reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

justysia a ty co spac nie mozesz:)) przestan sie martwic tym ex szkoda twojego czasu i nerwow
a ja posprzatalam i teraz zabieram sie za obiadek i dzisiaj mam troche gosci:)) :-)

i musze sie wam pochwalic ze moj synus zrobil sobie od wczoraj w nocy 2 drzemki 3,5 h :szok::-D i ja sobie troche pospalam:)))) a tak jest slodziutki i grzeczny:) za mna to on energii nie ma bo tylko spi i je ,ale moze kiedys mamie jeszcze pokaze co potrafi, a corcie cos lapie -ach to przedszkole
milego dzionka :-):-):-)
Kobietko ja od 5 na nogach :)Spac nie mogłam ,za gorąco miałam w pokoju ,i maluszek się obudził się z nim bawiłam heh jak ręke na brzuch to zadnego kopniaka nie dostałam a jak ręke zdjełam to wtedy mnie skopał:-D:tak:Co tam pichcisz na obiad?(lub co juz ugotowałas)
Staram sie tym za duzo nie przejmowac bo to to ma byc i tak będzie
Szkoda ze nie mogę zobaczyc twoich szkrabów ,mam nk ale tylko jjbb i tyle bez danych i bez zdjec bo jakis czas temu brat ex do mnie zaglądał i się ukrywam
Dzis mnie brzuch boli ,troche się zatrułam jogobella ,zjadam je przed snem
 
reklama
justysia faktury mozesz zbierac tylko za elementy wyprawki (lozeczko, ubranka, wozek, kosmetyki itp), za lekarza oraz badania zwiazane z ciaza... Ogolnie mowiac za wszystko co jest zwiazane z dzieckiem. Faktury za ubrania ciazowe, badania nie zwiazane z ciaza itp w sadzie nie sa uznawane. Moze sie myle, ale z tego co sie orientuje to tak jest :)
 
Hejka dziewczyny:-)ja dziś zaczynam porządki bo od jutra remoncik pokoju:tak:muszę zrobić miejsce na łóżeczko i w szafie na ciuszki Michałka:-)bo jak narazie trzymam w reklamówkach bo nie mam miejsca;-)

agugucha z tymi fakturami to za 3 ostatnie mce ciąży można wnioskować o zwrot kosztów utrzymania do czego zalicza się wszystko co się kupi w tym czasie nawet ciuchy ;-)

miłego dnia:-):-):-)
 
Czesc kochane samotniaste mamuski!!!

Pisalam do Was jakis czas temu ,ze moje zycie z chłopakiem to jedna wielka porazka- BYŁA! Mogę pisac w czasie przseszlym i spokojnie dolaczyc do waszego watku ( o ile mnie przygarniecie). Od tygodnia wychowuje sama syna. Jego tatus dlugo szukał pretekstu,zlalazl go w nieoczekiwanym momencie! włamał sie na moje gg skopiowal rozmowe moim z kolega( gdzie ten zapraszal mnie na spotkanie i troche mu pozzalilam sie na mojego ex)i uwaza to za dowod zdrady. Spakował rzeczy i sie wyniosl. Dostaje tylko smsy ze chce malego zabierac do siebie do domu. Nie chce go widywac u mnie. A ja nie jestem zadowolona z tego ze dziecko co chwilke bedzie zmienialo miesjce, tymbardziej ze jest zimno o chorobe nie wiele potrzeba. Dzisiaj uslyszlalam ze jestem kur....ką i puszcz..... ą ze to moja wina ze sie rozstalismy. Nie chce mnie znac itp. W sumie nie rozpaczam. Szkoda synka.Nie mialam z ex zadnego zycia tylko mna poniewierał i zachowywal sie jak gowniarz. teraz niech robi co chce i niech korzysta z zycia! Ja dziecko sobie wychowam. Rodzina chce abym poczekała z alimentami. On chce mi dac kase dopiero w grudniu. I to za listopad. Nie za miesiac z gory. do tej pory dziecko utrzymuja moi rodzice!KObietki powiedzcie mi jak tam z waszymi alimentami??teraz bede starala sie byc na biezaco:) pozdrawiam goraco mamuski:)
 
Mikusia Najważniejsze, że nie rozpaczasz. Bo doskonale wiesz, że nie ma za czym. Moim zdaniem to Twój ex faktycznie szukał tylko pretekstu. Obraził się o byle g.ówno Lepiej Ci będzie bez niego. I nie licz, że się zmieni, że przeprosi i będzie ok. Już pokazał jak łatwo może przekreślić wszystko. Mój też szukał dowodów zbrodni w moich smsach, w archiwum gg. Też słyszałam, że jestem dziwką, bo piszę z kumplami. Sam mnie zdradził. Tłumaczył się, że myślał, że ja jego też zdradziłam :] Żałosne, nie? Na szczęście związek z nim mam już dawno za sobą. Teraz jest tylko albo aż tatą mojego dziecka.
 
