reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

katerinka111 fakt, ze zebra droga dosc, ale naprawde warta tej kasy. Filip dostal ja od dziadkow na dzien dziecka wiec ja mialam koszty z glowy :tak:
a sprawy sercowe? bardzo ok :-) az sie zastanawiam skad ja takiego osobnika dorwalam.
milkada mnie tam sie udalo zmniejszyc do zera uczucie do faceta z ktorym mam dziecko. i to mimo tego, ze bylam z nim dosc dlugo, byam szczesliwa i bardzo bardzo kochalam. ale faktem jest, ze potrzeba duuzo czasu zeby oduczyc sie kochac. i trzeba tego naprawde chciec :tak:. fajnie, ze Ci sie ex dobrze sprawuje. ze wzgledu na Ciebie i ze wzgledu na Kubusia :tak:
 
reklama
milkada to dobrze ze relacje macie dobrze.wiesz pustka pustka a uczucia jakies ktore mialyby wrocic to wyzwanie dla dwoch stron,a trzeba miec checi przede wszystkim,ja na dzien dzisiejszy nie wyobrazam sobie ponownego zwiazku z ex:szok:
krropelka no ogladalam na necie i super zabawka,podsune pomysl tatusiowi:-) na potem,
a swoja droga dobrze ze tam sie wam uklada,byle tak dalej
anowi kubus dzielnie zniosl szczepienie,chwilke poplakal,przytulilam go i zaraz sie smial.wazy 6,5 kg i juz zaczyna sie slinic i silny chlopak jest,
 
Katerinka Twoj wazy 6,5kg? To moj jest malym potworkiem. Mam nadzieje ze na tej wadze 9kg sie na razie zatrzyma. W poniedzialek mamy szczepienie i juz sie boje wazenia. Obecnie jest odchudzany, ale bierze sterydy, wiec nie wiem czy to ma sens:(
Macius juz sie slini ok 3 tygodni, teraz to moge to nazwac potokiem:), grzechotka to najfajniejsza rzecz jaka mozna wsadzic do buzi, gryzaki nie maja szans!!
Pytanie do dziewczyn ktore karmia sztucznie - kiedy wprowadzalyscie pierwsze posilki i co t bylo? Ja staralam sie podac soczek jablkowy i niestety chyba malemu nie sluza. chetnie pil, ale kupsko takie straszne, ze nie wiem czy to wina "marki" i starac sie szukac innego producenta, czy to moze kwestia czegos innego. Moj pediatra mowil, ze dzieci karmione sztucznie moga juz po skonczeniu 3 miesiaca przyjmowac inny pokarm niz samo mleko,ale juz sama nie wiem. Moj Piotrus ma juz prawie 5 lat i za cholere nie pamietam jak to bylo:(
 
Ravenalka stopniowo przechodzilam na nastepne mleko ..... wiem, ze idzie 1 zabek, ale czy to moze byc przyczyna niecheci do mleka? Wlasnie teraz mi zjadl reszte mleka no i wszystko ulal :/ juz myslalam, ze koniec ulewania, bo od miesiaca czy nawet dluzej juz nie ulewal, a teraz znowu to samo :/ zupki, deserki czy jogurty je ladnie, a mleko mu nie pasuje :/
jak już dziewczyny wspominały, to jak najbardziej może być od ząbków, więc don't worry, musisz to przetrwać :-p:-)
 
Hejka Mamuśki:-)a co to na forum powrót "starej"załogi a nowe milczą??????;-)po pierwsze to dzięki za życzenia urodzinowe:-) urodzinki spoko,fajne prezenty bo każdy pomyślał,że całą kasę wydałam na Miśka więc dostałam ciuszki dla siebie:-Dpoza tym przyjaciółka zaproponowała,że zanim dostanę becikowe to mi pożyczy więc trochę mi ulżyło choć i tak mam dość bo aktualnie to mam związane ręce:-(ostatnia kasa za staż była 15go stycznia a teraz nic tylko czekać bo raczej nikt nie zatrudni kobiety,która jest jedną nogą na porodówce ehhhhhhhhhh nie mogę się już doczekać kiedy zobaczę moje Maleństwo i kiepsko już się czuję.......boli mnie krocze,Michałek boleśnie kopie a do tego tysiące wątpliwośći czy wszystko będzie ok z Małym i jak to będzie wszystko dalej wyglądać...........wczoraj pisała do mnie teściowa co ma kupić wnukowi to ja jej,że wszystko ma a ona,że bardzo chce i prosi mnie,żebym jej napisała co potrzebuję to w końcu napisałam,że pewnie po porodzie coś się znajdzie i napisała do mnie tak,jakbym unosiła się dumą i nie pozwolała jej na bycie babcią:-(zrobiło mi się przykro ale taka jest prawda,że ja jakoś nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć,że mam się z nią widywać,że będzie brać udział w życiu Miśka a jednocześnie mam się szarpać i włóczyć po sądach z exem:baffled:chociaż jak widzę po forum nie da rady przewidzieć jak szanowni "tatusiowie" się zachowają........i tak powoli dochodzę do wniosku,że nie mam ochoty bawić się w iluzję rodziny......i straszne jest to,że jedna osoba swoim debilizmem i brakiem zaradności skomplikowała życie tylu osobom...............
 
