reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Agazoja tez wyslalam Ci wiadomosc na priv.
Anowi - ja tez jestem w podobne syt tylko moj EX uznal Matusia, w czwartek skladam pozew o alimenty.
Justysia- oszczedzaj się troche:) pod konie ciazy jak (nie zycze Ci tego) przenosisz zajmij sie intensywnie praca, narazie odpoczywaj!!!
Katerinka 111 - spokojnie zadna z nas nie chce dla Ciebie zle- w sumie rozmiem Ciebie bo mi nerwy tez puszczaja. Ale glownie o to chodzi naszym Ex zebysmy sie stresowaly z ich podowu a oni i tak na to wszystko **** kłada NIESTETY!!!
JUTRO SYNUS ZNOWU JEDZIE DO TATUSIA NA PARE H. Mam nadzieje,ze nie wroci znowu taki splakany jak w sobote- przez 15 minut nie moglam go uspokoic:/ bo tatus wzial dla towarzystwa swego przyjaciela ktorego moje dziecka nie zna i sie przestraszyło:/ ehhh ale juz wkrotce skoncza sie te wyjazdy do niego do domu. w sadzie zastrzege sobie ze wizyty maja odbywac sie glownie w moim domu.
 
reklama
mikusia kazdy pisze o czym chce a jak sie komus nie podoba albo cos to trudno:) a ja chumoru nie trace bo nie warto.dosc sie naplakalam przez tego capa wiec koniec z tym
ciekawa jestem jak ci pojdzie w tym sadzie,tylko sie trzymaj
agazoja a ten twoj co wymyslil:)
no adka nie cytuj twoj to jest genialny przypadek,po alkoholu kocha a na kacu nie nawidzi....... robi sie ciekawie ,
 
Ostatnia edycja:
hej
Katerinka super z nim postąpiłas:tak:Nie co ze przyszedł do twojego domu to jeszcze czuł się jak król nieba i ziemi !
mikusia -chyba twój ex gały postawi jak się dowie ,ze sprawa odbędzie się w sądzie na twoich warunkacha nie na jego:-D
A ja rano szukałam dobre pól godz spodni luznych ,w zadne wejsc nie mogę ,ale wyciągnełam gumę i weszłam i mam luz nie chce gniesc mojego szkraba
Zaraz biorę sie za pranie,i dzien jakos kolejny zleci
Adka chyba wogóle nie ma czasu ?
Się zastanawiam co tam u sama 100 się dzieje

No teraz za bardzo nie mam czasu żeby siedzieć przy komputerku ;) Muszę się uczyć, żeby zaliczyć semestr.


Dzisiaj o 17 : 30 ide do gina i będę miała USG połówkowe ;) i się nie mogę doczekać kiedy dowiem się czy to synek czy córeczka ;) W weekend byłam w Bielsku Białej u koleżanki w moim wieku ;) ( też ma bobaska i jest sama ). Jej synek jest taki słodki, normalnie zakochałam się w nim! ;) Jak się obudził to pierwsze co zrobił jak mnie zobaczył uśmiechnął się i wystawił rączki , żebym go wyciągneła z łóżeczka ( ma pół roku ). Przez to nie mogę się doczekać kiedy jak będę bawić swoją małą kruszynkę.

Jeśli chodzi o EX to całkiem niedawno do mnie zadzwonił tak ok. 21. Powiedział, że sie zmienił, płakał mi , że za mną tęskni i, że chce do mnie przyjechać ale ja powiedziałam, że nie chce go widzieć. Moja mamuśka powiedziała, że go do domu nie wpuści. No to on powiedział, że przyjedzie taksówką jak chce to mogę wyłączyć telefon on sobie pojedzie spowrotem. No i przyjechał. Padał deszcz była godzina 22. Był w samej bluzie, chyba liczył na to, że go do domu wpuszczę :szok::-D. No ale ja wyszłam tylko na klatkę schodową. No i mi tam smęcił, że chciał się zabić, że kocha nasze dziecko, że dziadek mu umarł, że mnie potrzebował! ( a gdzie on był jak ja go potrzebowałam :crazy:? ) Chciał się do mnie przytulić i mnie pocałować ale po pierwsze to, że nie chciałam a po drugie, że śmierdział alkoholem. Nie był pijany ale kupił sobie ćwiartkę ( 21 letni alkoholik). Najlepsze było to, że chciał do mnie wrócić a ja mu powiedziałam nie! nawet nie wyobrażacie sobie jaką miał zgaszoną minę chyba był na 100% pewny , że do niego wróce haha :-D
Potem chciał, żebym do niego pojechała to mu powiedziałam, że jest śmieszny, a potem chciał , żebym go odprowadziła na taksówkę. A że była północ i padał deszcz, nie miałam zamiaru ruszać nigdzie tyłka :-) i poszedł sobie sam. A na drugi dzień byłam już kurwą i szmatą i miałam sie od niego odpierdolić, stwierdził że jestem psychiczna. A czemu ? Tak po prostu :laugh2:. Jak mu napisałam, że na prawdę się zmienił ( oczywiście z ironią) to mi odpisał " przejec sie w nocy taki kawal w bluzie to pogadamy. po raz trzeci kurwo pisze odwal sie i do szkoly spierdalaj ". Reszty nie będę cytować bo nie ma sensu. Co za palant :-D:-D:-D
 
No teraz za bardzo nie mam czasu żeby siedzieć przy komputerku ;) Muszę się uczyć, żeby zaliczyć semestr.


