reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

justysia a ty masz daleko do jakis sklepow z malymi ciuszkami? tak jak mowi krropelka najlepiej od super sprzedawcy,a ja dzisiaj jeszcze czytalam artykul ze bardzo ciezko jest odzyskac stracona kase w razie wu.ale przeciez wiele osob tak robi i zyja,nie raz oferta jest naprawde fajna.
sama100 to na pewno trudne dla ciebie,ale wiesz nie raz staz ile kto jest ze soba nie ma znaczenia,ja z pierwszym ex bylam 8,5 roku i nie wytrzymalam ,odeszlam z malym dzieckim bo bym sie psychcznie wykonczyla,a zdrowie i nerwy jakie stracilam swoja droga,znam pary ktore wracaja do siebie i zapominaja o zlych chwilach ale to naprawde chyba trzeba sie kochac i nie wypominac, i bezsenna ma racje ze nie latwo zapomniec.zrobisz jak bedziesz chciala,
adka a co on twoim menem jest zeby mu skladac zyczenia :eek:.ale sobie powiedzial hu.....;trzeba bylo mu odpalic ze jak taka dobra byla to niech spada do niej a nie ci dupe zawraca,;-)no szczyt bezczelnosci to on ma opanowany na pierwszym miejscu
krropelka nie jestes wyrodna matka,jestes SUPER MAMA,ja osobiscie uwazam ze kazdemu nalezy sie odpoczynek i ja tez wiele razy wyjezdzalam na wekend z ex,nie raz trzeba sie psychicznie odbic od codziennosci ale ze dzwonilam tez co chwile to swoja droga,ale zawsze wiedzialam ze corcia ma opieke i wogole wiec mozna sobie pozwolic
bezsenna to dobrze ze przezylas ten pierwszy dzien:)
magda wiedzialam ze pojedziesz:) krakow bardzo ladne miasto,bylam 3 lata temu tam:)
a u mnie dalej leje
 
reklama
mialam takiego dlugiego posta... i mi go zezarlo :-(
wiec juz teraz nie odnajde w sobie tyle sil by go odtworzyc... buu... :-(
sama100 3lata 4 lata czy 10 lat - facet potrafi to jednako zdeptac niestety.
ja bylam z ex ponad 3 lata i co? nic to nie zmienilo. i w niczym nie pomoglo. byl taki czas po rozstaniu, ze nagle uwidzialam sens w tym, by znow byc z nim. i usilowalam mu na wszelkie sposoby uzmyslowic jego blad. jakos trafic do serca. nawet proponowalam terapie dla par. ale ani nic dzieki temu nie pojal ani z tego nie skorzystal. a gdy w jakis czas pozniej chcial sam do nie wrocic to po 1,5 dnia odechcial.
wiec naprawde niewarto czekac. i robic sobie nadziei. bo taka nadzieja nas stopuje. wyczekujemy z zapartym tchem na jakis drobiazg zwiazany z ex i doszukujemy sie w tym wielkiego znaczenia. a tymczasem dla nich gesty slowa sa wynikiem impulsu a nie przemyslen.
ja wiem, ze latwo mi to dzis mowic. bo przebrnelam przez ten straszny czas.
ale kazda z nas da rade przez to przejsc. to forum jest dowodem, ze z kupki nieszczescia wychodzi szczesliwa kobieta z dzieckiem u boku. a bezsennna jest tego mega wyrazistym przykladem.
ja wiem, ze trudno pogrzebac w sobie nadzieje, bo ponoc ona umiera oststnia. ale warto probowac postawic na siebie. i liczyc tylko na siebie. a pomoc innych traktowac jako extra dodatek.
ja najlepiej poczulam sie wtedy jak przestalam na cokolwiek liczyc ze strony ex. wtedy odnalazlam w sobie wielka sile do dzialania.

a ja jutro mam kolejna pogadanke w urzedzie do spraw rodziny. z ex oczywiscie. juz sie tak niby nie strsuje jak poprzednio. ale w sumie nadal nie wiem czego mam sie spodziewac po ex. bo on to naprawde. w jedne 5min do rany przyloz a w drugie w rane dzgnij.. i badz tu madra... :crazy:
no i jeszcze mamy miec inna tlumaczke a wolalabym by byla tamta bo juz zna sytuacje. ehh...
 
justysia a ty masz daleko do jakis sklepow z malymi ciuszkami? tak jak mowi krropelka najlepiej od super sprzedawcy,a ja dzisiaj jeszcze czytalam artykul ze bardzo ciezko jest odzyskac stracona kase w razie wu.ale przeciez wiele osob tak robi i zyja,nie raz oferta jest naprawde fajna.
Do sklepu dziecięcego mam 5 km ,ale jest tak strasznie drogo ,ze nie stac mnie na nic:(POszukam dobrej oferty i muszę znaleść aby płatnosć była przy odbiorze ,zeby sie nie wkąpac w błoto !Dziękuje za podpowiedz
 
Dzieki dziewczyny.Chyba tego mi było trzeba. Pozbawić mnie złudzeń;-) wiecie jak wchodze na to forum i poczytuje was to jakoś mi raźniej i lżej bo wiem ze ja tez to przetrwam a przynajmniej sie nie poddam. Dodatkowo moge sie dużo dowiedzieć i z waszych postów wyciągnąc wiele wniosków. To naprawde buduje..

