reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Carlaa a sprobowalas moze do butli sciagnac swojego mleka i podac Malej? Moze jej nie podchodzi mieszanka ? Ja ide w przyszly piatek do okulisty :)
Przyszla Mama wyjdzie ze szpitala prawdopodobnie w niedziele, wiec opisze nam dokladniej swoj porod, bo na razie wiem tyle co Wy :)
Mam do Was pytanie, ktore mnie nurtuje :) Czy macie lub mialyscie kiedys placone za godzine na umowie? Ja mam i wlasnie probuje wyliczyc ile mi to wychodzi netto z kazdej pensji (obliczam z rmua, z samych godzin "obowiazkowych" tych nadliczbowych nie licze), no i co miesiac wychodzi mi inaczej :) Dodam od razu, ze licze jeszcze z kwoty bez odciagnietych chorobowych zusow itp :) Moze sie ktos zna i wie dlaczego tak jest?
Moim marzeniem jest ....... pojechac w tym roku do Braci :D Bardzo chcialabym tam pojechac, bo dawno mnie tam nie bylo. Moze spotkalabym starych znajomych? Moi Bracia mieszkaja w Northampton w UK ..... uwielbiam to miejsce i gdyby nie moi Rodzice i Nikos, to juz dawno bym tam byla :)

w googlach znajdz: przelicznik albo pensja brutto-netto; wez swoja stawke za godzine (oczywiscie brutto) pomnoz przez ilosc godzin przepracowanych; i wpisz to w tym co znajdziesz w googlach i ci samo przeliczy ile powinnas dostac na reke;:-) jak cos, to postaram ci sie znalezd i wkleic link :-)

znalazlam - prosze bardzo:
http://www.infor.pl/kalkulatory/brutto_netto.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
ravenalka, agazoja, katerinka - to mnie nie pocieszyłyście... Ja czekam raptem drugi tydzień i juz się niecierpliwie, bo w sądzie mówili, że powinnam mieć rozprawe pod koniec miesiąca. No ale jeszcze trochę czasu zostało, więc czekam dalej. Swoją drogą to przegięcie, żeby czekać tyle czasu. Niby wszyscy stoją murem za samotnymi matkami, tylko jak przyjdzie co do czego to trzeba czekać w nieskończoność, a do tej pory radź sobie sama. Na ex-ów nie mozna liczyć, na pomoc z państwa tym bardziej :wściekła/y: Szkoda tylko, że nikt nie mysli o dziecku i jego potrzebach. A przecież to jego dobro jest i powinno być najwazniejsze... Normalnie brak słów na to wszystko!
młoda - ja jestem zatrudniona na umowe o prace i od samego początku miałam płacone za godzine. Powiem tak: marny interes, ale o prace ciężko, więc się pracowało (zwłaszcza, że byłam tylko ja). Tobie radzę, żebys zaczęła się rozglądać za czymś innym i lepiej opłacalnym.
 
jeszcze nie samotna
Suwaczki to wyższa szkoła tańca ;DD Mogę Ci troszkę objaśnić o co w tym chodzi, tak po normalnemu;p Ja potrzebowałam miesiąca by to opanować;p
a wiec najedź myszką na mój suwaczek, wyświetli Ci się strona Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com. wybierz rodzaj i rób wszystko wg. wskazówek.. krok pierwszy, drugi.. itd.. następnie wpisz co trzeba i wybierz opcję "stwórz suwaczek" i wyświetlą Ci się kody, skopiuj pierwszy i wejdź na swoj profil na forum, mamy tu taka opcję jak dostosuj profil, wchodzisz tam..po lewej stronie masz panel kontrolny i w ustawieniach edytuj sygnature, wchodzisz na to.. wklejasz sobie to co skopiowałaś do tej "tabelki" ze tak sie wyraże, następnie sprawdzasz sygnaturę ijak pasuję to zapisz i już ;D

bardzo dobrze mi to wytlumaczylas dzieki:-)
 
Hej ;) Ja czuje się coraz gorzej, mam wrażenie, że to wszystko stanie się szybciej...Strasznie bolą mnie plecy, od wczoraj kilka razy dziennie czuje kłucie w kroczu i brzuch jakby ciągnie mnie w dół. Ogólnie dziwne uczucie niby brzuch mnie nie boli , w sumie nie wiem jak to opisać.