bezsenna - to prawda chcial pretekstu to sobie go znalazl...dziecko daje siłe...MEGA SIŁE a jesli tatus chce go widywac i zalezy mu na nim to bedzie to robil:)fajnie ze mnie rozumiesz:) juz od dawna mnie szpiegowal...szukajcie a znajdziecie...jest ojcemmojego dziecka( do tego tez mial watpliwosci) i zawsze nim pozostanie czy tylko na papierzy czy nie to czas pokaze:) buziaczki kochane:)
 
MikusiaGratuluje ci kochana zimnej krwi. Rzadko widuję takie reakcje jak twoja na beznadziejne zagrania żałosnych patafianów. Przede wszystkim gratuluję Ci więc że nie rozpaczasz i nie obwiniasz sie o nic... tak trzymaj. Szukał pretekstu więc znalazł i krzyz mu na drogę. Lepiej jest bez takiego patałacha niż obok niego na przyszłość. Zyjemy w takich czasach że kobietki młode aktrakcyjne i z małymi dziećmi są bardziej pożądane niż singielki same dla siebie, więc należy moim zdaniem skorzystać z tej nieprawdopodobnej okazji i poszukać lepszego kandydata na partnera i ojca. Zreszta tatusiem nie jest sie przecież poprzez łaskawe podarowanie nasienia tylko poprzez miłość okazywaną dziecku i tobie.
Nie pozwalaj sobie dmuchać w kaszę od samego początku, odszedł więc wybrał niech teraz dostosuje sie do reguł które ty zarządzisz jeśli nadal chce zachowywać pozory tastusiowania, bo jak inaczej można nazwać "widywanie" dziecka.
Bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki, za twoja silną wolę i hardość w duszy.
Pozdrawiam

 
Kitta:) dziekuje za miłe słowa. Jeśli chodzi o zimna krew. Z natury jestem troche "żmijowata"nie odpuszcze mu i tyle. Jest ojcem a to do czegoś zobowiazuje. Nie uroniłam zadnej łzy bo nie ma za czym?za tym ze przyszedl do domu posiedzial z dzieckiem pare minutek usiadl przed tv i pił jakis alkohol a wszystko robiłam ja? Powiem Wam kobietki ze nawet nie czuje ze go tutaj nie ma . Przez cała ciaze byłam sama kiedy Matus sie urodził byłam przy nim non stop...pisałąm prace mgr bawic dziecko, wszystkie obowiazki w domu robiłam ja! Kobietki musmy być silne. Mamy przy sobie lub jeszcze w sobie taki cud dla ktorego warto zyc. a Pamietajcie szczesliwa matka to szczesliwe dziecko.a prawdziwego mezczyzen poznaje sie nie po tym jak zaczyna ale po tym jak konczy:)
 
MikusiaGratuluje ci kochana zimnej krwi. Rzadko widuję takie reakcje jak twoja na beznadziejne zagrania żałosnych patafianów. Przede wszystkim gratuluję Ci więc że nie rozpaczasz i nie obwiniasz sie o nic... tak trzymaj. Szukał pretekstu więc znalazł i krzyz mu na drogę. Lepiej jest bez takiego patałacha niż obok niego na przyszłość. Zyjemy w takich czasach że kobietki młode aktrakcyjne i z małymi dziećmi są bardziej pożądane niż singielki same dla siebie, więc należy moim zdaniem skorzystać z tej nieprawdopodobnej okazji i poszukać lepszego kandydata na partnera i ojca. Zreszta tatusiem nie jest sie przecież poprzez łaskawe podarowanie nasienia tylko poprzez miłość okazywaną dziecku i tobie.
Nie pozwalaj sobie dmuchać w kaszę od samego początku, odszedł więc wybrał niech teraz dostosuje sie do reguł które ty zarządzisz jeśli nadal chce zachowywać pozory tastusiowania, bo jak inaczej można nazwać "widywanie" dziecka.
Bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki, za twoja silną wolę i hardość w duszy.
Pozdrawiam



popieram w pełni; dodam moze tylko to, ze lepiej sama szybko wez sie za regulowanie spraw alimentacyjnych i ewentualnie widzen z dzieckiem, bo... kto pierwszy ten lepszy (nim on zdazy prace zmienic np:-D albo cokolwiek co moze to utrudnic); a jesli chodzi o widywanie dziecka, to zaden sad mu ne pozwoli na to, by zabieral dziecko na widywanie do siebie a juz np o weekendach to moze pomarzyc i to jeszcze dlugi czas, bo dziecko jest za male:tak:
no i nie chce straszyc, bo nie znam dobrze sytuacji, ale ja bym sama go na spacerki nie puszczala - bo jesli jest "psychopata" i zabierze dziecko do siebie, to guzik zrobisz przez jakis czas - bo skoro uznal, to ma takie same prawa jak ty:wściekła/y:
....ale to taki malo prawdopodobny scenariusz;
cieszy mnie twoja postawa i trzymaj tak dalej;
witamy serdecznie :-)
 
reklama
Do góry