reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
e tam asuzana nie będę wcale jędzowatą teściową... tylko po prostu opiekuńczą :) przecież muszę czuwać nad jakością dalszych pokoleń :-p i jakieś standardy muszą być zachowane :-p ... ale i tak mam nadzieje być najlepszą babcia na świecie. Jak już sie wyniose za miasto, a mam nadzieje że nastąpi to w przeciagu 10 najbliższych lat ,to założe sobie hodowle małych kaczuszek, króliczków i tak dalej... z którym potem będę robić domowe pasztety :-D ale zanim stana sie pasztetami i wylądują na stole ,to moje wnuczątka będą za nimi biegąc, głaskać całować i tak dalej... i będę miała stajnie a w stajni krowe i konia bez świnek. i żadnych kogutów co by mnie rano nie budziły żadne liliputy :-p zreszta ja kogutów nie lubie bo jak byłam mała to kiedyś mi jeden wskoczył na głowie... a w domu u babci był tylko spirytus wiec mam lekko nie mile wspomnienia :-p
a gdzie jedziecie nad morze? ja się 9 wybieram z synkiem, mama i siostra do jastarni na tydzień;-) i tez sie mega ciesze bo ostatni raz nad morzem to byłam jak może miałam max 10 lat czyli juz dekade temu :-p juz sie nie moge doczekać minki Adaśka jak zobaczy morze które sie nie kończy :tak: wypocznij sobie asuzana i nawdychajcie sie jodu na cały rok :tak: moze sie tez sie powinnam wybrac na solarium chociaz niogdy nie bylam i troche sie boje :zawstydzona/y: ...a pozatym ojciec sie mnie wypytuje od pol roku kiedy pojde do kosmetyczki bo sie o mnie wypytuje (faktycznie pyta bo chyba ma ochote bna ploty) ...a ja nie moge znalezc czasu bo mi go po prostu szkoda;-) ale za to bylam wczoraj na zakupach z mama (jak jest mama to mi sie jakoś łatwiej kupuje bo to zawsze ona wtedy wydaje pieniadze a nie ja :-p) i kupiłam sobie dwie fajne spódniczki troszke wieksze bo wtedy sie nie czuje tak wielorybio i mi nic nie wypływa :tak: i bluzeczke w reservdzie dla dzieci za 9 zł :tak: znaczy bluzeczke dla siebie :-D

u nas tez tak było ,ze z Adaśkiem spaliśmy razem u mnie, a potem mu kupili rodzice tapczanik i sie tam przeniosł :) i nie było z tym żadnego problemu :) ale i tak uwielbiam jak przychodzi do mnie rano sie tulić, całować, gilgotać i wogóle... ale ostatnio zauważyłam u niego niepokojaca rzecz bo jak mowie wstajemy to on zaczyna sie migać i cos tam pojękuje ,ze jeszcze dwie minutki :-D
 
gjoasia chyba kazdy by tak chciał:D ale czytalam ostatnio ze bol przy porodzie przygotowuje nas do macierzynstwa i ze ten bol kazda z nas musi przezyc
katerinka wiem i dziekuje wam za wsparcie:)
 
no jakos nie sprzyja atmosfera tam pzrebywania.pelne sale jeszcze nie wiadomo na kogo sie trafi i wogole,urodzic i do domciu sie cieszyc,to jest fakt,
bezsenna jaki smietnik? o co chodzi?
 
reklama
Do góry