reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Takich szczegolow juz nie poruszalam o tym co wiem, że ona mówila. Ex byl juz u tego psychologa ze soba. Jeśli i ja pójde to potem rzekomo powie mu żebyśmy poszli we dwoje na terapie związku, ale cholera wie to wszystko... tzn intencje i co na to ex, może się zaprze że ma mnie w dupie i tyle i nigdzie nie pojdzie
ania sama nie wiem co Ci powiedziec, ale dla mnie dziwne jest, ze ex Cie olal totalnie, tesciowa do wczoraj tez nie odbierala telefonu, a teraz zaltwia za was sprawy
 
reklama
mi tez sie to dziwne wydaje...obys tylko nie zostala na lodzie . niewiadomo jakie maja zamiary ja bym tam nie ufala rodzinie mojego exa ale mam nadzieje ze Twoi maja dobre intencje;))
gjoasia czujesz ruchy juz??
 
co jakis czas sie poruszy, ale bardzo zadko i bardzo slabo:(
nawet teraz sie denerwuje ta burza a maly spokojniutki, az dziwne
 
dziewczyny a ja nie wierze w dobre intencje tej rodziny ani ex. nie wiem dlaczego, ale zajebiscie mi ta sprawa smierdzi. tak jakby chcieli anie zbic z tropu...
sory ania, ale zawsze sobie pisalysmy co kazda na dany temat uwaza
 
u mnie kolejna burza, wydaje mi sie, ze nadchodzi z kazdej strony i co chwila wali ze az strach:((

ania pewnie pojdzie w strone pruszkowa

samasamotna a u CIebie jutro ma byc najbardziej parno, wiec nie rob planow zbyt ambitnych i uwazaj na siebie
 
ehh to niewiem amrtwi mnie to :( ale przepisz sie i jutro napewno bedzie lepiej.
czytalam ze dzieci tez maja godziny a nawet dni ze poprostu im sie nie chce. a teraz taka pogoda wiec wiesz.nieprzejmuj sie bylas u lekarza wiec nie jest zle:)
 
reklama
zgodnie z zapowiedzią Joasi burza przyszla do mnie :) ja też nie ufam w intencje, więc swoje będę robila równolegle wg tego co pisalam Wam w ciagu ostatnich dni.Ja się wlasnie mialam spiecie z tata o pierdole, ale sie poklocilismy. Mowie Wam tak sie zdenerwowalam. Jak myślicie czy takie rzeczy mają bardzo zly wplyw na dzidzie. Mi się to niestety ostatnio za czesto zdarza :(
 
Do góry