reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Wiec melduje sie. :-) Bylam na izbie przyjec w szpitalu, na szczescie szyjka sie nie skraca, wszystko wyglada ok, a bole niewiadomego pochodzenia. Wiadomo tylko tyle, ze ani bolu ani skurcze nie czynia zlego szyjce, co jest najwazniejsze. Na bole dostalam leki i zastrzyk. Niestety nie czuje poprawy :-(, jak chodze to caly czas boli, ale coz, jutro jeszcze zobacze co moj lekarz prowadzacy na to, bo mam o 19 wizyte.
Wystraszylam was co :-p
 
reklama
Kabaretka dobrze że się upewniłaś byłaś u lekarza i wszystko jest w porządku. Z tym nie ma żartów.
U ciebie też suwaczek z dnia na dzień się przesuwa. Oj leci czas leci dopiero co w styczniu zostałam porzucona, pierwszy raz napisałam na forum a tu już w między czasie kilka nowych do klubu samotnych wstąpiło i grono dzieciaczków też nam się powiększa z miesiąca na miesiąc. Co do mojego nadchodzącego terminu porodu to z dnia na dzień jestem coraz bardziej zaniepokojona tym czy zdążę ze wszystkim na czas. Wielu rzeczy jeszcze nie mam dla dziecka choćby nawet łóżeczka czy wózka. A jest mi ciężko to wszystko ogarnąć ze względu na to że nadal pracuję i w czasie po prostu się nie wyrabiam. A tak poza tym czuję się dobrze nic mi nie dolega choć mam wrażenie że brzuszek zaczyna już opadać. W piątek idę na wizytę to się napewno pochwalę. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco zdrowia życzę i dobrego samopoczucia.
 
ravenalka Ja miałam rozstępy już wcześniej, więc teraz się zastanawiam, czy mogą mi się pojawić nowe? Jedna na drugich?

Jedne na drugich chyba nie bardzo, ewentualnie te pierwsze się jeszcze bardziej rozejdą jeśli już


Ravenalka nie strasz rozstepami - eh ja musze sie pochwalic, ze zadnych nie mam, i licze ze sie nie pojawia, bo moja mama nie miala, ale wiem, ze trzeba sie smarowac. A jak ci idzie rola mamy? Jak maluszek?

Przez całą ciążę żyłam z taką nadzieją, a tu masz 9 m-c i się nadzieja moja skończyła ale moja mama miała. znaczy się dalej ma, tylko teraz już na 1 rzut oka nie widać.
a maluszek mój już tak rozmawia, że jak wpadnie w trans to czasem rozmawia to sufitu, śmieje się już w głos i dzisiaj spróbowała jabłka. tak jej smakowało, że dziubek otwierała po jeszcze. właśnie ostatnio liczyłam, że jak będę miała sejsę letnią to moja córka będzie miała już pół roku :szok: A jak Ty się czujesz? Jak maleństwo? :-)

w ogóle to moja Maja mnie dziś osikała :dry: już ją miałam wkładać do wanienki, ale nie zdążyłam...
a AdiLea wybyła na czas jakiś :)
 
Ostatnia edycja:
ravenalka co masz na myśli mówiąc,że AdiLea wybyła na jakiś czas? Bo zaczynam się zastanawiać co się z nią dzieje? Nie odzywa się już od paru dni....

kabaretka dobrze że z Wami wszystko okey :-).Niech ten twój synuś się tak nie śpieszy :-).Bo ma jeszcze mnóstwo czasu :-). Daj znać co i jak po wieczornej wizycie .Jak tam samopoczucie ?

Ja wizytę mam dopiero w następny czwartek :-).I już się nie mogę doczekać :-).
Widok maluszka na usg daję mi dużo siły,i dobrego humoru :-).

Miłego dnia życzę :-)
 
Witajcie!

Ja nie czuje sie wcale lepiej, tzn podbrzusze caly czas bardzo boli - eh, nie moge nawet chodzic, jak wstaje to az lzy naplywaja mi do oczu, tak boli. Dobrze ze mam wizyte u lekarza dzisiaj, to pogadam, bo kurcze, pomimo ze niby szyjka jest ok, to sie martwie. A dzien cudowny jest za oknem, eh, na spacerek bym poszla ale trzeba lezec.

Ravenalka twoja Maja rosnie jak na drozdzach, pewnie jestes bardzo szczesliwa, co:-) czas pewnie leci ci o wiele, wiele szybciej, niz kiedy sie bylo w ciazy, i czekalo na rozwiazanie. Poza tym im pozniej tym wiecej watpliwosci i obawy czy wszystko jest ok, czy maluch sie dobrze rozwija, czy jest zdrowy.

Milkada a my juz 8 miesiac!!! Jak tam Kubus, daje mamie pospac? Bo moj maly fika i mnie przesladuje, istny pilkarz mi rosnie :tak: A jak psychicznie sie czujesz? Mam nadzieje ze wszystko ok :tak: A jak sytuacja w koncu z zaczepiajacym cie kuzynem na naszej klasie?:errr:
 
milkada pewnie się odezwie w sobotę. nie ma się co martwić, bo raczej się ucieszyła wyjazdem. tak ma przynajmniej w opisie na gadu :tak:

kabaretka niby 3 miesiące zleciały szybko, ale każdy dzień osobno mi się dłuży jakoś. pewnie dlatego że prawie każdy dzień wygląda tak samo, choć tydzień zlatuje mi szybko :-) ale te 2 miesiące też Wam expresem zlecą ;-)
 
kabaretka i jak tam,dalej boli? Czemu odwołali Ci wizytę?
A u mnie wszystko okey :-).Wczoraj byłam u fryzjera tak na polepszenie samopoczucia na wiosnę,rezultaty możesz zobaczyć na odpowiednim wątku :-).
Boli mnie troszkę gardełko :-(,bo wczoraj troszkę zmokłam :-). W ogóle miły wieczór wczoraj spędziłam z koleżanką i jej facetem :-),byliśmy zjeść na mieście a potem taka burza nas zastała,że z knajpki biegliśmy do auta :-D.Dziwili się że ciężarna i biegacz jeszcze może :-D:-D:-D. Sama się nawet zdziwiłam....
A co do natrętnego kuzyna to już mnie nie podgląda,i dobrze :-). A Kubuś jak to Kubuś :-),szaleje mamie w brzuszku :-). Zauważyłam że jak mam dobry humor,i się nie zadręczam niczym to On jakiś spokojniejszy jest,udziela mu się humorek mamusi :-).

Miłego dnia dziewczyny :-)
 
Milkada wizyte odwolali, bo lekarzowi sie auto zepsulo, przeniosiona zostala na sobote :baffled: Czuje sie caly czas nie za dobrze, bol glowy, okropne oslabienie, bol podbrzusza, nie rozumiem dlaczego tak zle sie czuje. Martwi mnie to, i jednoczesnie bardzo zasmuca i psuje humor, bo musze siedziec w domu, a na dodatek naprawde sie denerwuje moim stanem :-(
 
reklama
Kabaretka weź na wszelki wypadek nospę na ten ból podbrzusza i nic nie dzwigaj i poleż sobie trochę i poodpoczywaj :tak:
do soboty niby nie długo ale miej uwagę na symptomy które daje ci organizm
ja bym jeszcze liczyła ruchy , wiesz jak to sie robi ?
 
Do góry