reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Kochane, piszcie ile wywalczylyście od exów w ciąży i na jakich zasadach, na ile czasu itd.Ja zaczynam ten temat i wszystkie wskazówki na wagę zlota :)A co do exa - myślicie, że w imię wielkiej milości mam się ludzić, że otrzeźwieje i wróci?
 
giosia: Twój ex nie interesuje się Tobą? Nie pomaga Ci finansowo? Mąż czy nie-mąż? Za 2 miesiące masz poród, dlaczego piszesz, że jeśli nic się nie zmieni to będziesz starala się o finanse przez sąd, czemu chcesz czekać? Ile czasu minęlo od rozstania? JA zastanawiam się co robić, bo w pewnym sensie jest to wejście na wojenna ścieżkę, a ja codziennie ludze się jak skończona idiotka, że on się ocknie i wróci do nas.Dziewczyny jak to bylo u Was, jak dziala schemat takiego gada?Czy któraś staral się o kasę od ex w ciąży na siebie i ciążę? Ile dostalyście? Mój powiedzial że się spotka żeby porozmawiać o tym, ale nie wiem czy spotykać się czy nie, bo pewnie liczy że da mi max 1 tys na miesiąć i bedzie mial temat z glowy. Ja myślalam żeby dowalić mu na otrzeźwienie roszczenie o 5 tys miesięcznie, skoro ustawa mówi o kosztach otrzmania na poziomie matki sprzed ciąży.Jak to uslyszy to i tak nie będzie punktu stycznego i zapewne wejdzie na ścieżkę wojenną, czyli sąd.
ania jestem z ex w kontakcie smsowym, byl moim partnerem od prawie 3 lat, mieszkalismy razem itp. Przesyla mi pieniadze na lekarza i co do alimentow mamy sie porozumiec, bo ja chcialabym nie chodzic po sadach, mam jeden rozwod za soba i pobytow w sadzie juz na cale zycie. Rozstalismy sie pod koniec maja, wiec minely 2 miesiace a ja nadla sie czuje jakby to bylo wczoraj, sa lepsze dni, ale sa tez takie, ktore z chcecia bym przespala. dostalam nawet leki od ginekologa antydepresyjne, wiec bylo bardzooo ciezko. Piszac jak nic sie nie zmieni nie mam nawet juz na mysli powrotu do ex bo kazdy dzien mi uswiadamia, ze skoro potrafil odejsc jak jestem w ciazy to juz nic i nikt nigdy go nie powstrzyma, wiec ciezko by mi bylo zyc z taka swiadomoscia. Mialam na mysli zdrowe relacje, bo pracuje w warszawie a banku, poza domem jestem 12 godzin i nie usmiecha mi sie, zeby opieka nad malenstwem spoczywala tylko na mnie i moich rodzicach, mam nadzieje, ze skoro teraz sie nie interesuje (bo wyslanie smsa jest dla mnie zadnym zainteresowaniem) to moze cos sie zmieni po urodzeniu dziecka, a jak nie to spotkamy sie wmiejscu w ktorym zadne z nas nie chce
 
czesc dziewczyny szlak mnie trafi dzisiaj .ja exa w orbite wyrzuce,jest po wycieciu jakiegos gown a i mu odpier,,,,,,,,,, uslyszalam dzisiaj wiele rzeczy i niech go szlak trafi:wściekła/y:,hu,,ze ja mam zle wyniki to sie nie da

czesc ania,witamy w klubie,szczerze ja mam 200 na dziecko i nie wiem ktory sedzia da ci bez slubu 5 tys,kola sory ale to mi utkwilo jak czytalam,
 
Ostatnia edycja:
Kochane, piszcie ile wywalczylyście od exów w ciąży i na jakich zasadach, na ile czasu itd.Ja zaczynam ten temat i wszystkie wskazówki na wagę zlota :)A co do exa - myślicie, że w imię wielkiej milości mam się ludzić, że otrzeźwieje i wróci?
ania mozesz sie ludzic, tylko zastanow sie czy warto zyc w strachu co odwinie pozniej
ja zarabiam wiecej niz ex i w trakcie ciazy nie chce z nim walczyc bo znam realia sadow i wiem, ze jak sad uslyszy moje zarobki to karze mi sie pieprznac w leb - niestety takie mamy prawo
 
czesc dziewczyny szlak mnie trafi dzisiaj .ja exa w orbite wyrzuce,jest po wycieciu jakiegos gown a i mu odpier,,,,,,,,,, uslyszalam dzisiaj wiele rzeczy i niech go szlak trafi:wściekła/y:,hu,,ze ja mam zle wyniki to sie nie da

czesc ania,witamy w klubie,szczerze ja mam 200 na dziecko i nie wiem ktory sedzia da ci bez slubu 5 tys,kola sory ale to mi utkwilo jak czytalam,

katerinka co sie stalo? co on Ci odpieprzyl? no i co z wynikami?
 
gjoasia: fajnie uslyszeć, że jest ktoś z wawy jak ja. Z jednej strony raźniej, że jest takie forum, a z drugiej strony to przerażające co się dzieje. Chętnie spotkam się na pogaduchy z kimś, kto jest w takie sytuacji jak ja i może wspólnie podzialamy. Z tego co widzę masz dokladnie takie samo podejście jak ja, czyli liczysz na jego powrót i zainteresowanie, a jeśli nie to niech odczuje to finansowo.
 
dostal szalu bo mu cos wycieli i moga byc to sprawy rakowe,pobrali probke,probowalam z nim gadac i bylo dobrze, ale potem poruszylismy drazliwy temat i wielkieBOOOOOOOOOOOOOOMMMMMM.a o moje wyniki to rano jade do lekarza bo dzisiaj mu nie pasowala prywatna wizyta,wszystko pozytywne!!!!!!!!!! :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
gjoasia: fajnie uslyszeć, że jest ktoś z wawy jak ja. Z jednej strony raźniej, że jest takie forum, a z drugiej strony to przerażające co się dzieje. Chętnie spotkam się na pogaduchy z kimś, kto jest w takie sytuacji jak ja i może wspólnie podzialamy. Z tego co widzę masz dokladnie takie samo podejście jak ja, czyli liczysz na jego powrót i zainteresowanie, a jeśli nie to niech odczuje to finansowo.
zeby to bylo takie proste wrocic,ale nie da sie zapomniec a jak facet jest uparty i do tego raz cos zrobil to uwierz ciezka droga.
 
reklama
ania ja od exa nic nie wywalczylam nie placi mi ani grosza. i bede robic testy dna bo on nie uznaje dziecka i mysli <albo chce myslec> ze to nie jego.
katerinka jak wyniki?? i co z exem??
 
Do góry