reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
ania bo wiesz to nic nie daje a my sobie tylko wkrecamy ze moze jednak,nie ma co sie prosic,ja wierze ze kiedys kogos poznam kto bedzie mnie szanowal o moje dzieci i bedzie ok ;-)
 
ania bo wiesz to nic nie daje a my sobie tylko wkrecamy ze moze jednak,nie ma co sie prosic,ja wierze ze kiedys kogos poznam kto bedzie mnie szanowal o moje dzieci i bedzie ok ;-)
katerinka ja juz nawet nie mysle, ze kogos poznam, chyba zaczynam sie godzic, ze bede sama z dzieciaczkami. swoje zycie mam zamiar skoncentrowac na nich i na pracy a na reszte juz nawet nie bede miala czasu
 
gjoasia ja narazie tylko tak mysle a w zycie nie wprowadzam narazie ,o nie nie mam sily na zadnego mezczyzne,odchowam maluszka corcia dorosnie i wtedy przyjdzie na mnie pora,przeciez jeszcze cale zycie przed nami ,bedzie dobrze:tak:
chociaz tak dzisiaj jak gadalam z kolezanka narzekala na sex ze swoim,a co my mamy powiedziec nie,musimy wytrzymac bez i koniec:szok:
 
ja akurat nie mam z tym problemu, wiec mnie to nie martwi:))

ostatnio myslalam czy my podwojne mamusie lepiej zniesiemy ten drugi porod, cholera mam nadzieje, ze pojdzie szybciej i jakos zwinniej
 
reklama
gjoasia mi tak szczerze to zaczyna brakowac bo mialam udane jesli o to chodzi ale nie bede nikogo prosic,trudno zycie nie,kiedys sobie odbije

podobno drugi porod idzie latwiej i szybciej,ale jak ja mam teraz takie skurcze to moje beda mega wypas,ale jedne przezylam to drugie tez,nie ma sie co martwic na zapas,ja sie wogole akurat ta kwestia nie martwie,tylko chcialabym skurcze w domu przejsc
 
Do góry