tez tak mialam, ale u mnie to juz chyba podswiadomosc dzialala, coz moge ci poradzic, wysypiaj sie:)
 
ravenalka, agazoja, katerinka - to mnie nie pocieszyłyście... Ja czekam raptem drugi tydzień i juz się niecierpliwie, bo w sądzie mówili, że powinnam mieć rozprawe pod koniec miesiąca. No ale jeszcze trochę czasu zostało, więc czekam dalej. Swoją drogą to przegięcie, żeby czekać tyle czasu. Niby wszyscy stoją murem za samotnymi matkami, tylko jak przyjdzie co do czego to trzeba czekać w nieskończoność, a do tej pory radź sobie sama. Na ex-ów nie mozna liczyć, na pomoc z państwa tym bardziej :wściekła/y: Szkoda tylko, że nikt nie mysli o dziecku i jego potrzebach. A przecież to jego dobro jest i powinno być najwazniejsze... Normalnie brak słów na to wszystko!
młoda - ja jestem zatrudniona na umowe o prace i od samego początku miałam płacone za godzine. Powiem tak: marny interes, ale o prace ciężko, więc się pracowało (zwłaszcza, że byłam tylko ja). Tobie radzę, żebys zaczęła się rozglądać za czymś innym i lepiej opłacalnym.

jesli w pozwie pisalas o zabezpieczenie alimentow, to oni maja obowiazek w ciagu 14 dni dac odpowiedz; ja zlozylam pozew 2 lipca a pod koniec lipca dostalam pismo, ze zabezpieczenie jest mi a raczej Maksowi przyznane:tak: dlatego potem sad az tak sie nie spieszy, bo dziecko w jakis minimalny sposob jest zabezpieczone

a jesli chodzi o ex-ow, to moj w sadzie gra kochanego tatusia, dbajacego o dobro malego; tylko ciekawe dlaczego jak go potrzebowalam do opieki nad malym, to jakos nawet ani odpisac nie potrafi ani tym bardziej zajac sie malym; a takie sytuacje mialam chyba do tej pory 3 - w tym jedna dzisiaj, bo noge skrecilam i boli jak diabli i naprawde bardzo ciezko jest zajmowac sie w takiej sytuacji dzieckiem, tym bardziej takim, ktore juz lazi sobie i naprawde jest bardzo absorbujace; coz... tatus:wściekła/y:
bo wczesniej jak mi dysk wypadl, ale malutki byl lezacy, to mimo, ze ledwo sie poruszalam, to bylo o niebo latwiej - lezaczek i wszystko pod reka ratowaly mnie;-) ale i tak prawda jest taka, ze skoro chce byc tatusiem, to ma tez obowiazki a nie tylko prawa;

i dobrze napisalas, ze duzo sie mowi o pomocy samotnym matkom, ale prawda jest taka, ze g**** mamy i mozemy dostac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
jesli w pozwie pisalas o zabezpieczenie alimentow, to oni maja obowiazek w ciagu 14 dni dac odpowiedz; ja zlozylam pozew 2 lipca a pod koniec lipca dostalam pismo, ze zabezpieczenie jest mi a raczej Maksowi przyznane:tak: dlatego potem sad az tak sie nie spieszy, bo dziecko w jakis minimalny sposob jest zabezpieczone

a jesli chodzi o ex-ow, to moj w sadzie gra kochanego tatusia, dbajacego o dobro malego; tylko ciekawe dlaczego jak go potrzebowalam do opieki nad malym, to jakos nawet ani odpisac nie potrafi ani tym bardziej zajac sie malym; a takie sytuacje mialam chyba do tej pory 3 - w tym jedna dzisiaj, bo noge skrecilam i boli jak diabli i naprawde bardzo ciezko jest zajmowac sie w takiej sytuacji dzieckiem, tym bardziej takim, ktore juz lazi sobie i naprawde jest bardzo absorbujace; coz... tatus:wściekła/y:
bo wczesniej jak mi dysk wypadl, ale malutki byl lezacy, to mimo, ze ledwo sie poruszalam, to bylo o niebo latwiej - lezaczek i wszystko pod reka ratowaly mnie;-) ale i tak prawda jest taka, ze skoro chce byc tatusiem, to ma tez obowiazki a nie tylko prawa;