Dzisiaj ide do lekarza zobaczymy co mi powie na temat zagrożenia. Mam nadzieje ze po tygodniu intensywnego leżenia maleństwo jest troche bezpieczniejsze bo chcialabym wrocic do szkoly i nadrobic ale to wszystko zalezy co mi lekarz powie :)
 
Dzieki dziewczyny.Chyba tego mi było trzeba. Pozbawić mnie złudzeń;-) wiecie jak wchodze na to forum i poczytuje was to jakoś mi raźniej i lżej bo wiem ze ja tez to przetrwam a przynajmniej sie nie poddam. Dodatkowo moge sie dużo dowiedzieć i z waszych postów wyciągnąc wiele wniosków. To naprawde buduje..

Dzisiaj ide do lekarza zobaczymy co mi powie na temat zagrożenia. Mam nadzieje ze po tygodniu intensywnego leżenia maleństwo jest troche bezpieczniejsze bo chcialabym wrocic do szkoly i nadrobic ale to wszystko zalezy co mi lekarz powie :)

Kochana powodzenia życzę ,jak wrócisz to daj znac :)Będzie dobrze ,musi byc :)
:tak::tak::tak::tak:
 
katerinka111 no piękne miasto :tak: ja do Krakowa jeżdżę już od 18 lat..

Ja dziś idę wieczorem na miasto z koleżanką :tak:
Spałam dziś z Łucją , świetnie było :-D przytulałam się do niej , super już nie mogę doczekać się kolejnej nocki :tak: uciekam bo mój mały bobofrutek turla się po całym pokoju . ;-)
 
No i juz po wizycie :)) lekarz powiedział ze wszystko jest wporzadku i ze nie ma przeciwskazan do tego abym wrocila do szkoly. Ciesze sie jak glupia:-) wiadomo musze na siebie jeszcze uwazac bardziej niz normalnie ale to najwieksze zagozenie minelo i za miesiac juz zupelnie nie bede miala sie czego obawiac ;-) No a moje malenstwo przyjdzie na swiat ( wg jego obliczen) 19 maja .

Od którego miesiaca mozna stwierdzic płec dziecka?? Pytam z ciekawości
 
reklama
Hej Dziewczyny, u Nas pogoda do d.... , bylam na zakupach z Malym i szybko wracalismy do domu, bo wiatr jest tak zimny, ze mam wrazenie, ze poze to i przymrozek? :crazy: Zobaczcie jak to jest, w lato zawsze sie narzeka, ze goraco, oddychac nie mozna, slonce pali, a jak jesien przyjdzie to zimno, deszcz pada .... i tak mozna wymieniac :) Nigdy nie dogodzisz ;-) ja dzis mialam zadzwonic i zarejestrowac sie na poniedzialek na szczepienia z Nikim, a tu babka mi mowi, ze najszybciej na 19-ego, bo moja Pani pediatra wrocila wlasnie z urlopu i ma zaleglosci :dry: kazala mi przyjsc 5.10, wszystko byloby ok, wszystko zrozumiem, ale jak mowila ze mam przyjsc 5.10 to zapytalam czy teraz mam sie zarejestrowac, a ona odpowiedziala, ze dopiero dzien przed, bo i tak wczesniej nie rejestruja :confused2: yhm ... cenna rada :confused2: Zarejestrowalam sie wiec na 19-ego, ale jeszcze w poniedzialek pojde i zapytam czy mnie wcisnie, czy mozemy odwlec troche te szczepienia, bo chyba (z tego co slyszalam) nie mozna za bardzo robic przerw miedzy szczepieniami :baffled: Poza tym to moj ex wczoraj nie dal mi znac czy przyjdzie czy nie, umawialismy sie, ze jak nie przyjdzie to napisze mi sms-a to ja sie zajme czyms innym, albo umowie sie w koncu z kolezankami, z ktorymi nie widzialam sie od 2 miesiecy :/ tak wiec dzis jak zadzwonil i zapytal czy moze dzis wpasc, powiedzialam, ze jestem zajeta, ale kurcze w sumie zle zrobilam, bo jutro ma przyjechac kolezanka z pracy :sorry: wymyslilam plan :evil: napisze do ex o 15, ze jednak zmiana planow, bo kolezanka jednak jutro przyjdzie, moze pokrzyzuje mu plany bo dzis piatek, ale jak nie chce to nie musi, a przeciez on mi tez wczoraj nie napisal, a moglam sie umowic z kolezankami :-p Burak jeden :)

Justysia czemu zawsze jak piszesz jakis wyraz zaczynajacy sie na literki "PO" piszesz je duzymi literami? np. POszukam itd. reklamujesz partie polityczna ? ;-) A do Allegro, to ja kupuje i jeszcze nie trafilam na oszusta :) Ja czesto kupuje ubranka dla Nikosia na rynku, tam babka ma niby niemieckie ubranka, sa bardzo tanie, bo uzywane, ale dla takiego maluszka mozna kupowac, z reszta przeciez sie je po to pierze :) Jak widze cene 17 zlotych za body w sklepie to mi malo oczy na wierzch nie wychodza :)
Krropelka napisz po tym spotkaniu co i jak, czy ex dalej taki mily, czy kupil moze juz buciki dla Filipka? :D
Bezsenna Fajnie, ze wrocilas na studia, chociaz z ludzmi bedziesz przebywala, bo ciagle w domu siedziec to tez mozna oszalec :) Napisz jak Ci idzie, bo chyba juz dzis masz normalne zajecia ?
Maagda ja codziennie spie z Nikim i tez najbardziej w tym lubie, ze moge sie do niego poprzytulac troche :D Milego wieczornego "spacerku" ;-)
Samaa100 Ja chyba w 21 tygodniu sie dowiedzialam, ze w moim brzuszku mieszka chlopiec :D

Dobra lece posprzatac i moze juz obiad wstawie, milego dnia :)
 
Do góry