reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Katerinka dziekujemy :) uwazaj tam na siebie, przy tych upalach pewnie ciezko wyrobic :/ mam nadzieje ze Kubus jeszcze tam troche posiedzi w tym brzuszku :)
 
reklama
W koncu jestescie dziewczyny. Ja wstalam dzis rano, ale potem zasnelam ogladajac tv. Nie czuje malego w ogole, ale moze to normalne, ze raz go czuje raz nie, bo jeszcze wczesne tygodnie i malutki jest.
 
mloda szczerze to czuje sie corazgorzej. jestem z kazdym dniem coraz bardziej zmeczona ciaża. bola mnie krzyze nie moge spac w nocy a w dzien spie do poludnia. kregoslup mnie boli jezuu ale nie bede sie uzalac nad soba bo wyjdzie ze jakas panikara jestem :(:-D
katerinka a ty uwazaj teraz na siebie i duzo odpoczywaj zebys za wczesnie malenstwa nie urodzila:(
 
acha, bezsennej juz gratulowalam, ale dziewczyny wszystkie te Wasze maluchy sa takie śliczne i slodkie... Mam wrażenie, że jak one w końcu wychodzą na świat to robi się trochę lżej emocjonalnie. Bo w końcu przestaje sie myśleć tylko o ex (tak jest w moim przpadku-non stop) i jest się baaardzo zajętą.
 
Katerina ściskam Cię i jestem z Tobą myślami trzymając kciuki żeby MAleństwo jeszcze siedzialo w brzuchu, ale chyba wszystkie musimy zdawać sobie sprawe z tego, że możemy rodzić wcześniej z nadmiaru emocji. Oby nie!
 
Witam dziewczynki

Bezsenna do cholery poryczalam sie czytajac Twoj opis porodu, a juz wyznanie do mamy sciska mnie w gardle do teraz!!:-):-) Bylas i jestes bardzo dzielna i ciesze sie, ze ex Ci pomaga i mam nadzieje, ze sie to nie skonczy. Bardzo fajnie, ze masz juz do tego dystans. Tak trzymaj!! Kubulek slodziudki i kochaniutki

Katerinka uwazaj na siebie!!

Mloda NIkos jest sudowny normalnie milosc mnie dopadla, az by sie chcialo ucalowac

WItam kolejna samotna mamusie - przepraszam ale nie pamietam nika

Kitta - idz do innego lekarza, uwazam, ze usg dopochwowe moze wczesnie wykryc ciaze, u mnie wykazywalo juz w 4 tygodniu
 
reklama
witajcie serdecznie,

Katerinka ja również trzymam kciuki... jednak wierzę że wytrzyma maleństwo do końca:-)

Ja nie wytrzymałam i znowu test zrobiłam - i znowu pozytywny... chyba nadal uwierzyć nie mogę a zobaczę coś na ekranie dopiero za dwa tygodnie. Teraz tak mi spieszno a potem pewnie dość będę miała:eek: Póki co staram się o tym nie myśleć za często i żyć jakby nigdy nic (no prawie) a za was w między czasie trzymam mocno kciuki
 
Do góry