i dobrze napisalas, ze duzo sie mowi o pomocy samotnym matkom, ale prawda jest taka, ze g**** mamy i mozemy dostac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Witaj :happy:
O co chodzi z tym zabezpieczeniem alimentow? Ja musze isc do sadu i zalozyc w koncy ta sprawe o alimenty ow tatusiowi I chce dostac adwokata z urzedu i tez nie wiem jak to zrobic....wczoraj hrabia sie zapytal jak maly po takim czasie jak go widzial :wściekła/y::wściekła/y: co za ***! zapytalam sie a czemu pytasz a on - no chyba moge nie? a ja ze dlaczego dopiero teraz? a on ze nie mial neta i nic na koncie...:eek:to mu pisze a domowy? <cisza> to mu pojechalam lekkoo tylko trzeba miec jeszcze chceci prawda?.... i cisza co za barany!!!!!!!!!! nienawidze tych marginesow psychologicznych !!
 
Hej ;) Ja czuje się coraz gorzej, mam wrażenie, że to wszystko stanie się szybciej...Strasznie bolą mnie plecy, od wczoraj kilka razy dziennie czuje kłucie w kroczu i brzuch jakby ciągnie mnie w dół. Ogólnie dziwne uczucie niby brzuch mnie nie boli , w sumie nie wiem jak to opisać.
Ja tez na koncu zle sie czulam, wiem co przechodzisz muisz odpoczywac duzo. Jeszcze troche i masz koniec.
024013950.png
 
Witam!
Szukam kreatywnych, pomysłowych i ambitnych kobiet do współtworzenia portalu dla samotnych mam! Na chwile obecną byłoby to zajęcie czysto hobbystyczne, dające możliwość bycia częścią czegoś większego, zaangażowania się i rozwoju osobistego, a docelowo w miare rozwoju mogłoby to być również źródło dodatkowych dochodów. Dla portalu została wykupiona domena. Interesują mnie zgłoszenia osób które chciałyby w wolnej chwili w zgranym, młodym i inteligentnym zespole stworzyć coś fajnego, coś na co każda z nas czekała, a co wspólnymi siłami możemy rozruszać już w najbliższym czasie!
Zgłoszenia proszę kierować na adres matkasingielka@gmail. com

ZAPRASZAM NA singlemom.pl
 
reklama
alicja no tak juz jest widzisz,ja czekam na jedna ugode a druga sprawe chyba o podwyzszenie alimentow bede skladac.ex ma takie wonty ze mma drugie dziecko i on chce mi dac 300 zl na 6 letnie dziecko ,ktore idzie od wrzesnia do zerowkoi,tylek sobie moge ttym podeprzec,tyle lat baylam cicho ale mam serdecznie tego dosyc,ot kupil dzisiaj dziecku buty i iskrzy.nie chce sie dogadac to powalczymy,tylko on znowu idzie siedziec i nie wiem jak to bedzie wygladac.
agazoja oj bidulko to ciezko masz wierza,ja mam znowu zapalenie a moj ex tez nie raczy przjechac bo hu,,wie czym jest zajety,pewnie browara saczy jelop:wściekła/y:,i mnie to zaczyna wkur,,na calego ze co oni sobie mysla i to wszyscy robia najlpeij zrobic a potem sobie przypomniec jak dzieci sa juz odchowane,a teraz po co
moj ex uwaza ze z malym sie nie moze opiekowac bo on jest za maly i nie rozumie. tego co sie dzieje miedzy nami .LITOSCI BO ZAWAL MUROWANY!! wiec moje cirpliwosc sie konczy i albo bedzie noramlnie sie dzieckime zajmowac albo niech sobie idzie do sadu o widzenia.

i nie wiem jak wy mamuski ale ja juz ma dosc serdecznie moich ex,ani po dobroci ani po zlosci,nie wiem jakas kara za to ze mam z nimi dzieci, ale KONIEC TEGO!!!!!
 
Do góry