Hej Mamuski :)
Jakos tam zagladam tu i zawsze chce cos napisac ale Młody mi nie daje :-)
Wogóle u mnie wyszlo smiesznie...Bylam zarejestrowac małego sama...no i ojciec tylko imie jest wpisane..Bo dawca wypłynoł w morze a ja kupe załatwiania mam z tym becikowym z opieka itd...:baffled: Napisałam mu ze sama go narazie zarejestruje i niebedzie ojca tam a on ze ok bo wie ze potem moze pojsc z dowodem i malego wziasc na siebie..w sumie zdziwilam sie ze tak łatwo na to sie zgodzil...no ale coz..Wogole Maleńki ma na imie jednak JAN RYSZARD nie Aleksander na drugie...Dawca chcial zeby mial po jego tacie drugie imie czyli po dziadku..jakos tak hmm chyba mi sie serce troche skruszylo i dałam po tym dziadku mimo ze sie nie interesuje jak narazie ale lubie go to dobry czlowiek tylko ze pod pantoflem tej starej runszpli siedzi.....(dawcy matki)Nie wiem czy pisałam Wam ze był małego zobaczyc..No mial byc wogole w jeden dzien caly dzien cisza jak to u niego bywa czesto i hrabia pisze mi ze dzis nie wpadnie jednak bo nie chce malego zarazic a zle sie czuje..:baffled:No i ze naprawde chce go zobaczyc...szok:szok: Wiec na 2dzien pojawil sie wczesniej zadzwonil i zapytal czego potrzebuje...to ja mu liste wywalilam:-D chyba sie zdziwil zleksza haha no ale kupil nie wszystko o co prosilam ale najwazniejsze rzeczy takie tam nie powiem wydal ponad 400 zł no ale jak patrze na te rzeczy to malutko ich jest..;-)to sie tak zdaje tylko tyle kasy wydajesz a co do czego jedna reklamoweczka i dwie paki pampersów...Bałam sie strasznie tego spotkania...bałam sie ze sie rozpłacze jak zobacze ze malego bierze na rece.. no ale dalam rade..raczej to on mial łzy w oczach albo ja mialam omany wzrokowe..:-DWogole wiecie co zachwowywal sie jakby nic mi nie zrobil..jakby wszystko bylo ok.jakby mdzy nami nic nie bylo zadnej krzywdy wobec mnie itd..........:-(Gadal ze mna jak z dobra kolezanka nie wiem jak to nawet ujac...bylo mi dziwnie w pewnym momencie mialam nawet kryzys i chcialam sie przytulic do niego...ehh kuzwa..............:blink:No ale co...wrócil z morza wczoraj i zero odzewu :baffled: a pisałam mu jak wrocisz daj znac itd...co za menda...

Jasiek jak narazie ładnie nawet mi spi w nocy budzi sie tak 3-4 razy na cyca i spi..No ale pociaga go góra 10 -15 minut i automatycznie przy nim zasypia:-)Dzis ma jakis taki marudny dzien nie chcial spac a jak zasypial na rekach i odkładalismy go do łozeczka budzil sie po kilku minutach...ma wogole jakies koszmary chyba bo momentami placze przez sen i zaraz przestaje..Czy wasze maluchy tez tak mialy?:blink:On wogole lubi bardzo byc na raczkach i jak sie do niego mowi wtedy slucha tak i sie patrzy tymi swoimi slicznymi slepkami :)

Aguguha kochanie ja czekam az teraz ty sie rozpakujesz:) !No i oczywiscie inne mamy tez :)
Przyszłamama 26 Spóznione ale szczere zyczenia kochana dla Ciebie oby poród szybko przebiegl i Michałek byl zdrowy a Ty szczesliwa!!;-):-)

pozdrawiam wszystkie mamusie :-D
 
orchideaa moj jak przychodzi do malego zachowuje sie jak skarb jakis :tak:,wiec przyzwyczajaj sie jakby sie nigdy nic nie stalo
gjoasia wiesz kazdy teorie ma rozna na temat jedzenie ,zapytaj lekarza jak bedziesz,
no moj wazy 6,5 a faldy ma ze cho cho i druga brodke hahahaah

