reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

ORCHIDEA BOSKI,ŚLICZNY :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) I BADZ SILNA BO WARTE TO WSZYTKO DLA DZIECKA
co do ex zycze ci jak najlepiej,
ale z ex to bywa roznie,moj przjezdzal,dzwonil,interesowal si,kupowal,DALAM NAZWISKO zwrot o 360 stopni i wojna,potem mu przeszlo,i tak mija prawie 3 miesiace i jka mu sie chce to przyjdzie a jak nie to nie ,dogadalismuy sie co do alimentow i mowi tka przyjdze,i co figa z makiem,jemu wystarcza widziec malego raz na pare tygodni,popatrzec troche,cos kupic i TO JEGO CALY OBOWIAZEK I TAK MU WYGODNIE.weic chlop nie chce miec rodziny z wygody ,bo po co nie,
aaA JA BYM GO ZA JAJA POWIESILA --------------NAPRAWDE.
ale wiecie co ja sie przyzwyczailam juz do jego zlewu i nie ma co nikogo zmuszac,chyba kazdy musi sam dojzec do swojego zachowanie a nam pozostaje wychowac dzieci i cieszy sie z kazdej chwili spedzonej ze swoimi dziecmi :-)

jeszcze nie samotna co za popis esa .dupek i tyle no,nie przejmuj sie,ten gatunek tak ma ze najpierw klapia co popadndie a potem ze skruszona minka przychodza jak by sie nigdy nic nie stalo
 
reklama
Kochane Moje :happy2:
Jestem taka szczęśliwa!!:happy2::happy2::happy2:
Byłam na USG, wyczekałam się trzy godziny, zapłaciłam aż 170 zł - ale było warto ! Moje małe od razu pokazało co ma między nózkami:happy2::happy2::happy2: Mam CÓRECZKĘ!!
:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
Tak bardzo jej pragnełam.. ojej.. nic Mi już do pełni szcześcia nie trzeba ;-)
Zdjęcia w 4d są super, bardzo polecam! :happy2: Już teraz można było stwierdzić, że ma mój nosek! :happy2::happy2:

aaa i termin porodu Mi się zmienił na 02.05.2010.
Mała ma 34 cm i waży 935g :-)
Wszystko jest w najlepszym porządku ! :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję kochana :*
Słonko.. błagam.. nie płacz.. to nie jest tego wszystkiego warte, Twoja córcia to wszystko odczuwa razem z Tobą.. myszko.. :-(
 
Kochane Moje :happy2:
Jestem taka szczęśliwa!!:happy2::happy2::happy2:
Byłam na USG, wyczekałam się trzy godziny, zapłaciłam aż 170 zł - ale było warto ! Moje małe od razu pokazało co ma między nózkami:happy2::happy2::happy2: Mam CÓRECZKĘ!!
:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
Tak bardzo jej pragnełam.. ojej.. nic Mi już do pełni szcześcia nie trzeba ;-)
Zdjęcia w 4d są super, bardzo polecam! :happy2: Już teraz można było stwierdzić, że ma mój nosek! :happy2::happy2:

aaa i termin porodu Mi się zmienił na 02.05.2010.
Mała ma 34 cm i waży 935g :-)
Wszystko jest w najlepszym porządku ! :-)

Gratuluję Kasiu :happy2: Mam nadzieję, że dużo się teraz zmieni u Ciebie pod względem postrzegania ciąży. U mnie poznanie płci i wiadomość, że będę mieć Kubusia tak jak chciałam było bardzo ważnym momentem i zmieniło moje podejście do dziecka. To był dobry dzień. 7 marca. Ty masz piękny termin porodu. Będzie zielono, ciepło i cudownie :happy2:
 
Gratuluję Kasiu :happy2: Mam nadzieję, że dużo się teraz zmieni u Ciebie pod względem postrzegania ciąży. U mnie poznanie płci i wiadomość, że będę mieć Kubusia tak jak chciałam było bardzo ważnym momentem i zmieniło moje podejście do dziecka. To był dobry dzień. 7 marca. Ty masz piękny termin porodu. Będzie zielono, ciepło i cudownie :happy2:

Kochana kompletnie wszystko się zmieniło, wszystko ! :happy2:
Nigdy nie byłam tak szczęśliwa.. do tej pory jestem rozkojarzona, oglądałam już z milion razy płytkę, za każdym razem rycze jak wariatka, widzę jej stópki, paluszki, to jak składa usta jak by całuska puszczała.. łapie się za policzek, wkłada paluszki do buzi.. normalnie szok:happy2: Nigdy w życiu nie przeżyłam nic równie pięknego, cieszę się ze zdecydowałam się na diagnostykę 4d, będę mogła wracać do tego całe życie :happy2: aa co najważniejsze jest zdrowiutka, postaram się wrzucić dziś dwa zdjęcia małej do albumu:tak:
Pisałam wczoraj Panu S. o usg.. chciał się zesrać, żeby koniecznie zobaczyć zdjęcia małej.. pisze mu, że nie ma problemu... ale dopiero jutro mu prześle, ponieważ nie mam nic na koncie, on, że nie może czekać i doładował Mi konto :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
Przesłałam Mu.. był zachwycony.. :confused::confused: No i dziś mam mu przesłać plikiem na poczte nagranie z usg... bardzo mnie to ucieszyło, że cieszył się z małej... No a przed chwilką dostałam od niego sms: że musimy porozmawiać. Odp: o czym? On, że o wszystkim.. no to słucham.. a ten, że zadzwoni pózniej, bo teraz nie może. Odpisalam mu, że nie ma problemu... w odpowiedzi dostałam: super :)
Ja już nie wiem sama, czy on przypadkiem nie ma podwójnej osobowości :dry:
 
Kasiu gratulacje córeczki :)Marzenie Cie się spełniło :)
Jeszcze nie samotna ,nie smuc się :no:
Orchidea synus przesłodki ,niech się zdrowo chowa :tak:
Agugucha gdzie ty sie podziewasz??A moze bobasek juz jest na swiecie :)
 
reklama
Do góry