierałam. Z samochodu mnie wyciągnęła jakaś pielęgniarka, a z 15 minut później córcia już była na świecie :)
Kończę, idę karmić moją córcię. Mój cały świat...
 
Carlaa GRATULACJE!! NIECH SIE ZDROWO CHOWA MALA CALINECZKA! SZYBKIEGO POWROTU DO FORMY DLA MLODEJ MAMY :)
Hejka, nie pamietam, ktora z Was co pisala :zawstydzona/y: ale oczywiscie wszystko wiem, co sie tu dzieje :) co do jedzenia mleka Nikosia, juz mam watpliwosci, bo myslalam, ze moze boli go wyrzynajacy sie zabek i dlatego nie chce ciagnac butli, ale przeciez soczki pije normalnie :/ juz sama nie wiem :( wszystko je, soczki pije, ale mleko jest be i wypija troszeczke i wiecej nie chce :/ chyba, ze juz spi i karmie go przez sen, albo podczas zasypiania, to wtedy wypije ile mu wleje :)
Milkada tak, dzieci maja nieproporcjonalne glowki do reszty cialka :) ale ten Twoj przystojniak juz duzy, super chlopak :)
Krropelka z tego co pamietam, juz kiedys nam pisalas o tym rodeo :) fajna rzecz, ale ja tego nigdzie nie widzialam :/ mowicie, ze to jest drogie, mozna wiedziec ile to kosztuje? .... Fajnie, ze jestes szczesliwa ze swoim partnerem, dobrze, ze masz go blisko i nie musisz myslec ciagle tylko o tym, co tym razem wymysli ex :/ a w ogole ex przychodzi do Filipka teraz? Jakos sie interesuje? Bo oczywiscie o alimenty nie pytam, w koncu to facet ;)))
Katerinka czasami niestety ludzie nie biora pod uwage tego, ze inni chca zyc i egoistycznie zabieraja sie za odebranie sobie zycia. Nie interesuje ich chyba co sie stanie z ludzmi, ktorzy przez jej/jego glupote straca nie tylko mieszkanie, ale takze caly dobytek :/
Jak juz mowimy o exach ..... wstyd sie przyznac, ale od kilku dni w glowie siedzi mi ciagle moj ex :zawstydzona/y: ciagle zastanawiam sie jakby to bylo gdybysmy byli razem ..... mam nadzieje, ze to minie hehe nie chce byc z kims, kto ciagle lamie prawo, albo (co gorsze) od kilku lat nie moze zamalowac tatuaza na kostce z inicjalami dziewczyny, ktora kiedys kochal, a rownoczesnie, ja nienawidze :/ i to z calkiem innych powodow :)
Nikos ma teraz radoche, czasami wkladam go do chodzika na chwilke i sie powoli przemieszcza :) ale nie chce go wkladac na dlugo, zeby nie mial pozniej problemow z kregoslupem :)
Robilyscie moze kiedys budyn na mleku modyfikowanym? Wyczytalam w necie, ze budyn i kisiel mozna podac juz w 6 miesiacu, ale nie mam pojecia jak go zrobic (ten budyn) skoro trzeba do tego uzyc mleka modyfikowanego :/
Pozdrawiamy Was z Nikosiem i zyczymy milego dzionka ;***
 
reklama
Witam Mamusie obecne, i przyszłe :)
Ja tylko na chwilę, chciałam tylko oznajmić że 22.01.2010 O GODZINIE 8.50 PRZYSZŁA NA ŚWIAT MOJA MAŁA CALINECZKA :)
Pośpieszyła się 4 tygodnie, ale jest zdrowa i śliczna, grzeczna jak aniołek, tylko z jedzeniem gorzej... Ale walczymy i jakoś cyca ładniej już doi.
Kochane przyszłe smutne mamy- z chwialą przyjścia na świat waszego dziecka nic już nie jest ważne, tylko ono, a dotychczasowe problemy i troski stają nie nie istotne...
Rodziłam 3 godziny, bóle od 5.50, ale tylko brzuch mnie trochę bolał, nie wiedziałam że rodzę, a jak po 8 wsiadłam w końcu do samochodu, to takie bóle krzyżowe mnie złapały że umierałam. Z samochodu mnie wyciągnęła jakaś pielęgniarka, a z 15 minut później córcia już była na świecie :)
Kończę, idę karmić moją córcię. Mój cały świat...
Każda z nas, która jest już po porodzie potwierdza, że po samotnej ciąży nadchodzi wiele, wiele szczęścia :happy2: Trzeba tylko odczekać swoje i potem już naprawdę będzie cudownie, wystarczy, że dzieciaczek jest obok :happy2: Gratuluję Ci z całego serca, może to i lepiej, że tyle przed terminem, bo szczęście przyszło do Ciebie wcześniej :tak:Piękną masz datę porodu i dobrze, że tak szybko urodziłaś. Przed Tobą teraz wiele pięknych chwil. Pozdrawiam.
Katerinka Ostra akcja z tą sąsiadką...Dobrze, że Wam się nic nie stało.
 
Ostatnia edycja:
Do góry