reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

a wiesz co moze byc najgorsze ze on jej wcale nie kocha to moze byc zwykle zauroczenie ktore potrafi byc niestety silniejsze od milosci. nie czuj prosze porazki, to nie Twoja wina i nie masz sobie nic do zarzucenia to Ty nosisz jego dziecko. to on was zostawil i on jest draniem. chociaz wiem ze latwo powiedziec a trudniej zrobic czy poczuc.
 
reklama
ja powiem wam ze tez wole sama mieszkac, bo mimo pustych scian czlowiek nie jest skrepowany tak jak Kabaretka mowi nawet w sytuacji przyjmowania znajomych. A mysle ze samotnosc ?? to po urodzeniu dziecka nie bedzie nawet czasu o niej myslec. No ale niestyty wiekszosc z nas nie bedzie miała tego komfortu mozliwosci wyboru.
 
Kabaretka ja mam prace, a mimo to nie moglabym sobie pozwolic na kawalerke. W Poznaniu niestety kawalerki bywaja czasem drozsze jak dwupokojowe mieszkanie, a mimo to nie stac mnie. Place za szkole i mam inne wydatki i niestety, tez bym chciala, a jednak nie moge.
Kinga ja chyba chcialabym ze znieczuleniem, ale jak to bedzie z tego co sie slyszy do konca to nie ode mnie bedzie zalezalo. A jesli chodzi o krocze to przede wszystkim powinnysmy wyrazic na to zgode, ale z tego znowu co slyszalam i czytalam to nikt sie nie pyta tylko tna. Niestety tez naczytalam sie opinii matek rodzacych, ze czasem zdarza sie ze podaja jakis srodek po ktorym porod przebiega szybciej, za to skurcze sa bardziej bolesne, chodzi o to by jak najmniej czasu zajelo im zajmowanie sie pacjetkami. Niestety czytajac te opinie o naszych szpitalach w poznaniu przeraza mnie mysl ze bede rodzic, chociaz nigdy nie wiadomo jak to bedzie w moim przypadku i nie wiadomo na kogo akurat sie trafi.
 
Yvaine w Warszawie jest podobnie, ceny sa z kosmosu. Jak uda mi sie dawac korepetycje z angielskiego i zaoszczedze troche to pomysle o tym. Wiesz, jak czytam o porodach w Warszawie to wynika z opinii, ze nie ma zadnego dobrego szpitala. Ja twierdze ze jakos to przezyje, to tylko kilka lub kilkanascie godzin bolu, jakos damy rady.
 
pewnie damy, wszystko sie okaze w czasie porodu. jedyne co bym chciala to byc po ludzku potraktowana na tyle zeby byly zyczliwe osoby a nie takie by cos robily z przymusu, wtedy zawsze jest inaczej jesli sie chociaz dobre slowo uslyszy i widac ze ktos robi cos z sercem a nie powiedzmy jak na tasmociagu.pewnie to tez zalezy od miasta nie mam pojecia my bedziemy o tym wszystkim z lekarka dopiero rozmawiac
 
Ostatnia edycja:
Niestety ale AdiLea ma rację jeśli chodzi o zneczulenie i krocze, nikt sie nami przejomować nie bedzie, niestety ale ludzie ułatwiają sobie pracę jak mogą, a my niestety nie znamy się i skazane jestesmy na to co nam zaoferuja, bo klocic sie i wytykac, to niestety ale mozemy sobie tylko zaszkodzic. To jak w reustauracji wkurzysz kelnera to nigdy do konca sie nie dowiesz co robil z jedzeniem zanim Ci je podal.
 
;) bede rodzila juz za kilka dni i zdecydowalam sie na epidural, czyli znieczulenie zewnatrzoponowe, po ktorym odczuwa sie skorcze, ale nie czuje bolu. Wiem, ze w PL tez to stosuja, ale trzeba za to zaplacic ok 500 zl, jesli Was to interesuje to poproscie ginekologa, aby polecil Wam jakiegos anestezjologa.
Ja wiem, ze mozna zniesc porod bez znieczulenia, ale w imie czego. Rozumiem tez, ze te 500 zl moze byc problemem.
 
reklama
Wiesz Kinga dużo dziewczyn z tego wątku jest w sumie bez środków do życia,i wątpie,żeby którąkolwiek było stać na takie znieczulenie,ja na brak funduszy nie narzekam,ale jak pomyślę co za te 500 złotych mogłabym kupić Nicole to wolę zagospodarować te pieniążki inaczej.

A WOGLE MAMUŚKI RADZĘ ZAPYLAĆ DO CAREFURA BO ORYGINALNE PAMPERSY SĄ PO 29.95 -WSZYSTKIE ROZMIARY...JA SAMA KUPIŁAM 5 PACZEK NA ZAPAS:tak:.

Mikaldo jesteś najlepszym przykładem,że nie ten który spłodził jest ojcem,lecz ten który wychował:tak:.

AdiLeo ja też mam nieocenioną pomoc w moich rodzicach. Kiedy w ciąży leżałam w szpitalu mama codziennie była przy mnie,przynosiła mi obiadki,teraz jak miałam nogę w gipsie też się opiekowała mną i Nicią;-).

Kabaretko to super,że Twoja druga mama chce być babcią i kupić wózek,troszkę Cię odciąży.

Co do mieszkania z rodzicami to ja Wam powiem,że do mnie mogą koleżanki przychodzić kiedy chcą. Ale ja się odciełam od koleżanek,w trakcie ciązy teraz mam takie 2 prawdziwe 1 przyjaciółka,a druga koleżanka i to mi starcza,nie chcę mieć fałszywych koleżanek,które odzywają się tylko jak wiedzą,że mogę iść na imprezę,albo coś...
 
Do góry