Dzisiaj o 17 : 30 ide do gina i będę miała USG połówkowe ;) i się nie mogę doczekać kiedy dowiem się czy to synek czy córeczka ;) W weekend byłam w Bielsku Białej u koleżanki w moim wieku ;) ( też ma bobaska i jest sama ). Jej synek jest taki słodki, normalnie zakochałam się w nim! ;) Jak się obudził to pierwsze co zrobił jak mnie zobaczył uśmiechnął się i wystawił rączki , żebym go wyciągneła z łóżeczka ( ma pół roku ). Przez to nie mogę się doczekać kiedy jak będę bawić swoją małą kruszynkę.

Jeśli chodzi o EX to całkiem niedawno do mnie zadzwonił tak ok. 21. Powiedział, że sie zmienił, płakał mi , że za mną tęskni i, że chce do mnie przyjechać ale ja powiedziałam, że nie chce go widzieć. Moja mamuśka powiedziała, że go do domu nie wpuści. No to on powiedział, że przyjedzie taksówką jak chce to mogę wyłączyć telefon on sobie pojedzie spowrotem. No i przyjechał. Padał deszcz była godzina 22. Był w samej bluzie, chyba liczył na to, że go do domu wpuszczę :szok::-D. No ale ja wyszłam tylko na klatkę schodową. No i mi tam smęcił, że chciał się zabić, że kocha nasze dziecko, że dziadek mu umarł, że mnie potrzebował! ( a gdzie on był jak ja go potrzebowałam :crazy:? ) Chciał się do mnie przytulić i mnie pocałować ale po pierwsze to, że nie chciałam a po drugie, że śmierdział alkoholem. Nie był pijany ale kupił sobie ćwiartkę ( 21 letni alkoholik). Najlepsze było to, że chciał do mnie wrócić a ja mu powiedziałam nie! nawet nie wyobrażacie sobie jaką miał zgaszoną minę chyba był na 100% pewny , że do niego wróce haha :-D
Potem chciał, żebym do niego pojechała to mu powiedziałam, że jest śmieszny, a potem chciał , żebym go odprowadziła na taksówkę. A że była północ i padał deszcz, nie miałam zamiaru ruszać nigdzie tyłka :-) i poszedł sobie sam. A na drugi dzień byłam już kurwą i szmatą i miałam sie od niego odpierdolić, stwierdził że jestem psychiczna. A czemu ? Tak po prostu :laugh2:. Jak mu napisałam, że na prawdę się zmienił ( oczywiście z ironią) to mi odpisał " przejec sie w nocy taki kawal w bluzie to pogadamy. po raz trzeci kurwo pisze odwal sie i do szkoly spierdalaj ". Reszty nie będę cytować bo nie ma sensu. Co za palant :-D:-D:-D
Wiesz co ja jak bym została wyzwana od kur,,,,,,,, to bym wzieła tel pokazała na policji sms i by miał za to duren !Dobrze ,ze go nie chcesz juz ,i tak trzymaj
 
Niedawno wróciłam od gina ! I??!! Nie było widać siosiorka ( jak to stwierdziła pani doktor) ale nie można się w pełni tym sugerować ;D Czyli prawdopodobnie będę mieć córeczkę ;). A co najważniejsze wszystko jest dobrze ;) . Ma ułożenie główkowe tylko jeszcze główkę ma troszkę zboczku ale nie ma się co martwić, bo jeszcze ma czas , żeby dobrze się ułożyć :)
 
adka to dobrze ze wszystko dobrze no i gratuluje coreczki poki co:))))

a moj maly mial dzisiaj cos w nosku dziwnego w jednej dziurce i aspiratorem za 3 razem udalo mi sie tego pozbyc a biedak sie meczyl,ale jest ok

widze cisza nastala na forum ,mysle ze chwilowa,nie jeden konflikt slowny byl ze tak powiem ale wszyscy wracali :-)
 
Hej mamuski, faktycznie cisza...buuu mam nadzieje, ze sie wybudzimy z tego snu!!! Moj ex mial jutro przyjechac po Matusia ale biedaczek sie pochorowal...oj szkoda wielka szkoda!!Na chorobe nie ma rady! Ale tak powaznie wole zeby maly unikal wyjazdow do Przemysla- wiecie ze grypa teraz szaleje.
Wstawiam dzisiejsza foteczke mojego synusia:)podczas kapieli w wielkiej wannie babuni:)
Adka fajnie ze wszystko w porzadeczku! W ciazy uwielbialam wizyty u gin! teraz znowu wywoluje u mnie samam mysl o tym dreszcze:)
 
reklama
Wczoraj napisałam ex-owi, że będzie miał córkę, chciałam zobaczyć jego reakcję. Oddzwonił pierwsze jego słowa to - cześć kochanie, potem się pytał czy mam zdjęcie , powiedziałam, że nie. I mi powiedział - to czemu nie zadzwoniłaś do mnie jak szłaś, bym poszedł z Tobą. he? A ja mu na to - jak Ci powiedziałam, kiedy mam usg to powiedziałeś , że mam się odpierdolić. Później mi mówi, że on mi da 150zł na USG 3D. normalnie mówił takim potulnym głosem. :confused2: A co najlepsze??! Zaprosił mnie na wyjazd do Szklarskiej Poręby z rodziną !! :szok::-D:-D Oczywiście nie mógł zrozumieć, że szkoła jest ważniejsza. :laugh2: Zresztą nie ważne i tak bym nigdzie z nim nie pojechała. ;-)
 
Do góry