my bylismy dzisija u ortopedy i pani mi zle powiedziala i nie chcieli mi przyjac ,oj to sie zbulwersowalam,przjeli mnie bez kolejki i zapisali na usg bez problemu,weic nie raz trzeba prawde powiedziec w oczy i sie oplaca.
a tak wogoel to dzisiaj przezylismy chwile grozy,starsza pani u mnie w bloku postanowila sie zabic gazem i odkrecila kurki od kuchenki.udalo jej sie to ale nie pomyslala o mieszkancach,jeszcze pol godziny dluzej gdyby nie sasiedzi i nie mialabym moze mieszkania :szok::szok::szok::szok::szok::szok: a moze nas by nie bylo,
weic nie raz zycie wybiera za nas i tzreba sie cieszyc z kazdej chwili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
orchideaa moj jak przychodzi do malego zachowuje sie jak skarb jakis :tak:,wiec przyzwyczajaj sie jakby sie nigdy nic nie stalo
gjoasia wiesz kazdy teorie ma rozna na temat jedzenie ,zapytaj lekarza jak bedziesz,
no moj wazy 6,5 a faldy ma ze cho cho i druga brodke hahahaah

my bylismy dzisija u ortopedy i pani mi zle powiedziala i nie chcieli mi przyjac ,oj to sie zbulwersowalam,przjeli mnie bez kolejki i zapisali na usg bez problemu,weic nie raz trzeba prawde powiedziec w oczy i sie oplaca.
a tak wogoel to dzisiaj przezylismy chwile grozy,starsza pani u mnie w bloku postanowila sie zabic gazem i odkrecilam kurki od kuchenki.udalo jej sie to ale nie pomyslala o mieszkancach,jeszcze pol godziny dluzej gdyby nie sasiedzi i nie mialabym moze mieszkania :szok::szok::szok::szok::szok::szok: a moze nas by nie bylo,
weic nie raz zycie wybiera za nas i tzreba sie cieszyc z kazdej chwili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to na prawdę chwile grozy,jakaś nie zrównoważona sąsiadka,masakra :confused:,dobrze że się nic nie stało :-).
Co do esk tatusiów to Oni na prawdę zachowują się tak jakby nic się nie stało,jak by żadnej krzywdy nie wyrządzili :dry:,chyba nigdy nie zrozumiem facetów. Nawet przestałam już próbować bo to i tak nie ma sensu...
Albo jest facet porządny i potrafi się zachować,i brać pełną odpowiedzialność za to co robi albo nie i ucieka :dry:,a potem się zjawia jak gdyby nigdy nic :dry:.eh....
Gdzie są Ci księciuniowie na białych rumakach :unsure:.

Wklejam fotkę mojego księcia :-)


Miłej nocki życzę :-)

Hm...nie wydaje wam się że niemowlaki mają nie proporcjonalną głowę do reszty ciała? Jakaś taka strasznie duża ?!
 
milkada te dzieci to tak chyba maja:) jaki on jest przystojniacha
co do ex mama ex caly czas sie zastanawia nad swoim synem i nic racjonalnego nie moze wymyslec,a ja jej mowie wprost TO JEST WYGODA I TYLE,PO CO MU OBOWiazki I TAKA JEST PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!
przyszla mama jeszcze dosc ze chce ci cos kupic,mow jej ze ma kupowac pampersy ,u mnie idzie strasznie duzo a na poczatku co karmienie to pampers,a na to najwiecej kasy idzie,
no musisz sie uzbroic w rozne sytucje gdzie dla rodziny ex bedzie cos normalnego a ciebie to bedzie strasznie wku..... a o reszcie nie wspomne
mloda ty robilas kiedys poszukiwania czegos do robienia posilkow dla malego,napisz co kupilas,bo ja mam metlik a z checia cos kupie,a za nim sie zdecyduje to wiesz,?????????????????
avent wymyslil fajna rzecz ale ponad 350 zl,to przesada tak naprawde.
 
reklama
Milkada sliczny ten Twoj synus:)

Wiecie co pisalam z dawca na gg :wściekła/y: jestem w ciezkim szoku..mowie mu ze mamy i tak do pogadania co do alimentow czy polubowne czy sadowne...a on "no przeciez Ci place" płaci teraz 400 zł .......ja wiem ze go stac na wiecej! ibede o to walczyc...pyta sie mnie ile ja bym chciala to mu wypalilam 1000zł ! a on "taaaaa" noz **mac on z tekstem ze mam isc do pracy :baffled: urodzilam 13 dni temu i mam isc do pracy! bezczelna swinia! podniosl mi cisnienie jak nigdy.........:wściekła/y: i z tekstem ze to co on teraz kupil OWY PREZENT!!!!! to sobie wliczy jako ze fakture czy cos :baffled: noz urwa mac :baffled: tatus za dyche zasrany........ja go rozszarpie za to..
 
Do góry