reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Mam teraz wizyte w srode z lekarzem, ciekawa jestem co powie. A powiedz mi jeszcze jak twoja dieta sie sprawdza czy waga idzie w gore? Bo ja mam juz 9 na plusie!!!! :szok:

Ravenalka nie strasz rozstepami - eh ja musze sie pochwalic, ze zadnych nie mam, i licze ze sie nie pojawia, bo moja mama nie miala, ale wiem, ze trzeba sie smarowac. A jak ci idzie rola mamy? Jak maluszek?

hihi na na dzień przed porodem miałam +27 :-) ale teraz solennie przyrzekłam sobie, że max 13 :-)

co do rozstępów to jak mają sie pojawić (jak skóra ma skłonność) to i tak się pojawią - nawet jeśli nie widac ich przed porodem. Ja miałam brzuszek gładziusieńki, a jak młoda się urodzila to wyglądałam jak zebra...
ale wiecie co... wyszłam z założenia, że moge być w paski, w prążki, w kratkę czy nawet w kropki. Ważne że bąbel zdrowy :-)
 
reklama
Co do rozstępów to nie wyobrażam sobie ich mieć,smaruje się i masuje dwa razy dziennie :-).No i jak na razie skóra pięknie nawilżona,jędrna więc wydaje mi się że już się nie pojawią,ale smarować się będę na pewno do końca ciąży :-).

kabaretka co do dietki,to troszkę oszukiwałam przez weekend :-:)sorry:,jadłam ciastka i lody więc na pewno jakiś kilogram mam więcej :-(.Ale obiecałam sobie że już nie będę się tak obżerać,zero słodyczy zero cukrów.
A jak dietkę trzymam to kilogramy nie lecą do góry :-), chodz wydaje mi się że do końca ciąży będę musiała jeszcze coś przytyć.
A twoje 9 kg to naprawdę mało:-),ja mam +14,5 na plusie :szok: dlatego mam trzymać tą dietkę :-). Wydaje mi się że Tobie nie jest potrzeba :-).
 
Moze i masz racje, ale jesli bede tak tyla to do konca ciazy bedzie dodatkowo jeszcze 3-4 kg, wiec lacznie 12-13 kg, a ja sie boje ze nawet wiecej...
A jak sie czujesz? Bo ja mam jakies twardnienia i naprawde sie szybko mecze.
 
Kabaretka to fakt najwięcej wagi przybywa w dwóch ostatnich miesiącach. Taką normą książkową chyba jest koło 15 kg w ciągu całej ciąży. Ale przecież każda z nas jest inna i ma inny organizm. Ja od początku ciąży do teraz mam 14 na plusie ale co najlepsze najwięcej przytyłam do 7 miesiąca chyba za dużo sobie pozwoliłam. Ale co najważniejsze to już chyba za dużo mi nie przybędzie do końca ciąży a i mocno ociężała się nie czuję. Wygląda to tak jakby większość kg weszło mi w brzuch.
 
Ja mam generalnie podobnie, tzn wiekszosc kg mi poszla w brzuszek.
A jak generalnie twoje samopoczucie Zuza09? W koncu do porodu zostalo ci tylko 26 dni.Wow, zazdroszcze.
 
Witajcie mamuśki i przyszłe mamuśki :-).
Pisałam rano posta na forum ale komp mi się zawiesił i cały się skasował,zła byłam bo się troszkę napisałam.I dałam sobie spokój :-). U nas we Wrocławiu pogoda przepiękna,niebieskie niebo,słonko świeci :-).Uwielbiam taką pogodę,napawa optymizmem :-).

kabaretka myślę że jak przytyjesz jeszcze z 3-4 kg to będzie w sam raz :-),książkowo. A po porodzie na pewno szybciutko to zrzucimy,lato będzie czas spacerów więc nie ma się czym martwić :-).

Miłego dnia :-)
 
czesc Mamuski - oczywiście te zadomowione i nowe; no i wielkie gratulacje i duzo zdrowka dla nowo narodzonych dzieciaczkow;
a mnie jest dzisiaj tak strasznie smutno; i .... moze to glupio zabrzmi, czuje sie strasznie samotnie, pomimo, ze moj babelek spi w pokoju obok;
ja w ciazy przytylam 10 kg; i tak sporo, bo waga przed ciaza byla i tak za duza; ale pociesz was - po 5 tygodniach od porodu wchodze w spodnie, ktore przed ciaza byly dosc obcisle, a teraz sa luzne :))
cos AdiLea dawno sie nie odzywala - mam nadzieje, ze u niej wszystko ok, ze z malutka tez dobrze;
moj szkrab ma juz dzisiaj 5 tygodni - jak ten czas szybko leci; oczywiscie klopoty nas nie omijaja - juz mamy za soba wizyte u neurologa, jutro usg glowki, od czwartku rehabilitacja - na szczescie nic az tak powaznego, ale trzeba zadbac o zdrowie i przyszlosc malenstwa;
wlasnie sie budzi, wiec popisze pozniej;
buziaki dla wszystkich - glowy do gory
 
witajcie! a ja mam bole od rana, wrazenie jakby mialo mi krocze urwac, do tego bol podbrzucha. Eh, sama nie wiem, co mam o tym myslec. Gadalam z lekarzem prowadzacym ciaze przez tel i stwierdzil, ze mam wziac 2 nospy, i jak sie nie polepszy w ciagu 2 godz to jak sie dalej niepokoje to na izbe przyjec by sprawdzic szyjke macicy, czy sie nie rozwiera. Sek w tym ze jak wstaje to bol jest tak straszny, jakby dziecko mnie tam mocno na krocze naciskalo. Eh, boli mnie, oj boli. Doradzcie czy to normalne waszym zdaniem?
 
Kabaretko, ja miałam podobnie. Leżałam, bolało, wstałam.. to myślałam, że mnie coś rozrywa, taki ból.. hm... jak przed okresem, tylko mocniejszy. I miałam bardzo twardy brzuch na dole. Konsultowałam to z lekarzem, sprawdził szyjkę, była w normie, więc dostałam znowu magnez do łykania i nospe doraźnie kazała mi brać.
I jeszcze miałam coś takiego, że nie mogłam chodzić, przeszłam kilka kroków i odpoczynek. W sumie u mnie to się uspokoiło, ale miewam dni (kiedy się zdenerwuję, albo przeforsuję), że mnie boli. Wtedy magnez i nospa i lezę na lewym boku z poduszką między nogami.

Jak się u Ciebie nic nie zmieni, idź dzisiaj na izbę, lepiej dmuchać na zimne.
Trzymam kciuki!

P.
 
reklama
kabaretka też uważam że jak nie przejdzie to powinnaś jechać do szpitala,tak na wszelki wypadek,lepiej dmuchać na zimne. Daj znać czy przeszło :-).Bo zaczynam się o was martwić .
 
Do góry